Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

úgy döntöttem, hogy az első 5 óráról kések ma a suliban... :lol: Inkább bejöttem melózni. Öcsém hogy mindíg a "jobbikkal" van itt a baj... :rolleyes: Hétfőn is volt háborgás, most is van háborgás.... és állítja hogy fizetett és állítja....a gép meg egyértelműen kidobja hogy "!figyelem, rossz fizető!"

:D aztán ha kérik a számlát az ügyfelesek, vagy mondják hogy hozza be akkor meg jön első mondatban a válasz: Hát mán azt mink kidobtuk.....

Pár percel később meg azt állítják hogy nem kaptak.... :D akkor mit is dobtak ki?

Ha az egyik válasz nem jött be akkor megpróbálja a másikat, csak rossz sorrendben adta elő :P majd belejön :D :D

Bazze... reggel gondoltam elindulok dógozni... megint a vonóhorgon ugráltam reggel -12 fokban... tuti rágyújtom azt a mol-kutat a gyökerekre... :P

Link to comment
Megosztás:

Ha az egyik válasz nem jött be akkor megpróbálja a másikat, csak rossz sorrendben adta elő :D majd belejön :P :D

Bazze... reggel gondoltam elindulok dógozni... megint a vonóhorgon ugráltam reggel -12 fokban... tuti rágyújtom azt a mol-kutat a gyökerekre... :rolleyes:

Enyémbe OMV gázolaj kerül... Bár...Nah hát érted...de OMV :D :P

Legkirályabb szülők :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vélemény kellene...most néztem 29.990Ft/pár AngelEyes lámpa vagy inkább a sima eredeti lámpa kb ugyan ennyiért + az indexek....valakinek valami tapasztalat ezzel az angel lámpával? :rolleyes:

Opel Fórum- Tartalom > Technika > Astra F > Egyéb csevegés

Fontos!

Bármilyen kérdés előtt olvass bele a GYIK topikba!

Link to comment
Megosztás:

Opel Fórum- Tartalom > Technika > Astra F > Egyéb csevegés

Fontos!

Bármilyen kérdés előtt olvass bele a GYIK topikba!

Bocsánat..igazad van...ezt benéztem :rolleyes: Majd jobban figyelek.

Na a GYIK alapján azt hiszem maradok az eredeti lámpáknál, mert ahogy ismerem magam kikattannék ha beázna meg stb stb...

Link to comment
Megosztás:

A cikket is hölgy írta :lol: De nagyon odab@szós.

Faterék régebben mikor még ment a lakásépítős biznisz, Debrecenbe jártak dolgozni azt épp jöttek hazafele, csajszibarack meg majdnem letolta őket egy A3-assal. Épphogy félre tudta kapni a kormányt Józsi cimbi de nem sok híja volt, hogy csattanjon a szegélyen a Thalia. Na az meg kiugrott a kormány mögül és lenyomott egy kellemetlen fülest a nőcinek :rolleyes: :D az meg csak pislogott, hogy mizu.. :P

Link to comment
Megosztás:

én is ezt vettem észre amúgy, csak nem írok ilyet mert akkor deszemétvagyokmá :rolleyes: A kedvencem az amikor nem tudja azt se hogy mi történt, csak ordít... Nem adja meg a jobbmancsot én úgy állok meg hogy hangja is van, ő meg ordít hogy hogy lehet így vezetni, az ilyenek miatt van annyi baleset... :D csöndben bólogattam, és mélyen egyetértettem :P

Link to comment
Megosztás:

én is ezt vettem észre amúgy, csak nem írok ilyet mert akkor deszemétvagyokmá :rolleyes: A kedvencem az amikor nem tudja azt se hogy mi történt, csak ordít... Nem adja meg a jobbmancsot én úgy állok meg hogy hangja is van, ő meg ordít hogy hogy lehet így vezetni, az ilyenek miatt van annyi baleset... :D csöndben bólogattam, és mélyen egyetértettem :lol:

én ma is ledudáltam szívbaj nélkül...csak kéne a tehermobilba vmi férfiasabb duda, mert ez a sima duda lófing :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem észreveszik ami dudám van, csak a nagyrésze nem érti hogy miért szól :lol: :rolleyes:

akkor meg artikulálok neki, meg mutatom...mint múltkor a ######inak.. macisajt a k.va anyád!!! :D (és itt véletlen sem Lacira gondolok...mielőtt valaki kiforgatja a szavaim) :P

Link to comment
Megosztás:

akkor meg artikulálok neki, meg mutatom...mint múltkor a ######inak.. macisajt a k.va anyád!!! :D (és itt véletlen sem Lacira gondolok...mielőtt valaki kiforgatja a szavaim) :P

én simán csak megtapsolom felemelt kézzel, és akkor legalább elkezd gondolkozni, hogy mégis ő csinált valamit... :rolleyes: De komolyan jobban idegesít az hogy nem tudja hogy mit b.szott el, mint az hogy elb.szta. Ez nem elnézés, hanem ismerethiány, így meg máskor is ezt fogja csinálni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

én simán csak megtapsolom felemelt kézzel, és akkor legalább elkezd gondolkozni, hogy mégis ő csinált valamit... :rolleyes: De komolyan jobban idegesít az hogy nem tudja hogy mit b.szott el, mint az hogy elb.szta. Ez nem elnézés, hanem ismerethiány, így meg máskor is ezt fogja csinálni... :P

keletinél szép sárga vonal van mostanában, csajszi nem annyira vette be a "kanyart" ami fel volt festve. legalább felrakta a kezét :D

Link to comment
Megosztás:

Báááz!

Most hallottam a híradóban, hogy TILOS lesz gömb alakú akváriumban halat, illetve gömb alakú kalitkában madarat tartani. A rendelet bevezetése után nem lehet majd ilyen alakú akváriumot, kalitkát venni. Ez azért már akkora f***ság, hogy szavam nincs rá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

az ilyen regisztrálós szarok oda mennek, ne a gépet fertőzzem velük... :D

A normális e-mail címem egy t-onlineos cím levelezőprogrammal a gépen :P

Nekem a szemetelős-fiókom is a tándörbördbe fut, az meg nem reklamált hogy nem találna valamit :rolleyes: frímél honlapján azt se tom mikor voltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Báááz!

Most hallottam a híradóban, hogy TILOS lesz gömb alakú akváriumban halat, illetve gömb alakú kalitkában madarat tartani. A rendelet bevezetése után nem lehet majd ilyen alakú akváriumot, kalitkát venni. Ez azért már akkora f***ság, hogy szavam nincs rá. :rolleyes:

:D :P :lol:

sok idióta már jódolgában azt sem tudja mit találjon ki... :D de ez már nevetséges :P

Link to comment
Megosztás:

Báááz!

Most hallottam a híradóban, hogy TILOS lesz gömb alakú akváriumban halat, illetve gömb alakú kalitkában madarat tartani. A rendelet bevezetése után nem lehet majd ilyen alakú akváriumot, kalitkát venni. Ez azért már akkora f***ság, hogy szavam nincs rá. :rolleyes:

Moderáld már meg a sok balf@szt!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.