Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah jah... Végülis nekem sem alapozóval lenne lekenve az autó bal eleje ha lenne pénzem ;) :rolleyes: más: Ha már mégis meglesz a pénzem a rendbehozatalra, szerintetek milyen lámpákat tegyek bele? :blink: Ár-érték arányban milyet érdemes beletenni? (újat szeretnék, nem bontós cuccot :D ) Illetve világítási képességekben van különbség a facelift előtti, ill. utáni lámpákban? :lol: Most hogy van 2 hűtőmaszkom, lehet hogy faragnék magamnak egy facelift előtti-utáni maszkot :D Elkapott az agybaj, és lehet hogy ferdébb szemeket szeretnék, de a régi maszk jobban tetszik :D

én amiket átraktam a donorból (facelift előttiek) sokkal jobban világítanak, mint a gyári (faceliftesek)

...bár lehet csak a foncsor miatt, eléggé mattas volt már ;)

Link to comment
Megosztás:

inkább nem mondom hogy vmikor szept végén volt lemosva a kocsi utoljára, és belső takarítás meg vmikor nyáron történt :D

Mert tróger vagy. ;) :D ;)

Ők jövedelmüktől fogva megtehetik :D számold már át euróba mennyit keresel te meg mennyit keresnek ők ugyanazzal a melóval és mennyi a megélhetési költségük :rolleyes: tartok tőle, hogy nekik jóval több marad ilyen "kis figyelmességekre" mint nekünk :lol: én sem szeretem ha retkes a kocsim de hidd el, hogy szivesebben átkárpitoztatnám mintsem azon gondolkozzak, hogy fent és meg tudom-e tartani vagy sem... :blink:

Ez nem csupán jövedelem kérdése. Vigyáznak az autóra, nem használják 500-600 méterekre....stb....persze ha az autók a jó alkatrészt kapják, az jövedelemfüggő. De szimplán az igényesség nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát BMW...muszáj nyomni. Én azt nem értem, akinek BMW-je van mindenki Istenek hiszi magát, az utakon is megfigyeltem csak BMW-sek kezdenek bele 5-6 autó előzésébe egyszerre.

Az biztos, de második helyen ott vannak a zsutyokisok! :rolleyes: Az még egy külön állatfaj! Legalábbis itt Nyíregyen!

Link to comment
Megosztás:

Hát BMW...muszáj nyomni. Én azt nem értem, akinek BMW-je van mindenki Istenek hiszi magát, az utakon is megfigyeltem csak BMW-sek kezdenek bele 5-6 autó előzésébe egyszerre.

Nem csak BMW, az Audisok is, a Merci valamiért visszaszorult. :D

Az biztos, de második helyen ott vannak a zsutyokisok! :blink: Az még egy külön állatfaj! Legalábbis itt Nyíregyen!

Ne is mond tegnap jöttünk haza, lementem a kanyarodósávba, látom, hogy zöldre vált, előttem meg vánszorgott valami kisautó. Na több se kellett, vissza 2-be, vissza a főpályára, megelőztem jobbról, aztán megint a kanyarodóba, és átmentem a zöldön. Nem kellett volna felhergelni, látom a tükörben, hogy rámtapadt, tol mint állat.

Vakító xenon+kék ledek a helyzetjelzőben. Azt hittem ez már nem divat. :rolleyes: :lol: Mentem 90-el, a táblánál visszavettem 50-re, a vasúti átjárónál meg 30-ra, na ezt mér nem bírta, és elviharzott. Sose értettem, ha valaki úgy dönt , hogy lassan megy, és megelőzi egy öregebb, valszeg gyengébb kocsi akkor miért kell neki megmutatni, hogy tudok ám gyorsan is menni, csak most nem akartam?!

Link to comment
Megosztás:

Nem csak BMW, az Audisok is, a Merci valamiért visszaszorult. :blink:

Ne is mond tegnap jöttünk haza, (...) Sose értettem, ha valaki úgy dönt , hogy lassan megy, és megelőzi egy öregebb, valszeg gyengébb kocsi akkor miért kell neki megmutatni, hogy tudok ám gyorsan is menni, csak most nem akartam?!

Nekem sem esett jól mikor tegnap hazafele egy Corsa elsepert mellettem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem csak BMW, az Audisok is, a Merci valamiért visszaszorult. :D

Ne is mond tegnap jöttünk haza, lementem a kanyarodósávba, látom, hogy zöldre vált, előttem meg vánszorgott valami kisautó. Na több se kellett, vissza 2-be, vissza a főpályára, megelőztem jobbról, aztán megint a kanyarodóba, és átmentem a zöldön. Nem kellett volna felhergelni, látom a tükörben, hogy rámtapadt, tol mint állat.

Vakító xenon+kék ledek a helyzetjelzőben. Azt hittem ez már nem divat. :rolleyes: :D Mentem 90-el, a táblánál visszavettem 50-re, a vasúti átjárónál meg 30-ra, na ezt mér nem bírta, és elviharzott. Sose értettem, ha valaki úgy dönt , hogy lassan megy, és megelőzi egy öregebb, valszeg gyengébb kocsi akkor miért kell neki megmutatni, hogy tudok ám gyorsan is menni, csak most nem akartam?!

Nekem sem esett jól mikor tegnap hazafele egy Corsa elsepert mellettem. ;)

:blink: :lol: Én az ilyenekkel úgy vagyok, hogy egészségére! ;):D A rendőr úgysem engem fog megállítani, mert szabályosan közlekedek! :D

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol: Én az ilyenekkel úgy vagyok, hogy egészségére! :D;) A rendőr úgysem engem fog megállítani, mert szabályosan közlekedek! :D

Ne mond, hogy egy csöppet sem csorbítja az önbizalmad mikor egy fűnyíró endzsines autónak kell hosszannézd a díszlécét. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már most már tényleg nem tudom mi tévő legyek mert beszéltem autó szerelőkel és azt mondták mindenképpen 16 szelepes autót vegyek :blink:

Segítsetek! Mért vegyek 16v vagy éppen 8v :rolleyes:

Pl. mert vezérműszíj szakadáskor frankón töri a szelepeket. Amúgy meg jobban mennek.

Link to comment
Megosztás:

Már most már tényleg nem tudom mi tévő legyek mert beszéltem autó szerelőkel és azt mondták mindenképpen 16 szelepes autót vegyek :blink:

Segítsetek! Mért vegyek 16v vagy éppen 8v :rolleyes:

Ez azért eléggé márkafüggő.

Pl Astrából nem biztos hogy mernék 16szelepest venni, mert könnyen ki lehet fogni olyat amit aztán nekem kellene vinni generáloztatni. 8 szelepes ilyen szempontból kevésbé lutri, nem az a nagyon kopós fajta motor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.