Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még mindig inkább az Astra tetszik jobban, és ha jól látom gyárilag van benne BC ami nem gyakori egy ilyen lökettérfogatú autónál. A Corsán van sportkipufogó, alufelni...stb, ami nekem azt mondja, hogy hajtották. Ez is közrejátszik a véleményemben.

Teljesen egyetértek veled, én is elgondolkodtam ezeken, és épp ezért nekem is az astra szimpatikusabb. Mi az a BC? Board Computer?

Link to comment
Megosztás:

Teljesen egyetértek veled, én is elgondolkodtam ezeken, és épp ezért nekem is az astra szimpatikusabb. Mi az a BC? Board Computer?

Én is az astrára szavazok:D Ez a felszereltség ennyi pézé ráadásul MOTOR VAN BENNE:D mindenképp azt venném. A kis gsi korza sztem szét van forgatva mint a tetü. Bc meg pillanatnyi fogyasztás, átlag fogyi, megtehető km a adott üzemanyag szintel BLA BLA:D Egyel több hibaforrás:D DE MINDENKÉPP AZ ASTRA

Link to comment
Megosztás:

a csonti caros autót felejtsd el !!!!!!!

és tegyük hozzá hogy ami az astraban van x16xel motor, nem a legstapabíróbb darab, tehát érdemes megnézetni a motorját!

Oké, elfelejtem, viszont astrám volt csak tavaj különböző okok miatt meg kellett válnom tőle, és abba is x16xel motor volt. Az alapjárat ingadozáson kívűl más baja nem volt, és az is megszünt mikor a pillangószelep ki lett tisztítva.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annyira jók vagyunk hogy nem kell mit moderálni :lol: Vagy ez még csak álom? :P

Jöttem befelé, egy ügyféltől, és egy olyan kereszteződésen jöttem át ahol a kanyarodó út a főútvonal, és az "egyenes" ág az alsóbbrendű, szal elsőbbsége a kanyarodónak (itt én voltam) van. Jobbos kanyar, be is nézek balra mer' ki tudja. Hát én tudtam... 205-ös varrógép éppen áll a fékbe mert nem tűnt fel neki hogy hol van. Láttam hogy megáll, meg már ő is, de olyan csúnyán néztem hogy már fékezés közben bocsánatotkért :P ;) :lol: Azthittem egy pillanatra hogy lekeni a bal elejét is az autónak... Fú... De megkergettem volna :lol: :lol:

Hát azt a közel 2 méteres egyéniségedet anélkül is illik tisztelni! :D Vigyázz magadra és Ribire, mert mostanában nagyon rátok jár a rúd. :D

Astrásgyerek! Nagyon boldog születésnapot Neked! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is az astrára szavazok:D Ez a felszereltség ennyi pézé ráadásul MOTOR VAN BENNE:D mindenképp azt venném. A kis gsi korza sztem szét van forgatva mint a tetü. Bc meg pillanatnyi fogyasztás, átlag fogyi, megtehető km a adott üzemanyag szintel BLA BLA:D Egyel több hibaforrás:D DE MINDENKÉPP AZ ASTRA

Értettem! :lol: Már csak abban bízok hogy kb. 1 hónap múlva is meglesz mert akkor jutok pénzhez. Ha így lesz akkor egy alapos szemrevételezés és a többi meg kiderül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát azt a közel 2 méteres egyéniségedet anélkül is illik tisztelni! :lol: Vigyázz magadra és Ribire, mert mostanában nagyon rátok jár a rúd. ;)

Astrásgyerek! Nagyon boldog születésnapot Neked! :lol:

Kocsiban ülve nem látszik :D Legalábbis astrában nem. Egy kispolszkiban lehet hogy feltűnőbb :lol: :P Vigyázok magunkra :lol: Lassan meg is lesz csinálva rendesen. Már csak egy normális zárhíd-lámpakeret kombót szeretnék vadászni elfogadható áron (nem utáncsináltban), és indul is az építkezés :P

Ezen besírtok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni ha lehet. Autóvásárlás előtt állok, és két autó közt nem tudok dönteni. Az egyik, Opel Astra f 1.6 16v sedan 95'évjárat, a másik Opel Corsa gsi 1.6 16v 97' évjárat. Az áruk megegyezik tehát nem ez a döntő kérdés, hanem hogy melyikkel járnék jobban gazdaságilag, fogyasztásilag stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Eszedbe ne jusson Corsát venni! Játszani jó,de..... Tapasztalatból beszélek, van is a családban Astra is meg Corsa is, párhuzamosan járok mindkettővel, hatalmas külömbség van az astra javára! Más kategória a 2 autó, pl műszerfal a corsában kopogos műanyag, az astra belseje sokkal csendesebb meg persze nagyobb is jóval! Nem kérdés! Csakis az Astra!!!

Link to comment
Megosztás:

Eszedbe ne jusson Corsát venni! Játszani jó,de..... Tapasztalatból beszélek, van is a családban Astra is meg Corsa is, párhuzamosan járok mindkettővel, hatalmas külömbség van az astra javára! Más kategória a 2 autó, pl műszerfal a corsában kopogos műanyag, az astra belseje sokkal csendesebb meg persze nagyobb is jóval! Nem kérdés! Csakis az Astra!!!

Nekem se volt kérdéses először, aztán tovább nézelődtem és ezért jött szóba. Csak még várnom kell egy kis időt a vásárlással. Amúgy mindenképpen Astrát szeretnék, nekem is volt és nagyon megszerettem ezt a típust. :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo...i_keres-3535476

Ez nagyon durva és vicces.

Amúgy ha megnézitek, a csonti car szinte minden hirdetése ilyen pöcs szöveggel van megírva.

És egy csomó típus is: "Ez egy Astra. nem vectra vagy corsa vagy tigra" és így bármelyikre keresel a kereső kidobja :lol: Megnéztem, már abbahagyták. Lehet hogy kicsit meg lettek fenyítve :P Nekem az a motor tetszett amelyiknek le volt törve az első villa, és a leírásban annyi szerepelt hogy kicsit eltört, meg kell ragasztani, de egykerekezni így is jó :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom corsIKához! Boldog szülinapot!

Jövök hazafele....Zirc előtt megállít a rendőr. Köszön íllendőképp, elkéri a papírokat, természetesen ki kell vennem a tokból(még szerencse, hogy átlátszó tokba van....csak a dinka fakabát nem lát át rajta) Azt mondja nekem, hogy megbüntet mert záróvonalon előztem! Meghogy elismerem e? Mondom neki, hogy nem ismerem el, mert Veszprém óta nem is találkoztam autóval, így nehéz lett volna bármit is kielőznöm. Erre azt mondja hogy akkor feljelent....én meg mondtam neki, hogy jó akkor jelentsen fel. Oda sétált az autójához, valamit motyogott a rádióba, aztán vissza jött, és mondta hogy elnézést téves, további jó utat!.....B@zd meg, gondoltam magamba....telefonba mondanak ilyet hogy téves!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom corsIKához! Boldog szülinapot!

Jövök hazafele....Zirc előtt megállít a rendőr. Köszön íllendőképp, elkéri a papírokat, természetesen ki kell vennem a tokból(még szerencse, hogy átlátszó tokba van....csak a dinka fakabát nem lát át rajta) Azt mondja nekem, hogy megbüntet mert záróvonalon előztem! Meghogy elismerem e? Mondom neki, hogy nem ismerem el, mert Veszprém óta nem is találkoztam autóval, így nehéz lett volna bármit is kielőznöm. Erre azt mondja hogy akkor feljelent....én meg mondtam neki, hogy jó akkor jelentsen fel. Oda sétált az autójához, valamit motyogott a rádióba, aztán vissza jött, és mondta hogy elnézést téves, további jó utat!.....B@zd meg, gondoltam magamba....telefonba mondanak ilyet hogy téves!!!!!

Szerintem inkább örülj hogy nem büntetett meg.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem annyira a reklámszövegre lettem figyelmes, hanem az évjáratra. Tudom, nem sok az a két év meg aztán az a sok "tuning" elem is enged következtetni valamire. De épp ezért fordultam hozzátok a kérdéssel. :lol:

Nekem a corsa a szivem csücske,de azért ha kényelmes autó kell,akkor inkább az astra.

A GSi corsa meg játszani tökéletes,szívatni a milliós géptulajokat lámpától. :lol:

Link to comment
Megosztás:

húúú 1990. oldal. :lol: Akkor születtem :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo...i_keres-3535476

Ez nagyon durva és vicces.

Amúgy ha megnézitek, a csonti car szinte minden hirdetése ilyen pöcs szöveggel van megírva.

fú....Hogy néz ki ez az okádvány....? :lol: :lol: :P

Ennyi pénzért egy ilyen szemétládát? Hát össze vissza van foltozva..... és még le sincs fújva legalább hogy "fedjék" a sebeket.... szááánalmas

Link to comment
Megosztás:

Na ma megint blokkolt! Piros Chevrolet Lacettiből mértek a Hullámfürdőnél. Thank you köszi. +60e Ft :lol:

De pl honnan lehet tudni, hogy blokkol? Honnan lehet tudni, hogy 3 hét múlva nem kapsz csekket?

Nem kötekedni akarok, tényleg érdekel.

Szerk: néztem youtube-on videókat ahol ilyeneket tesztelnek, és sokszor 400méter távolságnál már hiába van kütyü, a radar beméri.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. nincs valakinek elfekvöben egy SD kártya adaptere? normál kártya megy bele a pda ba, és nekem van néhany mini sd m. tehát a közepes. ehhez kéne adapter. köszi

Mennyit adjak? :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.