Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ezt majd megbeszéljük a szarvaskóla mellett.... :D

gyakroljam hogyan villoghatna anyud? ;) ;)

Tőlem... de yútúbra csak én tehetem fel :D

Most kezdek furcsán nézni... nekem még egy barátnőm sem nézett másfelé :rolleyes: , vagy csak nem tudok róla? :blink: :D franc belétek, most ezen fogok parázni állandóan?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megcsalósnál is volt tagadás, de mikor idézni kezdtem az üzeneteit, akkor meg előjött a sírdogálás. :lol: :D Előtte meg keménykedett. ;)

enyém is volt hogy az utolsó pillantig védte az igazát..... aztán akkor támadtam rá amikor nem gondol arra hogy hazudjon mert belegabajodott a saját sztorijába. Aztán dettó jött a bőgés meg a meg se érdemellek szöveg.. :rolleyes: :blink:

Azért husz év, és 3 gyerek után nagyot tud ütni az ilyen. :D

milyen?

Link to comment
Megosztás:

Vizsgaidőszakban egyszer iszunk. Megígérem.

:lol: :lol: :)

Tőlem... de yútúbra csak én tehetem fel :D

Most kezdek furcsán nézni... nekem még egy barátnőm sem nézett másfelé :rolleyes: , vagy csak nem tudok róla? :D :D franc belétek, most ezen fogok parázni állandóan?? ;)

jó, előtte majd átküldöm :D

a parádról meg nem nyilatkozom... ;)

enyém is volt hogy az utolsó pillantig védte az igazát..... aztán akkor támadtam rá amikor nem gondol arra hogy hazudjon mert belegabajodott a saját sztorijába. Aztán dettó jött a bőgés meg a meg se érdemellek szöveg.. :blink: :lol:

egyik nap, jajdesokatjelentesznekembőgés, másnap új jedy ....

Link to comment
Megosztás:

Az a szép az egészben, bugyibuci. :rolleyes:

aztán mikor leesett neki felháborodott, hogy "feltörtem" (második tippem bejött) az iwiwjét, basszameg a 9 hónap hantázás az nem gond pörsze... és még utána nekemeset kétkézzel, és kikarmolta az arcom, na akkor azthittem leverek neki olyat, hogy kifejelni az üveget, de csak közelebbi kapcsolatot létesítettem az alkarom, a nyaka, és a fejtámla között, ez tartott addig, amíg levegőhöz jutottam, és fogcsikorgatva mondtam neki"befejezed, vagy kibaszl@k itt ahol vagy, és mehetsz gyalog haza" (30kmre lakott onnét, meg vagy 4 utazótáskával volt)

szóval voltak itt is furcsaságok :blink:

Link to comment
Megosztás:

egyik nap, jajdesokatjelentesznekembőgés, másnap új jedy ....

Hát igen... én amikor megtudtam hogy az enyémet is már új bitorolja.... valahogy nem sajnáltam volna a szélvédőt meg a motorháztetőt két embernyomtól... :lol:

Ha kiderül hogy más is van a képben.

áú.... :blink: őőő... Veled történt a dolog? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na én befejeztem a témát ;)

Igaz, hagyjuk ezeket.... BÜÜDÖS KUUURVÁÁÁK :D

Szerinted miért vagyok elvált? ;)

Szóval igen.. :rolleyes: Hát... ennyi idő után, csak annyit tok mondani hogy sajnálom.Az ilyen már tényleg elszomorító :D :blink:

Baccamegh....mámeg az 1100. hszről maradtam le... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha ez megvan szójá, odaviszem az enyémet, mert az meg vinnyogni szokott :blink:

Elég nekem egy is köszi. Ma itt volt barátnőm, anyám meg nekiállt karácsony-készülni rendrakós takarítóstémában. Erre barátnőm is belelendült, és egyik oldalról hallottam a "miért van az asztalon az a póló" (érdekes tegnap amikor hazaértünk ő szedte le rólam :lol: ) a másik oldalról meg a "hogy néz ki az a polc". Há' mondom ebből kettő van, inkább lelépek indexet csinálni :D

Baccamegh....mámeg az 1100. hszről maradtam le... :rolleyes:

Mer' elp.fáztad. tessék odafigyelni :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah jolvan srácok, holnap munka van aztán ott is tartani kék a frontot.

Jóccakát mindenkinek.

-gázolaj,és benzingőzös álmokat- ;)

Elég nekem egy is köszi. Ma itt volt barátnőm, anyám meg nekiállt karácsony-készülni rendrakós takarítóstémában. Erre barátnőm is belelendült, és egyik oldalról hallottam a "miért van az asztalon az a póló" (érdekes tegnap amikor hazaértünk ő szedte le rólam :blink: ) a másik oldalról meg a "hogy néz ki az a polc". Há' mondom ebből kettő van, inkább lelépek indexet csinálni :lol:

Baccamegh....mámeg az 1100. hszről maradtam le... :rolleyes:

Mer' elp.fáztad. tessék odafigyelni :D ;)

há multkor az 1000.-ről maradtam le :D Na jó tényleg eltüntem.

Szasztok! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.