Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De ITT egy kicsit komolyabb is. :lol:

Bár szerintem ez csúnyább... :lol:

komolyabb is csúnyább is, de nem vettem rajta észre, hogy opelos lenne.

ha egyszer találkozok élőbn ilyen órával, akkor veszek egyet, mármint az előzővel.

ma is lefutottuk a 2,5km et hóesésben...

de még jó, hogy 6kor járunk futni, mert azóta meg szakad a hó ... én már a tavaszra készültem hééé :P

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon szép felni, viszont mennyire szellőzik és tisztúl? Mióta van alu felnim és csak télen teszek acélt fel nem használom a disztárcsát sem, mert a havas úton amugy is teli megy minden szeméttel. Privát vélemény.

az alu jobban elvezeti a hőt

én nyáron se rakok dísztárcsát, szebb a felni egy normális festéssel :lol:

Link to comment
Megosztás:

komolyabb is csúnyább is, de nem vettem rajta észre, hogy opelos lenne.

ha egyszer találkozok élőbn ilyen órával, akkor veszek egyet, mármint az előzővel.

ma is lefutottuk a 2,5km et hóesésben...

de még jó, hogy 6kor járunk futni, mert azóta meg szakad a hó ... én már a tavaszra készültem hééé :lol:

Mi 10-kor voltunk futni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyira divat itt a ledesítés, hogy én is belevágtam. Igaz nem az autónál kezdtem azonnal.

Még csak idáig jutottam, de nagyon király. :P

Van egy kábé 25-30 éves "TEXAS INSTRUMENTS" ledes órám.

Két elem megy bele és qvva hamar lemerül(2 hónap)

Az órás 1%-ot adott,hogy működni fog mikor bevittem de jóó .

Semmi baja. :lol:

Gyerekek! Mi ez az OFF-olás?!

ITT az ide való óra! :lol: :lol:

Kulcstartóm van ilyen Opel ringes órás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, reggel nem indult el... :lol:

Ez új, mert hidegen eddig minden rendben volt. A helyzet a szokásos, az önindító dolgozik, de ennyi.

Remélem most már teljesen megállt, inkább behúzzuk Pestre, csak derüljön már ki mi baja van. Ha mégis beindul, asszem felgyújtom. :P

Persze munkahelyemen boldogok, minden második héten a gyerekkel vagyok betegállományban, ma meg bocsi, szeretnék egy nap szabit, mert nem indul az autó... :lol:

Úgyhogy várom a jóidőt, mert ilyen hóban még véletlen sem húzunk autót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nah most beszéltem vizsgabázisos kollégával

az autó két év műszakit fog kapni, zöldkátyával együtt, és eredetvizsgát csak akkor kell csinálni, ha az autónak eddig még nem volt.

tehá első gazdis autóknak, vagy olyan régen náladlévő autó,aminek még nem kellett eddig, mert nemvolt eladva, megvéve, miótamegvan az eredetvizsgálat.

egy kicsit szívás annak aki uj autót vett... mert ez 17 ezer pluszt jelent

de nekünk,akik F el nyomolunk annyira nemérint, sőt még a kétéves zöld külön jó is :lol:

aki meg H val nyomul kibírja :lol:

Na és ha én most megveszem a 1.6 verdád akkor elviszem átiratni és az kb menyibe kerül?

Müszaki csak 10 hónap van rajta ki fog segíteni le műszakisztatni?

És az menyibe kerül?

Beszéltük együtt hogy te megnézed nekem az autót kb 3hét múlva meg tudom venni de előtte szeretném ha megnéznéd. Majd én leugrok vele hozzád ha neked úgy jó? Majd egyeztetünk egy időpontot. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.