Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem bejött, túlságosan is...de segáz, beszóltam neki helyetted is :rolleyes: :blink: :lol:

na jóvan már

mondtam már?

voltam ma szánkózni

kocsival is meg szánkóval is :D

kocsival azé nemvolt olyan jó, mert nagyon jeges volt már, és csak lecsúszott a lejtőn, nemtudtam rendesen köröznni az oszlop körül

szánkóval meg besötétedett, mire odamásztunk

izgi volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor most kinek kell mit mondani? nehogymá' kimaradjak belőle :blink: fogadjunk hogy rám gondoltál (csak érteném hogy miben, de mindegy akkor is) :D

Működik az indexem :lol: kicsit fehér, meg kicsit érdekesen néz ki, de villog :rolleyes: kép nincs. Tessék kicsit képzelőerőt használni ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor most kinek kell mit mondani? nehogymá' kimaradjak belőle :D fogadjunk hogy rám gondoltál (csak érteném hogy miben, de mindegy akkor is) ;)

Működik az indexem ;) kicsit fehér, meg kicsit érdekesen néz ki, de villog :rolleyes: kép nincs. Tessék kicsit képzelőerőt használni :D

anyáááád villog :blink:

így jó? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor most kinek kell mit mondani? nehogymá' kimaradjak belőle :blink: fogadjunk hogy rám gondoltál (csak érteném hogy miben, de mindegy akkor is) ;)

Működik az indexem :lol: kicsit fehér, meg kicsit érdekesen néz ki, de villog :rolleyes: kép nincs. Tessék kicsit képzelőerőt használni :D

miért akarja mindenki magára venni? :D

de te se ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, hogy multiméterrel is kiderithető róla az állapota. Na, megyek és fel is bököm rá a töltőt. Köszi! Mellesleg nekem csak 40A-os EXIDE van benne - azzal vettem kb. 3 éve, de az aksi tuti öregebb - és az is betekeri gond nélkül pedig tegnaptól ma estig kint állt...kopp-kopp :rolleyes:

Multival nem tudod az akksi állapotát megnézni. Ahhoz spéci műszer kell, hogy terhelést tudj mérni az akksin. Egy akkumulátoros ingyen megnézi neked.

Link to comment
Megosztás:

elhiheted h nem csak azért voltam ideges mert nem votl ott a nagy csati..... :D

Gondolom, mert van egy olyan marhajó képességem, hogy többfele tudok figyelni és hallottam ezt azt. ;) De, hogy ne érezd magad egyedül. -> Legutóbbi ex-em kijelentette, hogy van nála esélyem, ha újra akarnám kezdeni vele, csak váltsak munkahelyet, mert Ő nem szereti a MÁV-ot. :lol: :D Akar a franc vele lenni ezekután. ;) :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, mert van egy olyan marhajó képességem, hogy többfele tudok figyelni és hallottam ezt azt. :D De, hogy ne érezd magad egyedül. -> Legutóbbi ex-em kijelentette, hogy van nála esélyem, ha újra akarnám kezdeni vele, csak váltsak munkahelyet, mert Ő nem szereti a MÁV-ot. :lol: :D Akar a franc vele lenni ezekután. ;) :rolleyes: :blink:

nálunk más para volt, ezt szóban elmesélni is legalább 2óra :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, mert van egy olyan marhajó képességem, hogy többfele tudok figyelni és hallottam ezt azt. :D De, hogy ne érezd magad egyedül. -> Legutóbbi ex-em kijelentette, hogy van nála esélyem, ha újra akarnám kezdeni vele, csak váltsak munkahelyet, mert Ő nem szereti a MÁV-ot. :D ;) Akar a franc vele lenni ezekután. :D :D ;)

úúúúristen.... :rolleyes: :blink: :lol: Durr 1 laska...

Link to comment
Megosztás:

nálunk más para volt, ezt szóban elmesélni is legalább 2óra :D :rolleyes: :blink:

De tudok olyat is mesélni egy másik exről, hogy november-től augusztusig rendszeresen meg voltam csalva mire rájöttem egy aljas húzással. :lol: ;) (Jó hogy menti a beszélgetéseket az msn és van pár tárhelyem a neten. :D)

Link to comment
Megosztás:

Ha már igy előjött az aksi téma... Lehet abból baj ha éjszakára töltőre teszem az aksit? A régebbi aksival szoktuk csinálni, de azon voltak "csavarok" a cellákon amin keresztül "levegőzhetett" és esetleg, ha szükséges volt, utána tölthettem desztilált vizzel. :rolleyes:

NEM lehet megbontani a szellőzést rajta valahogy?

Tegnapelőtt már alig forgott az indítómotor, és köröztem vele párat a hidegben, (olyan smirgliző hang az volt!!! de mi lehetett-) tegnap délben klaty-klaty kettőt fordult és kész....

Hiába 4 éves akksi, igaz néha volt töltve. Na mindegy kábel és töltő lehoz, rádug 1 órát ment. Közben kotorásztunk meg lekotortuk a másikat is.

Na abban a 44Ah-ás az már egyszer nagyon kisütve állt télen hetekig. Most úgy indult, mint máskor, kis gáz, sok kuplungolás kellett neki, mert nem ment már több napja.

Odábbraktam, de a hátsó gumikból az egyiken már a kopásjelzőig van futva a nyári így még az udvarban is óvatosan mentem. Rendesen pörgött , mire odajártam az Astra nem kért a bikázásból, kis hidrotőke muzsika után, újra jégtelenítés kellett neki- belül is. Addig mentünk, míg még 15 km vidék is belefért (apósom állatait kellett etetni, a földúton nem vitt már fel, tiszta jég volt a hó alatt...)

Este akkuk ki 2 töltővel összerak, (van egy öreg orosz, meg egy ledes új, ami töltésszintet is mutat) , ma reggel asszony lük volt nekiállt havat lapátolni, ahol nem volt lényeg- kész is lett tőle, délután mégis mentünk pár apróbb dolgot venni, odafele -10, vissza -20 at mutatott a hőmérő. A tejesdobozkartont rádobtam a hűtőre,motort leállítva alig volt meleg a hűtővíz. Nem csoda, a fűtés rendesen volt hajtva.

Én mindenkik helyében meleg helyre vinném az akksit , és ellenőrizném a fagyállót. Még nem késő.

Link to comment
Megosztás:

De tudok olyat is mesélni egy másik exről, hogy november-től augusztusig rendszeresen meg voltam csalva mire rájöttem egy aljas húzással. :rolleyes: :lol: (Jó hogy menti a beszélgetéseket az msn és van pár tárhelyem a neten. :blink:)

én megmondtam neki, hogy amit eddig mondott nekem, normálisan, sírva stb, mindmind hazugságnak veszem :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, mert van egy olyan marhajó képességem, hogy többfele tudok figyelni és hallottam ezt azt. :D De, hogy ne érezd magad egyedül. -> Legutóbbi ex-em kijelentette, hogy van nála esélyem, ha újra akarnám kezdeni vele, csak váltsak munkahelyet, mert Ő nem szereti a MÁV-ot. :D ;) Akar a franc vele lenni ezekután. :D :rolleyes: :blink:

hát téged is tudlak sajnálni ezért, vagy inkább a primitív felfogását? :lol:

Darab drót, rövidre zár, ha nagyot pukkan, akkor még jó, illetve elkezd olvadni a vezeték szigetelés. :)

addig jó volt ;)

De tudok olyat is mesélni egy másik exről, hogy november-től augusztusig rendszeresen meg voltam csalva mire rájöttem egy aljas húzással. ;) :lol: (Jó hogy menti a beszélgetéseket az msn és van pár tárhelyem a neten. :D)

hm kitalálni az iwiwes jelszót is tud meglepetéseket okozni, de mikor kinyomtattam a levelezését, és letagadta, mikor megmutattam neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

NEM lehet megbontani a szellőzést rajta valahogy?

Tegnapelőtt már alig forgott az indítómotor, és köröztem vele párat a hidegben, (olyan smirgliző hang az volt!!! de mi lehetett-) tegnap délben klaty-klaty kettőt fordult és kész....

Hiába 4 éves akksi, igaz néha volt töltve. Na mindegy kábel és töltő lehoz, rádug 1 órát ment. Közben kotorásztunk meg lekotortuk a másikat is.

Na abban a 44Ah-ás az már egyszer nagyon kisütve állt télen hetekig. Most úgy indult, mint máskor, kis gáz, sok kuplungolás kellett neki, mert nem ment már több napja.

Odábbraktam, de a hátsó gumikból az egyiken már a kopásjelzőig van futva a nyári így még az udvarban is óvatosan mentem. Rendesen pörgött , mire odajártam az Astra nem kért a bikázásból, kis hidrotőke muzsika után, újra jégtelenítés kellett neki- belül is. Addig mentünk, míg még 15 km vidék is belefért (apósom állatait kellett etetni, a földúton nem vitt már fel, tiszta jég volt a hó alatt...)

Este akkuk ki 2 töltővel összerak, (van egy öreg orosz, meg egy ledes új, ami töltésszintet is mutat) , ma reggel asszony lük volt nekiállt havat lapátolni, ahol nem volt lényeg- kész is lett tőle, délután mégis mentünk pár apróbb dolgot venni, odafele -10, vissza -20 at mutatott a hőmérő. A tejesdobozkartont rádobtam a hűtőre,motort leállítva alig volt meleg a hűtővíz. Nem csoda, a fűtés rendesen volt hajtva.

Én mindenkik helyében meleg helyre vinném az akksit , és ellenőrizném a fagyállót. Még nem késő.

Múltkor mértem, -13-as. Leengedtem belőle, rátöltöttem 2 liter töményet. Csak elég lesz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát téged is tudlak sajnálni ezért, vagy inkább a primitív felfogását? :D

addig jó volt :D

hm kitalálni az iwiwes jelszót is tud meglepetéseket okozni, de mikor kinyomtattam a levelezését, és letagadta, mikor megmutattam neki :rolleyes:

De arra azért jó egy mávos, hogy sétálgatni, vásárolni, lógni valamerre satöbbi. Ezt ő mondta, csak a mávos részt tettem hozzá. :blink: :lol:

nemnem, nekem ez már több volt amit még le lehet nyelni....ugyh most először beszéltem így egy lánnyal, remélem idővel belátja h mi miért történt :lol: :lol: :)

Jóhát, azért tőlem is megkapta a város ribanca oklevelet szóban. ;) ;)

Nem lehet hogy az volt a baja hogy a hajad ugyanúgy copfban hordod mint ő? ;)

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.