Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

de amelegítők on 60fokra melegítik a vizet, és egyébként is 92 körül, ahogy Johnny írta

Johnny a kipufogókról nem tudsz vmi konkrétat, hogy 1.4esre felmehet e átalakítás nélkülpl a 1.6osé, a katalizátor után??

semmiféle átalakítás nélkül?

Igen 60-fokra aztán a motor tovább melegítti, vagy gondolod, hogy a hűtőviz addigra elfelejti az állófűtést? :huh:

Link to comment
Megosztás:

de amelegítők on 60fokra melegítik a vizet, és egyébként is 92 körül, ahogy Johnny írta

Johnny a kipufogókról nem tudsz vmi konkrétat, hogy 1.4esre felmehet e átalakítás nélkülpl a 1.6osé, a katalizátor után??

semmiféle átalakítás nélkül?

Gondolom fel. De miért lenne azzal jobb?

Link to comment
Megosztás:

Igen 60-fokra aztán a motor tovább melegítti, vagy gondolod, hogy a hűtőviz addigra elfelejti az állófűtést? :lol:

te most miről beszélsz?? :huh:

az állófűtés olyan 60fokra melegíti és kész... nem kell semmi keringető, de ha teszel bele akármilyen jó lesz, mert 60fokot akámi bírja

Gondolom fel. De miért lenne azzal jobb?

nem az hogy jobb, de lehet használtan jó állapotú gyári tudnak keríteni, de nagyobb az esélye, ha jó rá az 1.6 os is

1.8as lenne is...

Link to comment
Megosztás:

te most miről beszélsz?? :huh:

az állófűtés olyan 60fokra melegíti és kész... nem kell semmi keringető, de ha teszel bele akármilyen jó lesz, mert 60fokot akámi bírja

nem az hogy jobb, de lehet használtan jó állapotú gyári tudnak keríteni, de nagyobb az esélye, ha jó rá az 1.6 os is

1.8as lenne is...

A nagyobb átmérő viszont nem feltétlen jó a motornak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

te most miről beszélsz?? :lol:

az állófűtés olyan 60fokra melegíti és kész... nem kell semmi keringető, de ha teszel bele akármilyen jó lesz, mert 60fokot akámi bírja

Bakker ne akasszá má ki! Egy olyan fűtésről beszélünk ami a vízkörbe van bekötve, és a hűtővizet melegíti. De ha elindul a motor a hűtővíz felmegy 92-fokra is, és ez a hűtővíz éppúgy bemegy az állófűtésbe is nem? Akkor miért csak 60-fokot kell bírnia? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bakker ne akasszá má ki! Egy olyan fűtésről beszélünk ami a vízkörbe van bekötve, és a hűtővizet melegíti. De ha elindul a motor a hűtővíz felmegy 92-fokra is, és ez a hűtővíz éppúgy bemegy az állófűtésbe is nem? Akkor miért csak 60-fokot kell bírnia? :huh:

ja igen... és milyen szivattyú nem bír 92 fokot??

szerintem mindegyik bírja

Link to comment
Megosztás:

ja igen... és milyen szivattyú nem bír 92 fokot??

szerintem mindegyik bírja

Ez azért nem olyan nagy probléma, az Omegákban gyárilag van elektromos szivattyú, pont a hűtővizet keringetik vele :huh: Csak be kell sétálni egy bontóba... :lol:

Persze megoldható, csak azért nem mindegy hogy csak 13 ropi, vagy 13+a szivattyú, amit belinkeltem ott 20-nál kezdődik. Ha fiatalabb kocsim lenne, ahol még van mit menteni a kopástól tuti vennék egyet.

Link to comment
Megosztás:

Megnézhetem azt is... :huh:

Szerk: 1.8 mán nem jó. :lol:

majd ha lesz 1.6 se arra lesz 1.8as azt cső :lol:

kályha :D

ja

néztema veszkósztberlint ma délelőtt...

hát remélem ettől azért nagyobb produkciók is lesznek, mert ha megerőltetem magam, akkor én is produkálok ilyet..

legjob az volt, mikor kivágták a padlóból az ülésrögzítőt, és hátrébb meg behegesztették...

kérdem én:

egy lyukat fúrni, és odacsavarozni az ülést nem lett volna barátibb ötlet, mint szétflexelni a padlót?

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de nem fog passzolni. :huh:

azon már lesz idő kitalálni :lol:

átmérőket ír az epc??

mert ha nincs nagy eltérés, akkor katalizátor csatlakozás után flexelek egyet, aztán felhegesztem az 1.8as további részét :lol:

de ez még a jövő

most az van, hogy hétfőtől határozatlan időre átadom neked az offkoronát, tegnap úgyis úgy belejöttél :D

kezdődika meló éééééééééééééééssss a lóvégyüjtés, arra, hogy apuci kocsijából kitegyem a seggem ;)

Link to comment
Megosztás:

azon már lesz idő kitalálni :huh:

átmérőket ír az epc??

mert ha nincs nagy eltérés, akkor katalizátor csatlakozás után flexelek egyet, aztán felhegesztem az 1.8as további részét :lol:

de ez még a jövő

most az van, hogy hétfőtől határozatlan időre átadom neked az offkoronát, tegnap úgyis úgy belejöttél :lol:

kezdődika meló éééééééééééééééssss a lóvégyüjtés, arra, hogy apuci kocsijából kitegyem a seggem ;)

Alapból a katalizátor mérete is más, nem hogy a leömlő valamint a középső dob... :D :angry:

Link to comment
Megosztás:

Alapból a katalizátor mérete is más, nem hogy a leömlő valamint a középső dob... :lol: :angry:

megoldom :D :lol:

olyan nagyon biztos nem más, de meglesek egyet előtte :huh:

és meg se köszönöd a koronát???

azé egy thx illendő lenne ;)

sanya te sanyi

de így való, hogy 6. án nemfogok tudni menni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.