Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Na tegnap bebizonyosodott hogy a vonóhorog jó védelmi eszköz....rövid időn belül másodszor jöttek belém...(dec 30 és jan 13) Első esetben egy F Astra...annak csúnyán felszakadt a lököse, tegnap meg egy VW T4, na ez már erősebb és csak picit benyomódott neki....szerencsére a kocsim segge még egyben van, bár ha igy folytatom hamarosan megtörik....

Ja mindkét esetben a pirosnál álltam és egyszer csak rotty....pl tegnap épp belenéztem a tükörbe...látom közeledik egy kisbusz...mondom ez nem fog megállni...abban a pillanatban csett is volt.Mondom széép:S

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na tegnap bebizonyosodott hogy a vonóhorog jó védelmi eszköz....rövid időn belül másodszor jöttek belém...(dec 30 és jan 13) Első esetben egy F Astra...annak csúnyán felszakadt a lököse, tegnap meg egy VW T4, na ez már erősebb és csak picit benyomódott neki....szerencsére a kocsim segge még egyben van, bár ha igy folytatom hamarosan megtörik....

Ja mindkét esetben a pirosnál álltam és egyszer csak rotty....pl tegnap épp belenéztem a tükörbe...látom közeledik egy kisbusz...mondom ez nem fog megállni...abban a pillanatban csett is volt.Mondom széép:S

Hol történt?

Link to comment
Megosztás:

a decemberi az a Szent istván úton a Városi Bíróságnál a sarkon...a tegnapi meg a Mártírok útján a Mol kútnál....

Ja ma meg a likócsi körforgalomban kiszorítottak...van egy fekete műanyag csik a fehér festésen most :lol:

Az szép. Nem akarod elhozni holnap a Pezo-ba? Úgysem voltál még.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :lol: nemrégencsatlakoztam ehez az oldalhoz.Nagyontetszik .De most egy kis segitségre lenne szükségem ha valaki találkozotmár ezzel a problémával .astra f -ről vanszó a kormányoldalon a padlókárpit tocsog aviztől már megnéztem mindenét de nemtaláltam ahibát aksznin alján adugók megvanak .Havalaki tudna segiteni megköszöném . :lol: :P

űdv.astrabandi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :lol: nemrégencsatlakoztam ehez az oldalhoz.Nagyontetszik .De most egy kis segitségre lenne szükségem ha valaki találkozotmár ezzel a problémával .astra f -ről vanszó a kormányoldalon a padlókárpit tocsog aviztől már megnéztem mindenét de nemtaláltam ahibát aksznin alján adugók megvanak .Havalaki tudna segiteni megköszöném . :lol: :P

űdv.astrabandi

Szia!

Nem tűnik el hűtőfolyadék a kiegyenlítőtartályból?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :lol: nemrégencsatlakoztam ehez az oldalhoz.Nagyontetszik .De most egy kis segitségre lenne szükségem ha valaki találkozotmár ezzel a problémával .astra f -ről vanszó a kormányoldalon a padlókárpit tocsog aviztől már megnéztem mindenét de nemtaláltam ahibát aksznin alján adugók megvanak .Havalaki tudna segiteni megköszöném . :P :lol:

űdv.astrabandi

Nekem is volt hasonló, nálam azért mert a szélvéső előtti lefolyónak a tömítése le volt fordulva, és a pollenszűrőhöz, azon keresztül meg a szellőzőbe vezette a vizet. Egy ránézést megér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Újabb segítséget kérek http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._1.7_td-3524167

szerintetek?

Alaposan kinyúzott ülés, kifúrt tető az antennának, rongyos váltószoknya (lehet, hogy az ő gazdija mancsa is állandóan a váltógombon van mint az enyémének? :P ) és mindehhez társul egy baromi szép fényezés :lol: alaposan gyanús nekem ez a kocsi.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alaposan kinyúzott ülés, kifúrt tető az antennának, rongyos váltószoknya (lehet, hogy az ő gazdija mancsa is állandóan a váltógombon van mint az enyémének? :P ) és mindehhez társul egy baromi szép fényezés :lol: alaposan gyanús nekem ez a kocsi.. :lol:

Ez gyárinak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Alaposan kinyúzott ülés, kifúrt tető az antennának, rongyos váltószoknya (lehet, hogy az ő gazdija mancsa is állandóan a váltógombon van mint az enyémének? :lol: ) és mindehhez társul egy baromi szép fényezés :lol: alaposan gyanús nekem ez a kocsi.. :P

És a kormányburkolat és a műszerfal között belátni :lol:

Meg ahogy elnézem a kuplung térdig feljön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez gyárinak tűnik.

Az antenna az ja (bár utángyártottat is lehet ugyanilyent kapni 7000 valamennyiért :lol: ) de a hatchbackokon oldalt van, asszem a balon, és ez nem 2.0ás hanem Isuzu, kollégámnak is ilyen van csak ződ mint az enyémé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az antenna az ja (bár utángyártottat is lehet ugyanilyent kapni 7000 valamennyiért :lol: ) de a hatchbackokon oldalt van, asszem a balon, és ez nem 2.0ás hanem Isuzu, kollégámnak is ilyen van csak ződ mint az enyémé :lol:

De lehetséges, hogy valamiért úgy helyezték el. Lehet gyári megoldás. Egyszerűen be kell nézni, a hátsó lámpa rácsát kiszedve, és akkor látszik ha be van hegesztve.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt hasonló, nálam azért mert a szélvéső előtti lefolyónak a tömítése le volt fordulva, és a pollenszűrőhöz, azon keresztül meg a szellőzőbe vezette a vizet. Egy ránézést megér :lol:

Nagyon köszönök minden segitséget. :lol: Mamárneztem de holnap neki fekszek mégegyszer .mert nagyon zavar mert eddid ijet nem tapasztaltam. Mégegyszer kőszi .

Link to comment
Megosztás:

De lehetséges, hogy valamiért úgy helyezték el. Lehet gyári megoldás.

Kétlem de legyen igazad :P bár én még egyet sem láttam ami ilyen lenne gyárilag pedig ha "szokatlantól eltérő" azt egy szemvillanás alatt kiszúrom :lol: meg az évjárat miatt sem hinném, esetleg ha valami 98 utáni lengyel vagy legalábbis nem német széria lenne el is tudnám képzelni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.