Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked is. Jó duma, nekünk elmodhatod, hogy csak most ébredtél fel. :D Amúgy én is minden évben mondogatom, hogy még a mult remdszerben ahol volt az magyar 1-2 akkor jobb volt a műsor, mint most amikor váltogatom, melyik csatorna tűrhető egy kicsit. :rolleyes: Alig vártuk a Szeszélyest a szegény Antal Imrével. :D

:blink:

Neked is van gyermeked. Szerinted? ;)

Igen régen sokkal jobb műsorok voltak, nem gondoltam volna hogy Titaniccal töltöm a szilvesztert, dokumentumfilm változatban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neked is van gyermeked. Szerinted? :D

Igen a régen sokkal jobb műsorok voltak, nem gondoltam volna hogy Titaniccal töltöm a szilvesztert, dokumentumfilm változatban. :rolleyes:

Van, ne is mond, azt hittem ahogy nőnek csak jobb lesz, de úgy néz ki tévedtem. :blink: Titanic? Izgultam mi lesz a vége. ;) Azért elég gáz úgy filmet csinálni, hogy mindenki tudja nem lesz happy end a végén. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van, ne is mond, azt hittem ahogy nőnek csak jobb lesz, de úgy néz ki tévedtem. :rolleyes: Titanic? Izgultam mi lesz a vége. ;) Azért elég gáz úgy filmet csinálni, hogy mindenki tudja nem lesz happy end a végén. :blink:

A gáz az lett volna, ha Bruce Willis kapja meg a főszerepet, és a végén mindenkit megment. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A gáz az lett volna, ha Bruce Willis kapja meg a főszerepet, és a végén mindenkit megment. :rolleyes: :blink:

Nem Willis, nem is Caprio. Dokumentumfilm. :lol:

Abból is az a fajta, ahol felkutatják és szép vízalatti felvételeken láthatod. Már ami maradt belőle.

Link to comment
Megosztás:

Na, én is előkerültem. :rolleyes:

A babonások kedvéért megvártam míg Ti (mármint a férfiakon van a hangsúly) kiboldogújévezitek magatokat. :D

Szóval...

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! :blink:

Minden évben szilveszterkor biztosra veszem, hogy nem lehet alulmúlni az előző évi TV műsort, de mindig tévedek. :D :lol:

Szia Edit!

Boldog új évet Neked is! ;)

Link to comment
Megosztás:

A gáz az lett volna, ha Bruce Willis kapja meg a főszerepet, és a végén mindenkit megment. :rolleyes: :blink:

Aha, mezitláb, szakadt véres atlétában, másnaposan, csipásan, közben meg kérdezgetni a túlélőket, nincsen vkinek aszpirinje, kibacottul fáj a fejem! :lol: Chuck Norris, viszont vagy eltolta volna az útból a jéghegyet, vagy befogta volna a léket. :D

Link to comment
Megosztás:

Aha, mezitláb, szakadt véres atlétában, másnaposan, csipásan, közben meg kérdezgetni a túlélőket, nincsen vkinek aszpirinje, kibacottul fáj a fejem! :rolleyes: Chuck Norris, viszont vagy eltolta volna az útból a jéghegyet, vagy befogta volna a léket. :blink:

Jaaaj....dehogy tolná el.... Körbe pörgő-forgó rugással aprítja darabokra... a darabokat pedig felhasználja koktélba, meg mindenféle jeges italokba :lol:

Link to comment
Megosztás:

LINK

LOL. A telefon dobozáról készült képet nézzétek. :D

Simán be lehet jelenteni szabálytalan aukciónak. Viszont ami érdekes, hogy a telefonon már o-val van. :blink:

Most olvasom az elötted kérdezőnél, hogy nem EU-s országból való és nincs is rá garancia. :lol: Szép! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Simán be lehet jelenteni szabálytalan aukciónak. Viszont ami érdekes, hogy a telefonon már o-val van. :lol:

Most olvasom az elötted kérdezőnél, hogy nem EU-s országból való és nincs is rá garancia. :D Szép! :blink:

Aham már látom-értem, kiváncsi vagyok mit válaszol rá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez 1 kínai hamisítvány. Az összes "TV phone" kínai gagyi, Hong Kongból. Tele van az ebay is ilyenekkel.

:rolleyes:

Amúgy de felesleges mindenféle ilyen hülyeségekkel telepakolni egy telefont. Nekem van egy Nokia 2600c-m, és egy siemens A35. Most a siemens A35öst használom. Valamiért jobban bírom mostanában mint a nokiát. Siemens A35

Nokia 2600c

Nokia is jó telefon...nincs vele bajom, csak van hogy a régit használom. :blink: De az hogy érintőképernyő, gps, tv, meg a Jóisten tudja mik....na nekem az nem kéne. Inkább akkor már egy kis notebook. Az tényleg tud mindent és normális nagy kijelzője van.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy de felesleges mindenféle ilyen hülyeségekkel telepakolni egy telefont. Nekem van egy Nokia 2600c-m, és egy siemens A35. Most a siemens A35öst használom. Valamiért jobban bírom mostanában mint a nokiát. Siemens A35

Nokia 2600c

Nokia is jó telefon...nincs vele bajom, csak van hogy a régit használom. :blink: De az hogy érintőképernyő, gps, tv, meg a Jóisten tudja mik....na nekem az nem kéne. Inkább akkor már egy kis notebook. Az tényleg tud mindent és normális nagy kijelzője van.

Azért néha jól jönnek a Jet plusz funkciói. Pl. mikor a kocsiban vártam vagy háromnegyed órát valakire, addig néztem a telon a Retekklubbot, vagy a You Tuben a gumimacikat. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért néha jól jönnek a Jet plusz funkciói. Pl. mikor a kocsiban vártam vagy háromnegyed órát valakire, addig néztem a telon a Retekklubbot, vagy a You Tuben a gumimacikat. :rolleyes:

hát.... :blink: Nekem marad a kocsiba a rádió, meg a zene :D Közbe nézegetem az elhaladó Hűhákat, meg astrákat. ;)

Volt hogy 4 órát vártunk 1 parkolóőrre Nyiregyen..... megbüntetett, faterral meg visszavártuk, megmondani neki hogy nembiztos hogy jó lesz az úgy :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát.... :lol: Nekem marad a kocsiba a rádió, meg a zene ;) Közbe nézegetem az elhaladó Hűhákat, meg astrákat. :D

Volt hogy 4 órát vártunk 1 parkolóőrre Nyiregyen..... megbüntetett, faterral meg visszavártuk, megmondani neki hogy nembiztos hogy jó lesz az úgy :D

Lehet élni így is, de azért nem dobban meg a szívem, ha látok egy astrát. A hűhák, az más. De csak nézegetni, hát,,,, te tudod. :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.