Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom, még nem próbáltam. Amúgy nyáron át fogom kötni a gyujtás előtti szálra az elektromos ablakot, nem is tudom ki írta, neki is úgy van, és bírja az akku. És akkor nincs ilyen gond. :P

Ezzel kapcsolatban az jutott az eszembe, hogy igy hamarabb feltörhető/nyitható az autó ha valamilyen erős izével átbök a gumikédernél és rányom a gombra... Na, persze aki el akarja vinni/fel akarja törni igy is-úgy is megteszi.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan kúúva ideges vagyok amúgy...... De utálom ha valakibe megbízok, elmondok neki valamit...aztán első alkaommal tovább adja...és visszahallom...és tudja hogy én tudom hogy elmondta azt amit nem szabadott volna, és amikor rákérdezek még pofátlanul a képembe hazudik, hogy csak kavarják a szart és ő becsületszavára nem mondta el(akkor mégis hogy a genyóba hallom ugyanazt vissza szóról szóra amit én mondtam..?)

..... Közbe meg 100%osan tudom hogy továbbadta....ááááááá :lol: :P :lol: :lol:

Há mér kellett elmondani hova ástad a zaranyat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyent sem sűrűn láttam :lol:

22 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (7 vendég és 1 anonim felhasználó)

14 felhasználó: gabbi, brekeke, daykiller, Kzotya, Tiv., invictus, rtomi, Csabesz1984, Reeckatee, egooon, Sanci, huan, Novy, brezsó

Link to comment
Megosztás:

Ilyent sem sűrűn láttam :lol:

22 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (7 vendég és 1 anonim felhasználó)

14 felhasználó: gabbi, brekeke, daykiller, Kzotya, Tiv., invictus, rtomi, Csabesz1984, Reeckatee, egooon, Sanci, huan, Novy, brezsó

Sok vagy kevés? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi van vele?

Szükségem lenne egy Mercury PVM266aM-P alaplapos gép hangkártyájához egy driverre ugyanis tegnap tett rá egy barátom XP-t és mivel nagyon sietett azt mondta töltsek le hozzá a netről de tegnap hajnal kettőig nem sikerült :lol: A gépet használtan vettem így telepítő cd-m az nincs. Ezért kellene valami PC-s Zseni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szükségem lenne egy Mercury PVM266aM-P alaplapos gép hangkártyájához egy driverre ugyanis tegnap tett rá egy barátom XP-t és mivel nagyon sietett azt mondta töltsek le hozzá a netről de tegnap hajnal kettőig nem sikerült :lol: A gépet használtan vettem így telepítő cd-m az nincs. Ezért kellene valami PC-s Zseni :lol:

Tessék: http://www.bioticaindia.com/pvm266am-p.html

Link to comment
Megosztás:

Szükségem lenne egy Mercury PVM266aM-P alaplapos gép hangkártyájához egy driverre..

No hát egyszerű :lol: "saját gép"-re jobb katt majd "tulajdonságok" és ott megkeresed az "eszközkezelő"-t, ott amelyik hardvert hibásnak jelzi katt rá jobbal és "illesztőprogram frissítése".. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor töltsem le mind a hármat? :P

Csináld úgy ahogy írtam és megoldódik a driver problémád :lol: vagy nem :lol: de meg kéne oldódnia :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már kezdtem örülni. A mercury weboldalán meg ezt írja:The file you have chosen to download is currently not available on the server.

Elvileg ez jó lesz hozzá. Sajnos nem tudtam kigúglizni, hogy melyik C-media típusú hangchip van az alaplapon. :P

Ápdét: Itt is találsz pár drájvert. Legegyszerűbb az lenne, ha megkeresnéd az IC-t az alaplapon és leolvasnád róla a típusát.

Csináld úgy ahogy írtam és megoldódik a driver problémád :lol: vagy nem :lol: de meg kéne oldódnia :lol:

Felejtsd már el a Vista/win7 driverfrissítést, mikor XP-ről van szó. Ha felismerné, akkor nem reklamálna érte. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.