Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Király kis nap volt a mai...és még nincs vége :lol:

Ma sárándról elhoztam a felnicsvarokat, holnap felteszem a télieket. Küldök majd be fotót..nagyon jól néznek ki azok :D

Még megyek a tescoba venni valami mp3 lejátszót olcsón...van ilyen kazi adapter amivel majd az megy amit én akarok ;) Na végre...azt mondom hogy kezd alakulni. Adtak ma nekem egy olyan feliratot a hátuljára hogy " Te most isten hátamögött vagy "

Nem teszem fel...sztem kókány 1 valami :lol: kb olyan mint az apámtól a kettes átlagért.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Király kis nap volt a mai...és még nincs vége :lol:

Ma sárándról elhoztam a felnicsvarokat, holnap felteszem a télieket. Küldök majd be fotót..nagyon jól néznek ki azok :D

Még megyek a tescoba venni valami mp3 lejátszót olcsón...van ilyen kazi adapter amivel majd az megy amit én akarok ;) Na végre...azt mondom hogy kezd alakulni. Adtak ma nekem egy olyan feliratot a hátuljára hogy " Te most isten hátamögött vagy "

Nem teszem fel...sztem kókány 1 valami :lol: kb olyan mint az apámtól a kettes átlagért.. :huh:

A kazi adapter helyett jobban járnál egy FM transmitterrel.

Link to comment
Megosztás:

A kazi adapter helyett jobban járnál egy FM transmitterrel.

Gáz lesz a kérdés....De mi az? :lol: :huh:

( már utánnanéztem, nem hülyeség a cuccos..) De marad nekem az mp3 lejátszó, mert van kazi adapter, mp3 meg nincs. mp3at veszek akkor meg már kész is a rendszer. Így meg pluszba még venni kéne egy ilyen átjátszót.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi az, de nekem is kaziadapterem van, én a vateráról vettem hozzá egy régi mp3-at, mert direkt olyant kerestem emibe elem kell, és nem beépített az akku. Olyan 3 ropi körül volt postaköltséggel együtt.

Megnéztem mi az...egy ilyen kis szerkezet, bedugod a szivargyújtóba, bekapcsol, rákötöd az mp3 lejátszót, és egy bizonyos hullámhosszon sugározza egy pár méteres körön belül. így a rádióddal tudod fogni ami megy az mp3 lejátszóról. Nem hülyeség sztem. Csak így olcsóbban megúszom ha veszek egy olcsó mp3at. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem mi az...egy ilyen kis szerkezet, bedugod a szivargyújtóba, bekapcsol, rákötöd az mp3 lejátszót, és egy bizonyos hullámhosszon sugározza egy pár méteres körön belül. így a rádióddal tudod fogni ami megy az mp3 lejátszóról. Nem hülyeség sztem. Csak így olcsóbban megúszom ha veszek egy olcsó mp3at. :huh:

Ja hát akkor mp3-mindkettőhőz kell, de a kaziadapter olyan 1500forint ez a ketyere meg nem tom mennyi. Lehet hogy kicsik az igényeim, de nekem a kazettadapteres megoldás pont jó, egyszerűen sajnálok kiadni 10ezreket egy jobb minőségő cd-s magnóra.

Link to comment
Megosztás:

Ja hát akkor mp3-mindkettőhőz kell, de a kaziadapter olyan 1500forint ez a ketyere meg nem tom mennyi. Lehet hogy kicsik az igényeim, de nekem a kazettadapteres megoldás pont jó, egyszerűen sajnálok kiadni 10ezreket egy jobb minőségő cd-s magnóra.

ez a baj velem is...Majd akkor adok ki érte ha úgy gondolom hogy na jó akkor fejlesszük egy kicsit az autóhifit, és akkor már veszek erősítőt, mélyládát, meg minőségibb hangszórókat. Akkor fogom cserélni a fejest. De ígyis örülök hogy van benne most 4 hangszóró + a 2 kis magas. Eddigis úgy volt hogy 2 volt az ajtóban, meg a 2 kis magas. Aztán nyáron sikerült a csomagtartóajtóba találni gyári opel hangszórókat. :lol: Jó kis cuccos. ígyis ha muter hátul ül, és feljebb csavarom a hangerőt már veri a fejtámlát hogy HALKABBAN!!!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ja hát akkor mp3-mindkettőhőz kell, de a kaziadapter olyan 1500forint ez a ketyere meg nem tom mennyi. Lehet hogy kicsik az igényeim, de nekem a kazettadapteres megoldás pont jó, egyszerűen sajnálok kiadni 10ezreket egy jobb minőségő cd-s magnóra.

Miről beszélsz?

Nem kell mp3 hozzá. Usb vel bármi, akér egy pendrive. És SD kari is jó bele. Nem egyszerűbb egy SD karin cserélgetni a számokat? Vagy egy pendriven.

Ami a fogyasztását illeti, szinte 0.

És ez is már van 3000 körül.

Link to comment
Megosztás:

Miről beszélsz?

Nem kell mp3 hozzá. Usb vel bármi, akér egy pendrive. És SD kari is jó bele. Nem egyszerűbb egy SD karin cserélgetni a számokat? Vagy egy pendriven.

Ami a fogyasztását illeti, szinte 0.

És ez is már van 3000 körül.

de ha nincsen se pendrive, se sd kari, se mp3 akkor venni kell 1et. és az megint + kiadás. Speciel nekem se pendriveom nincsen, se mp3asom mert a régi tönkrement, se sd kártyám.

Link to comment
Megosztás:

ez a baj velem is...Majd akkor adok ki érte ha úgy gondolom hogy na jó akkor fejlesszük egy kicsit az autóhifit, és akkor már veszek erősítőt, mélyládát, meg minőségibb hangszórókat. Akkor fogom cserélni a fejest. De ígyis örülök hogy van benne most 4 hangszóró + a 2 kis magas. Eddigis úgy volt hogy 2 volt az ajtóban, meg a 2 kis magas. Aztán nyáron sikerült a csomagtartóajtóba találni gyári opel hangszórókat. :D Jó kis cuccos. ígyis ha muter hátul ül, és feljebb csavarom a hangerőt már veri a fejtámlát hogy HALKABBAN!!!! :huh:

Nekem elég a gyári hangtechnika, nem tervezem se erősítőt, se ládát, ezért marad a gyári rádió is.

Miről beszélsz?

Nem kell mp3 hozzá. Usb vel bármi, akér egy pendrive. És SD kari is jó bele. Nem egyszerűbb egy SD karin cserélgetni a számokat? Vagy egy pendriven.

Ami a fogyasztását illeti, szinte 0.

És ez is már van 3000 körül.

Ez akkor jó megoldás annak, aki most akar valami találni kevés beruházással. Mivel én már ezen túlestem, és akkor még nem hallottam erről, ezért nálam marad az adapter. De megfontolandó a váltás, főleg mert az asszony mindíg rátekeri a sebváltókarra a kaziadapter kábelét, és 2-4-nél kirántom a helyéről. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:huh:

Ok.

Feladom.

Én csak ajánlottam hogy jobb mint az adapter.

jójójó, nem rosszindulattal mondom hogy jobb vagy nem jobb. Ha lenne mp3asom vagy pendriveom vagy sd karim tuti azt venném, mert tényleg jó megoldás, és nekem is tetszik. :lol: Sőt el is kezdtem keresni hogy mi az, meghogy mennyi...csak amikor olvastam hogy mi kell hozzá...rájöttem hogy nekem 1ik sincs. így marad az olcsóbb megoldás. :lol:

sőt...valóban jobb megoldás az adaptertől, mert ha van egy pendriveom akkor nem kell akkut, vagy elemet tölteni vagy cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még jol is néz ki.

Nekem mp3 lejátszós a cd-s rádiom.

De van hogy néha még én is igy hallgatok zenét. Egys7erűbb mindt cd-t irni.

Transmitter

Egész jó. Gyujtskor be kell kapcsolni, vagy autómatikusan bekapcsol, ha kapja a tápot?

jaja, vagány :huh: Tényleg jól néz ki. meg nem kell a madzaggal szenvedni mert az olyankor nekem is lóg mindenfele... Zotya! miért elemest vettél?

Mert az asszonynak van egy beépített akkus, a leírás szerint 10óra a működési idő feltöltött akkuval, de ez évek alatt 3-4 re csökkent. A hálózati töltő más megvételkor sem működött, ezért csak számítógéppel tudom feltölteni. Az elemesbe meg veszek egy csomag elemet, és cserélem bármikor bárhol. Vagy vannak miniceruza akkuim, azt is tehetek bele.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még jol is néz ki.

Nekem mp3 lejátszós a cd-s rádiom.

De van hogy néha még én is igy hallgatok zenét. Egys7erűbb mindt cd-t irni.

Transmitter

Ez is jól néz ki.

� 12 V, szivargyújtós csatlakozás.

� távirányító.

� manuálisan választható FM frekvencia.

� digitális frekvencia kiírás.

� USB port USB Pen Drive számára.

Bruttó ár: 4.950 Ft

Nekem most ilyen van az autóban, mert az mp3-as bedöglött. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egész jó. Gyujtskor be kell kapcsolni, vagy autómatikusan bekapcsol, ha kapja a tápot?

Mert az asszonynak van egy beépített akkus, a leírás szerint 10óra a működési idő feltöltött akkuval, de ez évek alatt 3-4 re csökkent. A hálózati töltő más megvételkor sem működött, ezért csak számítógéppel tudom feltölteni. Az elemesbe meg veszek egy csomag elemet, és cserélem bármikor bárhol. Vagy vannak miniceruza akkuim, azt is tehetek bele.

Ahaaa..értem. Nekem ezelőtt egy Aksis volt. Volt hogy hetekig nem töltöttem, és használtam elég sűrűn. Bírta. csak meg van bolondulva...elindítom, megy a zene 10-20 másodpercig, lefagy és sípol... :huh: Amúgy automatikusan bekapcsol. úgy olvastam.

Lali! Nekem jelenleg ILYEN a fejegységem. Még nagymamám régi suzuki marutijából lett kiszedve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahaaa..értem. Nekem ezelőtt egy Aksis volt. Volt hogy hetekig nem töltöttem, és használtam elég sűrűn. Bírta. csak meg van bolondulva...elindítom, megy a zene 10-20 másodpercig, lefagy és sípol... :huh: Amúgy automatikusan bekapcsol. úgy olvastam.

Lali! Nekem jelenleg ILYEN a fejegységem. Még nagymamám régi suzuki marutijából lett kiszedve :lol:

Jó az, csak szóljon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik topikban már irtam, hogy én is a napokban vettem a tescoban olyan modulátort amit Tiv linkelt 2990-ért. Szerintem jól használható. Az a zavaró, hogy a gyújtás levételével az is kikapcsol, lévén a szivargyújtó nem kap szuflát. Jó lenne úgy átkötni mint ahogyan a rádió is van, hogy a kulcs kihúzásával kapcsoljon csak ki, addig legyen áram a szivargyújtóban is. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik topikban már irtam, hogy én is a napokban vettem a tescoban olyan modulátort amit Tiv linkelt 2990-ért. Szerintem jól használható. Az a zavaró, hogy a gyújtás levételével az is kikapcsol, lévén a szivargyújtó nem kap szuflát. Jó lenne úgy átkötni mint ahogyan a rádió is van, hogy a kulcs kihúzásával kapcsoljon csak ki, addig legyen áram a szivargyújtóban is. :huh:

Nekem meg pont jóljönne ez, mert ha megállok pluszban le kell kapcsolni az mp3-at is.

Link to comment
Megosztás:

A kazi adapter helyett jobban járnál egy FM transmitterrel.

na ja kocsiba igen :huh:

fateromnak sajna a dózerba ez nem játszik... nem sok szivargyujtó van, de még 12 voltot is keresgélni kell :lol:

Miről beszélsz?

Nem kell mp3 hozzá. Usb vel bármi, akér egy pendrive. És SD kari is jó bele. Nem egyszerűbb egy SD karin cserélgetni a számokat? Vagy egy pendriven.

Ami a fogyasztását illeti, szinte 0.

És ez is már van 3000 körül.

a cdírkálást már én is unom....

de én fejet fogok cserélni inkább.

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik topikban már irtam, hogy én is a napokban vettem a tescoban olyan modulátort amit Tiv linkelt 2990-ért. Szerintem jól használható. Az a zavaró, hogy a gyújtás levételével az is kikapcsol, lévén a szivargyújtó nem kap szuflát. Jó lenne úgy átkötni mint ahogyan a rádió is van, hogy a kulcs kihúzásával kapcsoljon csak ki, addig legyen áram a szivargyújtóban is. :huh:

Nekem meg pont jóljönne ez, mert ha megállok pluszban le kell kapcsolni az mp3-at is.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.