Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor nekem még van időm. Én májusban vettem egy komplett elektromos szettet... :lol:

Azóta is a raktárban van egy dobozban :rolleyes:

én hátra szerintem csak egy unit fogok venni, az nem lesz úgy se sokat használva....

sőt szinte nem is lesz :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nah lementem termosztátcserélni. ;) Csak 1 hónapba telt hogy meglegyen ez a 10 perc amíg csinálom :lol: :D Amúgy kivettem az előzőt (Wahler) betettem az újat (ez is) de ahogy nézegettem amit kivettem... őőő... nemtom ha az volt a car akkor azon kéne látni valamit, és csak én vagyok vak, vagy szemmel, meg nyomogatásra nem lehet különbséget tenni a sz.r meg a nemsz.r között? :rolleyes: Csak mert nem láttam semmit azon amit kivettem. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nah lementem termosztátcserélni. ;) Csak 1 hónapba telt hogy meglegyen ez a 10 perc amíg csinálom :lol: :D Amúgy kivettem az előzőt (Wahler) betettem az újat (ez is) de ahogy nézegettem amit kivettem... őőő... nemtom ha az volt a car akkor azon kéne látni valamit, és csak én vagyok vak, vagy szemmel, meg nyomogatásra nem lehet különbséget tenni a sz.r meg a nemsz.r között? :rolleyes: Csak mert nem láttam semmit azon amit kivettem. :blink:

Próbáld meg vízben melegíteni, gondolom előbb fog nyitni 92C-nál.

Link to comment
Megosztás:

Próbáld meg vízben melegíteni, gondolom előbb fog nyitni 92C-nál.

Van benne valami :blink: (honnan szerválok itthon egy hőmérőt ami mér 92 fokig :rolleyes: :lol: Nah nembaj, beledobom a lázmérőt, 45 fokon belül hátha kinyit :D ;) ha nem akkor megyek lázmérőt venni :D

Link to comment
Megosztás:

Menj egy kört.

"Fölösbe" nem megyek. Valami félelmetese hogy mennyire nincs pénzem... :blink: ;) és erősen közelít a mutató a piros mező aljához és egyszerűen nincs pénzem tankolni... :lol: Úgyis menni kell majd, akkor meglesem :rolleyes:

Hagyd, hadd játszon mással. :D ;) :D

Van aki játszik vele :D :D

Link to comment
Megosztás:

egy pár már nekem is eltelt :blink:

vagy az milyen gáz, hogy vagy áthajolsz letekerni az ablakot, vagy megfordulsz az úton :lol:

De az is amikor ott a csaj a kocsi mellett, várjál csak, bedugod a kulcsot, gyujtást adsz, és aztán tudod csak leengedni az ablakot. :rolleyes:

Próbáld meg vízben melegíteni, gondolom előbb fog nyitni 92C-nál.

Nem törvényszerű, nekem 2 rossz volt mindkettő forrásközelben nyitott, amikor már gyöngyözött a víz.

Link to comment
Megosztás:

De az is amikor ott a csaj a kocsi mellett, várjál csak, bedugod a kulcsot, gyujtást adsz, és aztán tudod csak leengedni az ablakot. :rolleyes:

Nem törvényszerű, nekem 2 rossz volt mindkettő forrásközelben nyitott, amikor már gyöngyözött a víz.

nekem is :blink:

és a kocsiban csak annyival másabb, hogy van nyomás, de a termosztát ott is 92 nél nyit :lol:

a jó meg egészen bugyogott a víz, és úgy nyitott, nem gyöngyözéskor, mint a rossz.

Link to comment
Megosztás:

nekem is :D

és a kocsiban csak annyival másabb, hogy van nyomás, de a termosztát ott is 92 nél nyit ;)

a jó meg egészen bugyogott a víz, és úgy nyitott, nem gyöngyözéskor, mint a rossz.

Akkor se bugyogtatok semmit :lol: :rolleyes: majd lesem a mutatót oszt örülök (vagy vicsorogva ordítok hogy miért van hideg még mindig :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Vazzzeg tükörjég az egész út.... Eszméletlen hogy csúszik.

Nekünk is érdekes volt hazajönni anyóséktól :rolleyes: igaz mi bringával mentünk :blink: az a másfél km nem táv.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Kipróbáltam a gugli fórdítót.

Íme, ép mondatok:

"Zaj forrása fekszik a rúd alatt. Jelenik meg, és a nyikorgó megérintésével (nem én voltam az utolsó), de amint lesz egyértelmű a fenti további, ez idő kérdése."

"Hadd magyarázzam meg csak különböző megközelítések foglalkoznak a "tücskök", hogy engem és a nyak."

"Ha kiváló nyak sebészeti munkák pontos, miután megállapította, a hang forrását és felszámolása csak ez, akkor én vagyok a munka a "szőnyegbombázás", leválasztó az összes lehetséges forrásból a zaj, hogy a legtöbb esetben felesleges. Choosing bárki ezt magának, minden szükséges információ az alábbiakban található."

Síííííírok :rolleyes: :blink: :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekünk is érdekes volt hazajönni anyóséktól :rolleyes: igaz mi bringával mentünk :lol: az a másfél km nem táv.. ;) :D

Ezt azért nem mondanám, legutóbb amikor bicajoztam ónos esőben többet volt rajtam a bicikli, mint én őrajta. :blink: És négykézláb, vagy hason csúszva az a másfél kilóméter sem piskóta. :D

Link to comment
Megosztás:

Kipróbáltam a gugli fórdítót.

Íme, ép mondatok:

"Zaj forrása fekszik a rúd alatt. Jelenik meg, és a nyikorgó megérintésével (nem én voltam az utolsó), de amint lesz egyértelmű a fenti további, ez idő kérdése."

"Hadd magyarázzam meg csak különböző megközelítések foglalkoznak a "tücskök", hogy engem és a nyak."

"Ha kiváló nyak sebészeti munkák pontos, miután megállapította, a hang forrását és felszámolása csak ez, akkor én vagyok a munka a "szőnyegbombázás", leválasztó az összes lehetséges forrásból a zaj, hogy a legtöbb esetben felesleges. Choosing bárki ezt magának, minden szükséges információ az alábbiakban található."

Síííííírok :lol: :lol: :P :lol: :lol:

És akkor még meg sem próbáltad hogy lefordítasz egy szöveget, és utána ugyan azzal visszafordítod. Nah azon tuti besírsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akkor még meg sem próbáltad hogy lefordítasz egy szöveget, és utána ugyan azzal visszafordítod. Nah azon tuti besírsz :lol:

"A fő, uctranyalis összes forrásból az élet ad squeaking és a csörgő hangok. Ezen kívül egy külső vizsgálatot végeztek jelenléte a kopott részek, az egyes konkrét döntés született Expert Papers 8-). Nagy része megtalálható a normális működése a jármű nem szabad megtörténnie. De a lehetőségek szerint a megközelítés a "tücsök" - a lehetséges források hatékony és eredményes volt elismerték:"

:lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.