Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap majdnem megcopattam magam, mentem be este az asszony elé, a vasúti átjárónál renddőrök voltak, szépen visszavettem 30-ra, rendes voltam a szembejövőknek villogattam. Aztán visszafele eszembe jutott, hogy a karácsonyra kapott tecsós dobozba bepakoltam mindent a csomitartóból, és visszaraktam a fa alá. Izzókészlet..stb.stb. Úgyhogy szépen mentem haza kerülővel. :rolleyes:

Izzókészletet már nem kérhetnek.

Link to comment
Megosztás:

Izzókészletet már nem kérhetnek.

Akkor ebben nem voltam biztos, csak hogy rémlett, hogy nem kell mindent cseréni, csak nem tudtam hogy az izzókészletről van szó, vagy a mentőládikáról. Aztán mivel az éppen ellenőrzött kocsinál a csomitartóban kotorásztak, gondoltam jobb nem kockáztatni.

Link to comment
Megosztás:

Ebben mi a furcsa? Egy benzinesnek így kell indulni. Minusz 3 fokban is. Ha nem igy indulna, akkor már el lehetne gondolkodni mi a baja.

Jó de ebben már van 200.000km, ahhoz képest korrekt. De amúgy tényleg természetes. :lol:

Srácok...Csak a hangját akartam megmutizni :blink: Ahogy spzoli is tete az előző oldalon. Nem a hidegínditáson van a lényeg :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Persze....gondolod Te. Az ablakok még jegesek...stb, meg eléggé alul voltam öltözve, szóval siettem is...nem volt semmi melegítés előtte. :D ;)

De azért lenyomtál pár fekvőtámaszt? :D

Srácok...Csak a hangját akartam megmutizni :lol: Ahogy spzoli is tete az előző oldalon. Nem a hidegínditáson van a lényeg :rolleyes:

Hagyd, csak irigykednek! Én is belinkleném a hidegíndítást etanollal, de régi a telefonom, csak 8másodperces vidiket rögzít, a beröffenés pont nem lenne rajta. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hagyd, csak irigykednek! Én is belinkleném a hidegíndítást etanollal, de régi a telefonom, csak 8másodperces vidiket rögzít, a beröffenés pont nem lenne rajta. :rolleyes:

Á nem...kiderült hogy nem is nekem szólt a hozzászólás...csak én beleköhögtem a videómmal a beszélgetésükbe :blink: Méééér nem elég a nyóc másodperc? c14nz-nek is ízítani kell? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hogy akkor használd a válasz gombot, és akkor tudjuk hogy kinek íntézted a hozzászólást :blink: ;)

ezt mondanÁÁÁÁM :lol: :D

Ez jogos. De nem gondoltam hogy nem vagyok elég gyors. :rolleyes:

Amugy tetszik a kipuffod. Bár a hangját nem igazán lehet hallani.

Link to comment
Megosztás:

Ez jogos. De nem gondoltam hogy nem vagyok elég gyors. :rolleyes:

Amugy tetszik a kipuffod. Bár a hangját nem igazán lehet hallani.

Javasolhatom hogy keress egy bizonyos volume kapcsolót, vagy gombot, és a + írányba tegyél lépéseket...akkor hallani fogod :D ;) :D Jogos a helyesírási hiba is, már javítottam :blink: Mindig is problémáim voltak a helyesírással....Csak azt nem értem, hogy ha a c*gány szót, átírja automatikusan romára, meg a káromkodást is szűrí, akkor a helyesírást miért nem? Tudom tudom használjak firefoxot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Javasolhatom hogy keress egy bizonyos volume kapcsolót, vagy gombot, és a + írányba tegyél lépéseket...akkor hallani fogod :lol: ;) :D Jogos a helyesírási hiba is, már javítottam :rolleyes: Mindig is problémáim voltak a helyesírással....Csak azt nem értem, hogyha a c*gány szót, átírja automatikusan romára, meg a káromkodást is szűrí, akkor a helyesírást miért nem? Tudom tudom használjak firefoxot :blink:

Hoppá, tényleg. ;) Így már hallom, köszi. :D

Link to comment
Megosztás:

Hoppá, tényleg. :lol: Így már hallom, köszi. :blink:

Szeretem ha valaki érti a poén ;) (valamiért anyós jelöltöm soha nem érti :rolleyes: )Sajna telefonnal tudok csak videjózni, azzal meg nem igazán korrekt.... de ha nagy leszek, tűzoltó, és vadakat terelő juhász akkor majd beinvesztálok egy kamerára :D

Link to comment
Megosztás:

Szeretem ha valaki érti a poén :D (valamiért anyós jelöltöm soha nem érti :rolleyes: )Sajna telefonnal tudok csak videjózni, azzal meg nem igazán korrekt.... de ha nagy leszek, tűzoltó, és vadakat terelő juhász akkor majd beinvesztálok egy kamerára :blink:

persze, aztán nyomhatod a capturet, vágást, tömörítést, és utána töltöd fel....tök jó elfoglaltság amúgy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.