Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagyon széééép hangja van bár hianyoltam a 3000 körüli fordszámot :rolleyes:

Ja és hogy rohadjon le az aki az első nőnek valaha jogsit adott.... :blink: :lol: :D

Te is fiam Brutus? Az ünnepek alatt két nő akart lezúzni, mindkettőnek a sávváltás-besorolás-közben nézni a tükröt-szindrómája volt. Átszorít a másik sávba, vagy fel a járdára, és közben észre sem vesz, a dudállásra figyel fel, csak nem érti mit akarnak tőle. Jellemzően csak előre figyelnek. De ez még csak hagyján, ha az ember szól nekik akkora pofájuk van( mert szájnak nem lehet nevezni, ha eltorzultan rikácsol) hogy megáll az ember esze.

Link to comment
Megosztás:

Te is fiam Brutus? Az ünnepek alatt két nő akart lezúzni, mindkettőnek a sávváltás-besorolás-közben nézni a tükröt-szindrómája volt. Átszorít a másik sávba, vagy fel a járdára, és közben észre sem vesz, a dudállásra figyel fel, csak nem érti mit akarnak tőle. Jellemzően csak előre figyelnek. De ez még csak hagyján, ha az ember szól nekik akkora pofájuk van( mert szájnak nem lehet nevezni, ha eltorzultan rikácsol) hogy megáll az ember esze.

Az én autómat is megkarcolta egy nő....még az ünnepek előtt. Csak az a nő történetes a párom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Te is fiam Brutus? Az ünnepek alatt két nő akart lezúzni, mindkettőnek a sávváltás-besorolás-közben nézni a tükröt-szindrómája volt. Átszorít a másik sávba, vagy fel a járdára, és közben észre sem vesz, a dudállásra figyel fel, csak nem érti mit akarnak tőle. Jellemzően csak előre figyelnek. De ez még csak hagyján, ha az ember szól nekik akkora pofájuk van( mert szájnak nem lehet nevezni, ha eltorzultan rikácsol) hogy megáll az ember esze.

engem még nyáron akart így összetörni sávváltás közben...igyaz 3sáv volt ő meg szüttyögött középen 60nál 45el...mondom anyád kimentem a legszélére és akkor jött rá h vazze, rossz helyen vagyok. körbenézni persze nem kell és már húzta is rám a kormányt...még jó hogy olyan gyors voltam, hogy elmentem mellette. lámpánál nem mert mellém állni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

B*sszus!!!!! Nagy a kár? Hogy történt? Gondolom a csajszi nem találta a helyét a parkolóba..... :rolleyes:

Dehogy is. Jöttem hazafele, előttem a szemetesek végezték a munkát. Index le és szépen álltam a szemetesautó mögött, vártam a szembejövők húzzanak el. Ekkor jött a Hamilton kisasszony a IV Golfal. Nem tudom mi a pitsát csinált, egyszer egy csattanas oszt nézem a bal tükör leszívott egyet. Kocám van mert nem a festett részét érte az ütés és be is csukódott elnyelve az ütés erejének nagy részét.

Link to comment
Megosztás:

Na ez a gáz. :rolleyes: :blink:

Az a gáz amit mondott rá...szó szerint ídézem: "nem kell parázni, fényező vagy, meg tudod csinálni!"

Emlékszem rá, akartam is belinkelni a teleshopból a csodafilcet.: csak nem találom. :D

Hát...bachatom a csodafilcet :lol: http://pics.coldline.hu/pics/13422-20091227-zyUqUZ.jpg

flekkelés, füller, sok sok csisz...és persze a bázis és a lakk. ez lesz a csodafilc

Link to comment
Megosztás:

Úgy kettéfejeltem volna mint sütkérező dögkeselyű a MIG21-est.

:blink: :lol: :D Ez k*rva jó...még nem halottam. Már megnyugodtam, persze a beszólásán hömbiztem egy sort. Az ünnepek előtt történt, és csak karácsony után merte elmondani. Vagy ezt már írtam...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és utána elláttad volna? :lol: akkor te is generálod magadnak a melót, Alex legalább nem magának csinálja, hanem neki csinálják ;)

Ha szépen beszél esetleg :D

:D ;) :D Ez k*rva jó...még nem halottam. Már megnyugodtam, persze a beszólásán hömbiztem egy sort. Az ünnepek előtt történt, és csak karácsony után merte elmondani. Vagy ezt már írtam...... :blink:

Jaja mondtad. Akkor is megfejelem vazze. Ez a vicc, hogy mindig ők állnak a kert felől...há mi az isten van? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Á, nem lehet olyan rossz, a tévében láttom, simán eltünteti a karcolást. Oda kéne menni az ürgéhez aki reklámozza, összekaristolni a kocsiját, aztán odacsíptetni egy csodatollat az ablaktörlő alá, egy papirral: Gond egy szál se, nemigaz? :lol:

:D ;) :D Ez k*rva jó...még nem halottam. Már megnyugodtam, persze a beszólásán hömbiztem egy sort. Az ünnepek előtt történt, és csak karácsony után merte elmondani. Vagy ezt már írtam...... :rolleyes:

Én 30 év után mondtam el a faternak, hogy 83-ban a zsír új Merkurból elhozott Trabiját én karcoltam meg amikor csavarhúzóval vakartam róla a jeget. Akkor meg az összes kölköt ki akarta nyúvasztani az utcában. De azért az az új autó érzés! :blink: Műanyagszag, fólia az üléseken csillogó kaszni, motortér, még ha csak egy Trabi volt is.

Link to comment
Megosztás:

Á, nem lehet olyan rossz, a tévében láttom, simán eltünteti a karcolást. Oda kéne menni az ürgéhez aki reklámozza, összekaristolni a kocsiját, aztán odacsíptetni egy csodatollat az ablaktörlő alá, egy papirral: Gond egy szál se, nemigaz? :blink:

Én 30 év után mondtam el a faternak, hogy 83-ban a zsír új Merkurból elhozott Trabiját én karcoltam meg amikor csavarhúzóval vakartam róla a jeget. Akkor meg az összes kölköt ki akarta nyúvasztani az utcában. De azért az az új autó érzés! :rolleyes: Műanyagszag, fólia az üléseken csillogó kaszni, motortér, még ha csak egy Trabi volt is.

Csavarhúzóval jeget vakarni? Húúú de menőőő :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.