Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sztem hagyd, nem éri meg vele törődni. Ha egy GSi-re szeretnéd tenni akkor oké.. még ott éreznéd is. Milyenre akarod? ( amúgy fingom sincs hogyan kell feltenni... én kormos vagyok, nekem még a legvagányabb legmodernebb legtuningosabb álmaimban sincsen sportszűrőm. :huh: )

Szia! Én most nyáron tettem bele két gyári hangszórót hátra( '93 caravan ) . Az ajtóról azt a kárpitot leszedtük (azt a burkolatot, amit fog 1 rakás csavar ) aztán ott benne van a csatlakozó. Ott megtalálod ha minden igaz. LEgalábbis nekem ott lógott :lol:

Onnan hátulról ha jól emléxek ( caravanosok javítsatok ki ha hülyeséget beszélek ) de azon a kis gumis vackon ami az ajtó tetejénél van ha felnyitod át megy előlre. Bár nem vagyok benne 100%ig biztos hogy ott ment a hangszórókábel is... De az ablakfűtés, meg a spriccelőnek a csöve azon keresztül jött.

http://kep.ivpicture.hu/255505.jpg

Erre gondoltam... Gumis vacak kifejezés alatt :lol:

Nem rémlik hogy lenne nekem ilyen, de majd megnézem. Akkor az a hang előkészítés lehetett, remélem az enyémben is van olyan. És a hangfal méretet nem tudod, mert lehet hogy találtam olcsón új hangfalat, ami még olcsóbb is mint a használt gyári

Link to comment
Megosztás:

Nem rémlik hogy lenne nekem ilyen, de majd megnézem. Akkor az a hang előkészítés lehetett, remélem az enyémben is van olyan. És a hangfal méretet nem tudod, mert lehet hogy találtam olcsón új hangfalat, ami még olcsóbb is mint a használt gyári

Nekem gyáriak lettek beletéve, és azok 16osak. :lol: Ne idézz képpel. Szerkesztésnél a kép linkje elől és mögül szedd ki a Img feliratot. :lol:

az enyém üresen ilyen :D

hátsó hangszóró meg 16os

Hangyaborotváló? :huh: de amúgy faxásan néz ki tőle ;)

Link to comment
Megosztás:

gyári gsi? :blink:

Ez gyári gsi lökös? :D Na ezt se tudtam ;) Igazából nemnagyon láttam gyári GSi lököst mert ahány gsit láttam eddig annyiféle lökhárító volt rajta.. van akinek meg nem is volt rajta. Olyat is láttam hogy GSi-re rátettek valami majdnem földigérő lököst meg G astra motorháztetőt.. :lol: Szegénykém nagyon gányul nézett ki.. :lol: :huh:

Ahogy nézegetem itt az interneten a gyári GSi képeket tényleg ilyen van rajta. :angry: Nagyon állat :)

Link to comment
Megosztás:

Ez gyári gsi lökös? :D Na ezt se tudtam ;) Igazából nemnagyon láttam gyári GSi lököst mert ahány gsit láttam eddig annyiféle lökhárító volt rajta.. van akinek meg nem is volt rajta. Olyat is láttam hogy GSi-re rátettek valami majdnem földigérő lököst meg G astra motorháztetőt.. :lol: Szegénykém nagyon gányul nézett ki.. :lol: :huh:

Ahogy nézegetem itt az interneten a gyári GSi képeket tényleg ilyen van rajta. :) Nagyon állat :P

gtető tud jól is kinézni...van már egy jópár itthon :(

Széééép de tegyél már rá 4 ilyen tárcsát :angry: :blink: :)

dehogy teszek, tavaly volt rajta gyári...de most nagyon tetszik így madmaxesen

Link to comment
Megosztás:

Széééép de tegyél már rá 4 ilyen tárcsát :lol: :lol: :D

sztem ilyesmi felni illene alá :angry:

gtető tud jól is kinézni...van már egy jópár itthon ;)

dehogy teszek, tavaly volt rajta gyári...de most nagyon tetszik így madmaxesen

1 GSi-n láttam G tetőt... De csúnya volt nagyon :huh: Nekem most úgy van a generál óta..hátul a gyári dísztárcsák elől pucér lemezfelni.

Ilyen-e:

255616.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sztem hagyd, nem éri meg vele törődni. Ha egy GSi-re szeretnéd tenni akkor oké.. még ott éreznéd is. Milyenre akarod? ( amúgy fingom sincs hogyan kell feltenni... én kormos vagyok, nekem még a legvagányabb legmodernebb legtuningosabb álmaimban sincsen sportszűrőm. :huh: )

Szia! Én most nyáron tettem bele két gyári hangszórót hátra( '93 caravan ) . Az ajtóról azt a kárpitot leszedtük (azt a burkolatot, amit fog 1 rakás csavar ) aztán ott benne van a csatlakozó. Ott megtalálod ha minden igaz. LEgalábbis nekem ott lógott :D

Onnan hátulról ha jól emléxek ( caravanosok javítsatok ki ha hülyeséget beszélek ) de azon a kis gumis vackon ami az ajtó tetejénél van ha felnyitod át megy előlre. Bár nem vagyok benne 100%ig biztos hogy ott ment a hangszórókábel is... De az ablakfűtés, meg a spriccelőnek a csöve azon keresztül jött.

http://kep.ivpicture.hu/255505.jpg

Erre gondoltam... Gumis vacak kifejezés alatt :lol:

Igen olyan átvezetőben megy a hangszórókábel, csak pont nem a jobb oldalon. Az a hátsóspricni csöve :lol: A baloldali az elektronxos részleg ;) amúgy meg itt se vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Baba. :D De képes vagy beállni egy Suzuki mellé? :lol: :lol:

Figyeljetek már! Van egy mp3-as lejátszóm olyan fülbedugós fülhalgatóval, és azon tűnődtem, hogy egy Sony nagy fejhalgatóval sokkal szebben szólna. Namost nem tudom , hogy nem rövidítené meg drasztikusan az elem életét. Kimértem őket multiméterrel, mindkettőnél 32ohmot mértem ellenállást akkor ez azt jelenti, hogy egyformán zabálják az elemet, vagy van más paraméter is ami ezt befolyásolja? :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem férne be. Ő már megnyeste a hátsó sárvédőt ha jól rémlik :huh:

Na jóvan már kikötözküdtem magam. Majd hónap jövök :blink: csőőő

Attól még elfogadnám :lol:

Elment az asszony fürödni te meg besunnyogtál a gép elé... igaz? :lol: Ne tagadd :D

Amúgy megcseréltem a karokat. Már jó ;) köszi még1szer :angry:

Link to comment
Megosztás:

Vandál.. :lol: Elfogadnék én is 4 ilyet az enyim alá :lol:

nem jó semmire, használhatatlan vele az autó...

nem férne be. Ő már megnyeste a hátsó sárvédőt ha jól rémlik :huh:

Na jóvan már kikötözküdtem magam. Majd hónap jövök :D csőőő

a gyári steinmetz felnihez lett megnyesve...nem ekkora csüccshöz lett méretezve. ez van

a képen csak 7x18 et40, ugyh az simán befér a gyári helyre

Link to comment
Megosztás:

nem jó semmire, használhatatlan vele az autó...

a gyári steinmetz felnihez lett megnyesve...nem ekkora csüccshöz lett méretezve. ez van

a képen csak 7x18 et40, ugyh az simán befér a gyári helyre

Mekkora az a max méret ami beférne vágás nélkül a kerékjáratba?

( bocsi a két külön hsz.-ért.. Elfigyelmetlenkedtem :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Attól még elfogadnám :huh:

Elment az asszony fürödni te meg besunnyogtál a gép elé... igaz? :lol: Ne tagadd :lol:

Amúgy megcseréltem a karokat. Már jó :D köszi még1szer ;)

helyes. Nem ment el fürdeni. Itt ül mellettem, és várja hogy abba hagyjam már a fórumozást, meg gépelés közben belejavít az elb.szott mondataimba, meg a lemaradt betűimbe...

Link to comment
Megosztás:

Mekkora az a max méret ami beférne vágás nélkül a kerékjáratba?

( bocsi a két külön hsz.-ért.. Elfigyelmetlenkedtem :huh: )

ültetés és et függő... nagy ültetésnél 7.5 et40 körül de ez nagyon határeset, inkább kicsit nagyobb et. 7széles et40el mindenhogy elfér gond nélkül

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.