Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az a 80 kicsit sok lesz szerintem egyből neki....

invinek már nem ez a lámpa van :lol:

400 ezer... hát nemigazán vágom az alkatrészárakat... de ha egy xe-t 2-3 százból oznak rendbe...

bár tény hogy a dízi drágább...

mindegy

egyen jó és e a lényeg :lol:

rem legközelebb találkozunk debrecenben!!

akkor lehet lassabban fogok menni vele :D Én hallgatok rátok! Én is remélem :angry: Köszi nektek a sok segítséget amúgy amit eddig kaptam! ;) jó hogy ilyen jó barátokra találtam mint ti. :huh:

Az adagoló is ki lett benne cserélve. Jelenpillában kicsit magas az alapjárat. Holnap faragnak rajta amikor visszük a többi lóvét.

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet lassabban fogok menni vele :lol: Én hallgatok rátok! Én is remélem :D Köszi nektek a sok segítséget amúgy amit eddig kaptam! :lol: jó hogy ilyen jó barátokra találtam mint ti. :huh:

Az adagoló is ki lett benne cserélve. Jelenpillában kicsit magas az alapjárat. Holnap faragnak rajta amikor visszük a többi lóvét.

kompletten, vagy abbol is akopók?

mondjuk egy adagolófelujjíts se ócsós...

olvasd az előző hszem végét

Link to comment
Megosztás:

kérdezni akartam tőletek...Mivel meg lett fúrva a motor, ezzel akkor nőtt a hengerűrtartalom is. Igaz? valami 2es besorolást kapott nemtom milyen kopási "ranglétrán"... :huh: ez mit jelent? :lol:

azt hogy vagy volt már fúrva, vagy pedig nagyon kopott volt

2es javítóméret

még egy van aztán hüvely és gyáriméretes dugók.

ha abba a blokba ehetséges ez.

Link to comment
Megosztás:

jaja az biztos...csak amikor nyomtam neki régebben is mindíg az 1ik videód jutott eszembe....:huh: amikor mondtad hogy eltörek a himbák...ettől félek én is.

Az azért egy kicsit más volt. :lol: És csak egy himba tört el. Anyaghibás volt. :lol:

Komolyan. Ha 5. ben mész vele, sosem pörög annyit hogy ilyen baja legyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.