Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk mostmár legalább van benne fordszámmérő, magasságállító, ködös, BC, sportülés....így más nem olyan alap. :huh:

hát mondom, nekem csak magasság állító volt benne, meg egy pana fej...

azóta fordulatszámmérős órám van, bc-m nem lesz soha... sportülést még meggondolom egy vekiből... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát mondom, nekem csak magasság állító volt benne, meg egy pana fej...

azóta fordulatszámmérős órám van, bc-m nem lesz soha... sportülést még meggondolom egy vekiből... :lol:

Ménem? Én imádom...pontosan dobja a fogyit, a megtehető távot is...stb. Már nem bírnám nélküle. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ménem? Én imádom...pontosan dobja a fogyit, a megtehető távot is...stb. Már nem bírnám nélküle. :huh:

őőő hát...

eléggé sokbe kerül, meg nekem semmihez nincs kábel elvezetve, tehát nekem kellene egy kilóméter kábel még hozzá, aztán sapkák ...

meg ahogy olvastam a leírást, elég sokat kell kötögetni... meg kalibrálás... meg lehet nekem a tid is kikerül onnan.

Link to comment
Megosztás:

őőő hát...

eléggé sokbe kerül, meg nekem semmihez nincs kábel elvezetve, tehát nekem kellene egy kilóméter kábel még hozzá, aztán sapkák ...

meg ahogy olvastam a leírást, elég sokat kell kötögetni... meg kalibrálás... meg lehet nekem a tid is kikerül onnan.

Hát.....nekem sem volt kábelezve semmi, mégis 1 délelőtt alatt megoldottam a beszerelést. Az egész cucc 8 ropi volt....az szerintem nem olyan vészes.

Link to comment
Megosztás:

Hát.....nekem sem volt kábelezve semmi, mégis 1 délelőtt alatt megoldottam a beszerelést. Az egész cucc 8 ropi volt....az szerintem nem olyan vészes.

mad meglátom még sokára

most ebbe már nem akarok semmit,a sajátom meg még igen odébb van... egyre odébb.

azt lehetlesz szerelgetni orrba.. nem lesz gond, ha szét lesz szedve napokig...

Link to comment
Megosztás:

Ma végre kicseréltem az ablakmosó spricni motorját. Eddig csak pisilt álló helyzetben , menet közben csak a menetszél miatt folyt a szélvédőre felfelé. Most betettem az ujat, és azt hittem átlövi a szélvédőt. :lol:

Kipróbáltam menet közben, ugy 100 körül is tökéletesen teríti a szélvédőre. Hogy milyen kis dolgoknak is lehet örülni. :huh: Igaz ezzel majdnem a fél elektonikát kicseréltem az autóban. :lol: :D Amugy 1500.- volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát.....nekem sem volt kábelezve semmi, mégis 1 délelőtt alatt megoldottam a beszerelést. Az egész cucc 8 ropi volt....az szerintem nem olyan vészes.

egyébként abc-t nem lehet rávenni sehogy, hogy nem gyári fej esetén is kiírja az infókat??

rádió állomás, cd stb??

Link to comment
Megosztás:

Ma végre kicseréltem az ablakmosó spricni motorját. Eddig csak pisilt álló helyzetben , menet közben csak a menetszél miatt folyt a szélvédőre felfelé. Most betettem az ujat, és azt hittem átlövi a szélvédőt. :lol:

Kipróbáltam menet közben, ugy 100 körül is tökéletesen teríti a szélvédőre. Hogy milyen kis dolgoknak is lehet örülni. :huh: Igaz ezzel majdnem a fél elektonikát kicseréltem az autóban. :lol: :D Amugy 1500.- volt. :angry:

Nna, azt lehet nekem is cserélnem kéne nemsokára, mert mintha kicsit alacsonyabbra lőné a mosóvízt ;) Ablaktörlő lapátot milyet érdemes venni? Jók az obi-auchanban kapható Bosch-Champion márkájúak, vagy inkább felejtősek?

Link to comment
Megosztás:

Valaki reggel bal lábbal kelt fel. :huh:

De ha rosszul értelmezem és nem kötekedni akarsz, legalább egy ilyet :D rakjál mellé légyszi, mert enélkül eléggé bántó.

Ezalatt apárezer hsz-alatt amit összeoffoltam már a többség megismert annyire, hogy se sértődni, se másokat megbántani nem szoktam.És.: ;) :lol:

Azért valljuk be az autósok nagy része b@szik a bringásokra, nem adják meg az elsőbbséget, pedig ez is jármű.

Egy időben még próbáltam nevelni az autósokat. Most már csak szimplán bunkó módon tekerek. Múltkor is jön szembe egy Smart...a fele átlóg az én sávomba...szépen behúzódtam a felezővonalhoz...rögtön visszament a helyére. :lol:

Én is próbáltam nevelni őket, csak miután kétszer fellöktek rájöttem, hogy egyrészt rossz tanár vagyok, másrészt fáj ha elesek. Több mint 20 évig jártam bicajjal suliba-melózni napi 20 kilómétert télen-nyáron az autósok elég nagy hányada nem veszi emberszámba a másikat legyen az biciklis vagy gyalogos, vagy akár másik autós. Sokak elfelejtik hogy mielőtt jogsit kaptal ők is voltak gyalogosok, erre kéne néha emlékezni. A kerkpárosok kresz oktatásást meg 100%-osan helyeslem.

Link to comment
Megosztás:

Munkatársam előtt meg az út kellős közepén egy mammer battyog. Totál mögé áll és lepadlózza a 3.5 literes CDTi-t. Mammer nem ijedt meg. Utána azon röhögtem, ahogy a botját hajigálva hőbölög. :blink:

Volt olyan, hogy egy szombati piaci napon mentem volna Debrecenbe. Hát az arra vezető út gyalogátkelőjén 3 nénike úgy gondolta, hogy tuti jót beszélgetnek, fél perc után egy kürt és annak kíséretében "hölgyeim, legyenek szivesek elengedni.." még nekik állt feljebb ;) na itt pöcc de már mögöttem is volt pár kocsi, azok sofőrjei is paprikásodtak :P na én lükverc, tolat 2-3 métert, kézit kötélcsattanásig satura- 1 padló kuplung ki, éktelen bömbölés, füstfelhő és nyikorgás, erre e nénikék úgy elsöpörtek az út közeléből is mintha valami forma-1-es bicikliversenyzők lettek volna :) :) :(

Nem értem én ezt.

Ne aggódj, én se :P én mint autós-bringás (mert ugye helyben pont elég a najzer kürier dété is :huh: ) alapból a hátitatyómon van a ződmellény, no meg az ülés alatt olyan kis pilács, hogy a kocsi ködzárója ahhoz képest gyertyaláng :P szóval brutális a "biztosítás" és ha a vakegér még ezek után is célba vesz és mindketten árokba megyünk akkor előveheti a vastag brifkót (mert ugye nekem még ingyé wót 60ért ;) de most listaáron 90 a canga :D ) magyarán összegezve: ott megyek az úton ahol kell, elől-hátul xenon jellegű vakító-rikító fénnyel és ha telibe kap akkor meg is érdemli a sorsát, aki meg a kocsma elől vette a kecskét és hozzávágja a csekkiállító sündőrhöz mert drágább a csekk mint a lopott bringa meg is érdemli, hogy lökhajtásos legyen a felező sávban ;) ;) de a szabályosan közlekedő autóst nem kellene csesztetni mert a vadbarom kocsogfalvai rosszillatú paraszt csinált a verdában egy "pár százas ajánlatot"..

Ma végre kicseréltem az ablakmosó spricni motorját. Eddig csak pisilt álló helyzetben , menet közben csak a menetszél miatt folyt a szélvédőre felfelé. Most betettem az ujat, és azt hittem átlövi a szélvédőt. ;) Hogy milyen kis dolgoknak is lehet örülni. :lol: Amugy 1500.- volt.

Gondolom afféle tuskó-gazdagságos fajta :P :P valami 4-5 betűs utángyári csoda :lol: jó is az csak nekem valamiért nem zár rendesen hátrafele és rég végigmázolt a törlő míg megcseppen a hátsó üvegre, na ennyiben jobb a 6 ezres Bosch.. ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Volt olyan, hogy egy szombati piaci napon mentem volna Debrecenbe. Hát az arra vezető út gyalogátkelőjén 3 nénike úgy gondolta, hogy tuti jót beszélgetnek, fél perc után egy kürt és annak kíséretében "hölgyeim, legyenek szivesek elengedni.." még nekik állt feljebb :huh: na itt pöcc de már mögöttem is volt pár kocsi, azok sofőrjei is paprikásodtak :angry: na én lükverc, tolat 2-3 métert, kézit kötélcsattanásig satura- 1 padló kuplung ki, éktelen bömbölés, füstfelhő és nyikorgás, erre e nénikék úgy elsöpörtek az út közeléből is mintha valami forma-1-es bicikliversenyzők lettek volna :lol: :lol: :D

Na azért csak óvatosan a mamikkal! :blink: Katt ide! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na azért csak óvatosan a mamikkal! :P Katt ide! :lol:

Ez kemény :D ;) na át is hekkelem az érzékenységét a lufinak ;) ;) ;)

Mikor nézegettem az astrákat az egyik kereskedő ajánlotta a dupla légzsákos c16nz caravant mert az anyósbarát :huh: na mondom olyan nem kell, hibrid-érzékelős kell amelyik érzi, hogy anyós ül jobb1-ben és karambol esetén léggömb helyett egy sínvas darab jön elő :angry: :blink:

megjegyzem, hogy azóta sokat változott anyósom miután elvettem a lányát, kezdem megszeretni.. :P

veszek egy bicajt, és én már a szembesávba fogok tekerni, és jövőre módosítani fogják ujra a kreszt :)

Szerinted majd miattad bevezetik m.o.-n a jobb kormányos kocsit? :lol: Inkább kivasalás után még meg is taposnak az arrajárókelők.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Ez kemény :lol: :lol: na át is hekkelem az érzékenységét a lufinak :( :) :)

Mikor nézegettem az astrákat az egyik kereskedő ajánlotta a dupla légzsákos c16nz caravant mert az anyósbarát :huh: na mondom olyan nem kell, hibrid-érzékelős kell amelyik érzi, hogy anyós ül jobb1-ben és karambol esetén léggömb helyett egy sínvas darab jön elő :D ;)

megjegyzem, hogy azóta sokat változott anyósom miután elvettem a lányát, kezdem megszeretni.. :blink:

Végülis ha vasorrú bába akkor úgyis kiböki az orrával a lufit. :P És meg is lehet hekkelni egy mágnessel. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ezalatt apárezer hsz-alatt amit összeoffoltam már a többség megismert annyire, hogy se sértődni, se másokat megbántani nem szoktam.És.: :lol: :lol:

Oké, a Ti játszmátok. Végül is nem nekem szólt.

Én sem szoktam megbántani senkit, ill. igyekszem, de pont ezért bántódni viszont szoktam.

Ma hazafelé Pesten elém került egy punto, ködlámpával, azt hittem kifolyik a szemem. Kicsit lemaradtam, de a délutáni csúcsforgalomban ez nem olyan egyszerű. Gondoltam rávillantok, ám kezdett gyanús lenni, hogy hölgy az illető. Így inkább a következő pirosnál odasétáltam és kedvesen odaszóltam, hogy legyenszives lekapcsolni a ködlámpáját.

Reakció!

Kistányérnyi szemekkel néz rám, és kérdően megvonja a vállát. :huh:

Hát ezek után úgy gondoltam felesleges boncolgatni a dolgot, hogy mitől ilyen tanácstalan. Tulajdonképpen ebben a helyzetben tök mindegy, hogy azt nem tudja egyáltalán van-e az autóján ködlámpa vagy azt, hogy hol kell lekapcsolni...

Link to comment
Megosztás:

Oké, a Ti játszmátok. Végül is nem nekem szólt.

Én sem szoktam megbántani senkit, ill. igyekszem, de pont ezért bántódni viszont szoktam.

Ma hazafelé Pesten elém került egy punto, ködlámpával, azt hittem kifolyik a szemem. Kicsit lemaradtam, de a délutáni csúcsforgalomban ez nem olyan egyszerű. Gondoltam rávillantok, ám kezdett gyanús lenni, hogy hölgy az illető. Így inkább a következő pirosnál odasétáltam és kedvesen odaszóltam, hogy legyenszives lekapcsolni a ködlámpáját.

Reakció!

Kistányérnyi szemekkel néz rám, és kérdően megvonja a vállát. :huh:

Hát ezek után úgy gondoltam felesleges boncolgatni a dolgot, hogy mitől ilyen tanácstalan. Tulajdonképpen ebben a helyzetben tök mindegy, hogy azt nem tudja egyáltalán van-e az autóján ködlámpa vagy azt, hogy hol kell lekapcsolni...

ezt megnéztem volna

nő a nőnek :lol:

én így tettem volna:

kezét csókolom, a ködlámpát tessék már lekapcsolni!

válvonás

tudod mi az a ködlámpa???

ha válvonás akkor:

:lol:

ha igen

akkor kapcsold már le bazdki, mert nincs köd.

ha ekkor is vonogatta volna a válát... akkor egyezményes jel és visszaültem volna, és amint tudtam volna megelőzöm.

Link to comment
Megosztás:

Oké, a Ti játszmátok. Végül is nem nekem szólt.

Én sem szoktam megbántani senkit, ill. igyekszem, de pont ezért bántódni viszont szoktam.

Ma hazafelé Pesten elém került egy punto, ködlámpával, azt hittem kifolyik a szemem. Kicsit lemaradtam, de a délutáni csúcsforgalomban ez nem olyan egyszerű. Gondoltam rávillantok, ám kezdett gyanús lenni, hogy hölgy az illető. Így inkább a következő pirosnál odasétáltam és kedvesen odaszóltam, hogy legyenszives lekapcsolni a ködlámpáját.

Reakció!

Kistányérnyi szemekkel néz rám, és kérdően megvonja a vállát. :huh:

Hát ezek után úgy gondoltam felesleges boncolgatni a dolgot, hogy mitől ilyen tanácstalan. Tulajdonképpen ebben a helyzetben tök mindegy, hogy azt nem tudja egyáltalán van-e az autóján ködlámpa vagy azt, hogy hol kell lekapcsolni...

Én is próbáltam már egy hölgyel lekapcsoltatni a refit, de sajna ő nem tudta hogyan kell, és mivel sietnie kellett nem engedte, hogy megmutassam, mondta majd legközelebb. :lol: Próbáltam utánnakiabállni, hogy hamarosan tankolnia is kell, hátha azt az órát sem ismeri, de elment. Majd legközelebb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezt megnéztem volna

nő a nőnek :lol:

én így tettem volna:

kezét csókolom, a ködlámpát tessék már lekapcsolni!

válvonás

tudod mi az a ködlámpa???

ha válvonás akkor:

:huh:

ha igen

akkor kapcsold már le bazdki, mert nincs köd.

ha ekkor is vonogatta volna a válát... akkor egyezményes jel és visszaültem volna, és amint tudtam volna megelőzöm.

Lehet, hogy meglep, azért mi sem vagyunk egyformák... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is próbáltam már egy hölgyel lekapcsoltatni a refit, de sajna ő nem tudta hogyan kell, és mivel sietnie kellett nem engedte, hogy megmutassam, mondta majd legközelebb. :D Próbáltam utánnakiabállni, hogy hamarosan tankolnia is kell, hátha azt az órát sem ismeri, de elment. Majd legközelebb. :huh:

Jaj, lehet, hogy ez én voltam? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy meglep, azért mi sem vagyunk egyformák... :lol:

Nem lep meg. De azért hamár itt tartunk, ha egy férfi leordítja a másik fejét nem szép dolog, de még belefér, amikor egy férfi egy női autóst okítt emelt hangon az nagy bunkóság, de amikor a szőke cuki telcsis csaj leanyázz harsány hangon miután kijött elém a stoptáblán keresztül..... :huh: Hát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem lep meg. De azért hamár itt tartunk, ha egy férfi leordítja a másik fejét nem szép dolog, de még belefér, amikor egy férfi egy női autóst okítt emelt hangon az nagy bunkóság, de amikor a szőke cuki telcsis csaj leanyázz harsány hangon miután kijött elém a stoptáblán keresztül..... :huh: Hát... :D

legközelebb kérdezd meg kell e neki kóla :lol:

lesz ilyen fej: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.