Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, én is előkerültem. :rolleyes:

A babonások kedvéért megvártam míg Ti (mármint a férfiakon van a hangsúly) kiboldogújévezitek magatokat. :D

Szóval...

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! :blink:

Minden évben szilveszterkor biztosra veszem, hogy nem lehet alulmúlni az előző évi TV műsort, de mindig tévedek. :D :lol:

Neked is. Jó duma, nekünk elmodhatod, hogy csak most ébredtél fel. :D Amúgy én is minden évben mondogatom, hogy még a mult remdszerben ahol volt az magyar 1-2 akkor jobb volt a műsor, mint most amikor váltogatom, melyik csatorna tűrhető egy kicsit. :D Alig vártuk a Szeszélyest a szegény Antal Imrével. ;)

Összesen 9 aktív felhasználó olvas bennünket:

1 felhasználó és 8 látogató

zotya975

;)

Link to comment
Megosztás:

Na, én is előkerültem. :rolleyes:

A babonások kedvéért megvártam míg Ti (mármint a férfiakon van a hangsúly) kiboldogújévezitek magatokat. :D

Szóval...

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! :blink:

Minden évben szilveszterkor biztosra veszem, hogy nem lehet alulmúlni az előző évi TV műsort, de mindig tévedek. ;) :D

Neked is Boldog Új Évet Kívánok! :lol:

Tv-t én már nagyon régóta nem nézek, mert semmi értelmeset nem adnak benne! Van ~700db dvd-m, ha filmet akarok nézni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Klikk ide! Valós lenne az 56 ezer kilóméter?

Klikk 2. tetőablak. :rolleyes:

Kadett valakinek? Lépcsőshátu!

Sokszor, a félreértések elkerülése végett, esetleg a számonkérhetőség/felelőség elháritása végett úgy szokták irni hogy a "kilométer számláló állás:" Mert ugyebár az annyit mutat, de lehetett cserélve és pöregetve is...döntse el a vevő. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sokszor, a félreértések elkerülése végett, esetleg a számonkérhetőség/felelőség elháritása végett úgy szokták irni hogy a "kilométer számláló állás:" Mert ugyebár az annyit mutat, de lehetett cserélve és pöregetve is...döntse el a vevő. :rolleyes:

Igaz, meg mintha úgy rémlene, hogy az öcsém Golfján is csak 5 számjegyű a számláló, tehát 99999-után átfordul. Így mondhatja, hogy 23 ezer kilóméterrel, ha valaki megnézni tényleg annyi van az órában. De ha most egyedülálló lennék kocsi vásárlás előtt tuti megvenném ezt 100 ropiért. Bár az autómatától kicsit félek. De legalább nincs szétpörgetve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok találtam egy másik vasat :lol: 1.6 8v központi injektor 1995-os de a forgalmiba az van írva hogy első forgalomba helyezés 2002.04. na most ez mit jelent? Elvileg 8 évet ment :blink: de nem tudom a kilométer pedig 98300 óra szerint egyébként 300 ezere mondja a haverom. Kipróbáltam meglehetösen jól megy az 1.4-eshez képest :rolleyes: de ennek meg egy picit olajos a hengerfeje.

Szerintetek???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok találtam egy másik vasat :lol: 1.6 8v központi injektor 1995-os de a forgalmiba az van írva hogy első forgalomba helyezés 2002.04. na most ez mit jelent? Elvileg 8 évet ment :blink: de nem tudom a kilométer pedig 98300 óra szerint egyébként 300 ezere mondja a haverom. Kipróbáltam meglehetösen jól megy az 1.4-eshez képest :rolleyes: de ennek meg egy picit olajos a hengerfeje.

Szerintetek???

Akkor lett behozva, és itthon forgalomba helyezve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok találtam egy másik vasat :lol: 1.6 8v központi injektor 1995-os de a forgalmiba az van írva hogy első forgalomba helyezés 2002.04. na most ez mit jelent? Elvileg 8 évet ment :blink: de nem tudom a kilométer pedig 98300 óra szerint egyébként 300 ezere mondja a haverom. Kipróbáltam meglehetösen jól megy az 1.4-eshez képest :rolleyes: de ennek meg egy picit olajos a hengerfeje.

Szerintetek???

Szerintem külföldről hozták be 2002-ben.Gondolom akkor 15 évet ment,a km pedig inkább 198300 lehet.Olajos lehet a szelepfedéltömítés miatt is,nem nagy tétel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok találtam egy másik vasat :lol: 1.6 8v központi injektor 1995-os de a forgalmiba az van írva hogy első forgalomba helyezés 2002.04. na most ez mit jelent? Elvileg 8 évet ment :blink: de nem tudom a kilométer pedig 98300 óra szerint egyébként 300 ezere mondja a haverom. Kipróbáltam meglehetösen jól megy az 1.4-eshez képest :rolleyes: de ennek meg egy picit olajos a hengerfeje.

Szerintetek???

8 évre a 98-ezer akár még valós is lehet. Én sem megyekk vele évi 10 ezret sem. Ha a hengerfej olajos azt simán egy tömítéscserével lehet akár orvosolni, lehet csak a szelepfedél tömítése ereszt ha szerencséd van. Persze, érezhető a különbség az 1.4-eshez, hiszen az 60 paci, ez meg 75, kis motornál a 15 lóerő többlet látványosabb mint mondjuk 2-300 felett. Mennyiért adnák?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok találtam egy másik vasat :lol: 1.6 8v központi injektor 1995-os de a forgalmiba az van írva hogy első forgalomba helyezés 2002.04. na most ez mit jelent? Elvileg 8 évet ment :blink: de nem tudom a kilométer pedig 98300 óra szerint egyébként 300 ezere mondja a haverom. Kipróbáltam meglehetösen jól megy az 1.4-eshez képest :rolleyes: de ennek meg egy picit olajos a hengerfeje.

Szerintetek???

Enyém is 96-os, de 2004 január 24-n lett forgalomba helyezve magyarországon, addig a német autópályákat rótta. Akkoriban 9 évesen munkatársam 110 ezer kilométerrel vette, ami közel sem igaz. :D Inkább 210 ezer volt benne a motor jelen állapota szerint. Persze, hogy jobban megy, alacsonyabb fordulatszámon leadja a nyomatékot már. Valószínűleg X16SZ vagy SZR motor lehet benne.

Link to comment
Megosztás:

ja mondjuk ja. néha nem a böngésző címsorából kéne linkelni... :rolleyes:

mégis akkor ezt honna lehetnemég?

nem találtam linket a hirdetésez fórumra...

próbáltam link beszúrását, azzal se működik, a 3. pontot kidobja a linken kívülre a fórum....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.