Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: csóóri dízel.. És mennyi volt kicserélni azt az 1 himbát??

Ingyen volt, Soltvadkerten, senki sem volt már szomjas, és tök sötét volt.De sok jó opeles segített. :huh: Egy rendes gumis srác hotott valahonnan két himbát. Az esti ereszd el a hajam előtt, már ujra ketyegett.

Link to comment
Megosztás:

Ingyen volt, Soltvadkerten, senki sem volt már szomjas, és tök sötét volt.De sok jó opeles segített. :huh: Egy rendes gumis srác hotott valahonnan két himbát. Az esti ereszd el a hajam előtt, már ujra ketyegett.

Akkor királyság volt :D Igen...opelesek jóemberek :lol:

van ott több kép is nem csak a kék ascona lapozz!!!

Átnéztem mindet. A 32es képen ahol van az a kék/sárga. Azt lefotóztam már tavasszal is. Itt van a szomszédomban a tulaj :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet lassabban fogok menni vele :lol: Én hallgatok rátok! Én is remélem :D Köszi nektek a sok segítséget amúgy amit eddig kaptam! :lol: jó hogy ilyen jó barátokra találtam mint ti. :huh:

Az adagoló is ki lett benne cserélve. Jelenpillában kicsit magas az alapjárat. Holnap faragnak rajta amikor visszük a többi lóvét.

Ha van egy 11-es villás- vagy csillagkulcsod, Te magad is beállíthatod az alapjáratot. Ha megnézed az adagolón a gázkart, van két alítócsavarja a két véghelyzethez, egyikkel az alapjárat, a másikkal a max. fordulatszám állítható.

Link to comment
Megosztás:

Ha van egy 11-es villás- vagy csillagkulcsod, Te magad is beállíthatod az alapjáratot. Ha megnézed az adagolón a gázkart, van két alítócsavarja a két véghelyzethez, egyikkel az alapjárat, a másikkal a max. fordulatszám állítható.

Inkább a dúsítási emelt fordulatszám.

Link to comment
Megosztás:

kék Asconás, no comment.... :angry:

"te! eeefolyt a hütőővized"

"áhhh, annyival több vót benne..."

:huh: :lol:

dáw is tapossa a cserélt mocinak, nekem tolni keleltt az 1.4el, hogy beérjem :)

140eketmenem utána néha :blink:

am itt voltunk:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=b0688582c...&aid=172552

Be van járatva nem? :( :lol: :D :) Amúgy nem pörgettem nagyon, tudod... a nyomaték... ;) ;)

Különben is csak csal az órád :P

Link to comment
Megosztás:

Sára férje, Jakab néhány napig kómában fekszik, hűséges neje mindig mellette virraszt. Egyik éjjel Jakab magához tér; int a feleségének, hogy hajoljon közelebb.

- Drága Sára - mondja - te mindig kitartóan mellettem voltál, akkor is, amikor kirúgtak az állásomból, amikor az üzletem csődbe ment, amikor

meglőttek, amikor elvették a házunkat, amikor az egészségem kezdett odalenni. Te mindig velem voltál és mellettem álltál. Tudod, mit gondolok?

- Mit, kedvesem? - kérdi a hű nej.

- Azt gondolom, hogy nem hozol szerencsét.

:huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

kész a kocsi :blink:

;) :) :( :P 1 mondattal összefoglalva...mindíg is ilyen autóról álmodtam :)

Gratula a verdához! ;)

Sára férje, Jakab néhány napig kómában fekszik, hűséges neje mindig mellette virraszt. Egyik éjjel Jakab magához tér; int a feleségének, hogy hajoljon közelebb.

- Drága Sára - mondja - te mindig kitartóan mellettem voltál, akkor is, amikor kirúgtak az állásomból, amikor az üzletem csődbe ment, amikor

meglőttek, amikor elvették a házunkat, amikor az egészségem kezdett odalenni. Te mindig velem voltál és mellettem álltál. Tudod, mit gondolok?

- Mit, kedvesem? - kérdi a hű nej.

- Azt gondolom, hogy nem hozol szerencsét.

:huh: :lol: :lol:

:D kocsog... ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

nem bazták át...

meg nem is az opel

nekem legalábbis az jött le a cikkből, hogy az opel mindenáron szét akart válni, de a GM rájött, hogy bizony ez aranytojás... nem adjuk el.

Hát 3 ország, azok vezetői, nem kevés pénz meg néhány államelnök maradt hoppon...nem beszélve a többezer alkalmazottról. Nem érdekel mit csinálnak csak az Opel megmaradjon. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát 3 ország, azok vezetői, nem kevés pénz meg néhány államelnök maradt hoppon...nem beszélve a többezer alkalmazottról. Nem érdekel mit csinálnak csak az Opel megmaradjon. :huh:

de épp ez az

a GM baszott át mindenkit

a GM meg nem csak az opel

sőt az opel nem is szándékozott soseGM lenni

Link to comment
Megosztás:

de épp ez az

a GM baszott át mindenkit

a GM meg nem csak az opel

sőt az opel nem is szándékozott soseGM lenni

Igazad van de minden az Opel körül forgott. A GM alapból gané volt de jó lenne ha ez nem érintené tulságosan az Opelt mert mindenki most a befektetett pénzéért veri a nyálát.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igazad van de minden az Opel körül forgott. A GM alapból gané volt de jó lenne ha ez nem érintené tulságosan az Opelt mert mindenki most a befektetett pénzéért veri a nyálát.... :huh:

szerintem most ki kell várni

előbb utóbb javulni fog

az insignia az uuj astra

ezek sikeresek

de szerintem minden opel sikeres volt

nem véletlenül vannak tele az utak velük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratula a verdához! :angry:

:lol: kocsog... :lol: :D

Köszi Lali! :blink:

Hogy az ex ismerettségi köre nem bír leszakadni rólam....már a tököm tele van. Multkor az anyja írt most a barátnéja hogy "miújság".... Jobb ha most nem úgy oldom meg hogy szószerint levezetem a feszültséget... ;) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.