Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jövő héttől megint Egerszalók, kevesebb pénzért, copás.... :lol: Azon fílózok behozzam az akkut? Vagy szóljak az asszonynak, hogy a hét közepén járassa egy kicsit? Csak ne felejtsem el kivenni sebbességből. :lol:

húzd be a kéziféket, és a kerekek alá tegyél keresztbe egy fa darabot :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

"A fő, uctranyalis összes forrásból az élet ad squeaking és a csörgő hangok. Ezen kívül egy külső vizsgálatot végeztek jelenléte a kopott részek, az egyes konkrét döntés született Expert Papers 8-). Nagy része megtalálható a normális működése a jármű nem szabad megtörténnie. De a lehetőségek szerint a megközelítés a "tücsök" - a lehetséges források hatékony és eredményes volt elismerték:"

:lol: :lol: :P

Képzeld el az autószerelőd csak a német nyelvű javítási kézikönyvhöz jut hozzá, és azt lefodrdítva kezdi el javítani a kocsit! :lol: Ha eddíg nem volt benne kávédarálo, hát most majd lesz! :lol:

húzd be a kéziféket, és a kerekek alá tegyél keresztbe egy fa darabot ;) :lol:

Kéziféket télen? Talán hanyagolnám.... A fadarab meg tégla , volt szerencsém kipróbálni mennyit érnek. Nyáron figyelmetlenségben ráindítottam egyesben, úgy átugrotta mint a cart. Inkább behozom az akkut. :P

Link to comment
Megosztás:

Képzeld el az autószerelőd csak a német nyelvű javítási kézikönyvhöz jut hozzá, és azt lefodrdítva kezdi el javítani a kocsit! :lol: Ha eddíg nem volt benne kávédarálo, hát most majd lesz! :P

Kéziféket télen? Talán hanyagolnám.... A fadarab meg tégla , volt szerencsém kipróbálni mennyit érnek. Nyáron figyelmetlenségben ráindítottam egyesben, úgy átugrotta mint a cart. Inkább behozom az akkut. :lol:

... :lol: ha rendesen használva van akkor nincs vele gond...

Indításnál kuplung? :lol:

Link to comment
Megosztás:

... :lol: ha rendesen használva van akkor nincs vele gond...

Indításnál kuplung? :lol:

Egyértemű, csak azt hittem üresben van, és felengedtem. Nincs gond a kézifékkel, de ha latyakon mentél vele előtte, felcsapódott a trutyí a bowdenhez és belefagyhat a gégecsőbe. Legalábbis azt mondták.

Link to comment
Megosztás:

Jövő héttől megint Egerszalók, kevesebb pénzért, copás.... :lol: Azon fílózok behozzam az akkut? Vagy szóljak az asszonynak, hogy a hét közepén járassa egy kicsit? Csak ne felejtsem el kivenni sebbességből. :lol:

Ott legalább beugorhatnál fürödni a jó kis termálba. Nemrég voltam arra Demjénben, kellemes meleg volt a víz, csak kijönni volt rossz :P

Link to comment
Megosztás:

Egyértemű, csak azt hittem üresben van, és felengedtem. Nincs gond a kézifékkel, de ha latyakon mentél vele előtte, felcsapódott a trutyí a bowdenhez és belefagyhat a gégecsőbe. Legalábbis azt mondták.

nekem 2 éve még egyszer nem fagyott be, apámnak 30 év alatt se, pedig mentünk már latyakba :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ott legalább beugorhatnál fürödni a jó kis termálba. Nemrég voltam arra Demjénben, kellemes meleg volt a víz, csak kijönni volt rossz :lol:

Ja csak mindíg elfelejtek vinni fürdőnacit, és gombos alsógatyában kicsit gáz fürődni menni. Meg csak 6-ig van nyitva, akkor meg még általában melózunk.

nekem 2 éve még egyszer nem fagyott be, apámnak 30 év alatt se, pedig mentünk már latyakba :P :lol: :lol:

De azért jobb elkerülni a bajt. Berakom rükibe, és akkor nem kell a megdermedt olajjal bírkózni, amig kitolatok kicsit melegszik. Már ha van benne még olaj. Nyáron majd azt is cserélem.

Link to comment
Megosztás:

Ja csak mindíg elfelejtek vinni fürdőnacit, és gombos alsógatyában kicsit gáz fürődni menni. Meg csak 6-ig van nyitva, akkor meg még általában melózunk.

Az érdekes, mert a demjéni, ahol voltam éjjel 2-ig nyitva van, mi is már este 7 körül értünk oda.

Link to comment
Megosztás:

Nah termosztát főpróba pipa. Hamarabb is melegszik, és tovább is. rendesen felmegy 90-ig, és tartja is stabilan. Kicsit megzavartam, nézzük hogy viselkedik, 92-93 környékén teszi vissza 90-re. És jobban is fűt. Tetszik :lol:

gyóóóó neked :lol: :P

Nekem cserélni kéne...jövőhéten veszek bele 1et, mert kartonnal kellett fedni a hűtőt és csak 60 fokig melegszik... :lol: Meg nem fűt olyan normálisan. Meg ugye így jobban is kopik mert nincs üzemi hőn...

Link to comment
Megosztás:

Nah termosztát főpróba pipa. Hamarabb is melegszik, és tovább is. rendesen felmegy 90-ig, és tartja is stabilan. Kicsit megzavartam, nézzük hogy viselkedik, 92-93 környékén teszi vissza 90-re. És jobban is fűt. Tetszik :lol:

Meddig pörgetted, tiltásig? :lol: A dieselesbe is 92-nél nyit a termosztát?

Link to comment
Megosztás:

Meddig pörgetted, tiltásig? :lol: A dieselesbe is 92-nél nyit a termosztát?

Tiltásig? ez olyat nem csinál. Nem tiltakozik :lol: , csak csinálja amit mondanak neki :lol: :lol:

úgy láttam ott nyitott. Legalábbis attól följebb nem ment, csak lejjebb, lefelé meg megállt 90-nél tehát valószínű :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.