Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bocs, de én nem csináltam ilyet, szóval nézd el nekem:)

bótosbácsitól astrára vagy vekire kell kérni a tárcsás kézifékkötlet? vagy Zilre? :D

mondjuk astráéra gondolnék....

b+ ti tényleg felbasztok agyilag. ha astrád van akkor attólmég h felraksz hátra valami cuccot, ugyanolyan hosszú marad a verda, tehát astra kötél kell vááááááááááááá :) :)

innentől meg oldjátok meg magatoknak, én leszarom

Link to comment
Megosztás:

b+ ti tényleg felbasztok agyilag. ha astrád van akkor attólmég h felraksz hátra valami cuccot, ugyanolyan hosszú marad a verda, tehát astra kötél kell vááááááááááááá :) :)

innentől meg oldjátok meg magatoknak, én leszarom

ez igen...

megcsinálás után persze hogy egyértelmű...

csak

egyik helyről azt olvasom:

semmi se passzol

másik helyről:

át kell hegeszteni a kötél tartókonzolját, és jó lesz, még kötélcseréről se volt szó.

3.helyről:

csak kötelet kell tárcsáshoz venni.

bocs de nincs előttem, és ennyiféle verziót olvasva szerintem nem olyan nagy baj, ha megérdeklődöm, egy olyantól, aki csinált már ilyet.

bár...

Link to comment
Megosztás:

Mi van itt, ma mindenki bal lábbal kelt fel!? :lol: :) :)

...már a poént sem veszitek poénnak...aludjatok vagy igyatok meg valami finomat és erőset! :lol:

Ezért nem nagyon írok most, csak figyelek...utálom ha belémkötnek vagy nem vesznek fel valami poént. ( de ebbe is lehet kapok kötekedést. B) ) :D

Link to comment
Megosztás:

Zajlik az élet rendesen. Mindenki menstruál? Mi van veletek gyerekek? B)

Szerintem a mai nap áldástalan hatása... :) :P

Nálam ha nem oké valami akkor inkább kussolok és hozzá se szólok senkihez mielőtt még elharapnák a torkomat.. ;)

Biztosan frontha(j)tás lett úrrá egyikükön-másikukon... :)

:D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk a rokonságban van egy kockalada kombi, 1500 as. 19 éves. 23500. km. van benne. ujonnan vete a gazda. Garázsban áll. Havat nem látott, esőt is csak ha utközben épp elkapta. Kb. 4 éve nem ment egy métert sem. Szalonállapot, ujautószag. :) Ha eladná, megvenném. :lol:

:D Ha nem is használják - ha négy éve áll a kocsi - akkor miért nem adják el? Felesleges költségekkel jár és nem tesz jót a kocsinak sem ennyi állás. :) Az rendben van és érthető, hogy nem kapna érte nagy összeget, de legalább nem is kéne rá költenie.

Link to comment
Megosztás:

:) Ha nem is használják - ha négy éve áll a kocsi - akkor miért nem adják el? Felesleges költségekkel jár és nem tesz jót a kocsinak sem ennyi állás. :) Az rendben van és érthető, hogy nem kapna érte nagy összeget, de legalább nem is kéne rá költenie.

Nem vezet senki már a családban. De mivel enni nem kér, nem akarnak megválni tőle. Gyönyörű állapotban van. Az a sötét, meggypiros. Egy karcolás nincs rajta.

Link to comment
Megosztás:

:D Ha nem is használják - ha négy éve áll a kocsi - akkor miért nem adják el? Felesleges költségekkel jár és nem tesz jót a kocsinak sem ennyi állás. :) Az rendben van és érthető, hogy nem kapna érte nagy összeget, de legalább nem is kéne rá költenie.

ideiglenesen kivonja pl forgalomból, és nem kerül sokba..

aztán meg lassan múzeális darab lesz :)

igaz pár 10évnek még el kell tellnie...

de szerintem ilyen állapotban már most is jó pénzt érhet...

a kutyának húlik a szőre, vagyis hullott

rendesen bedurrank a két válam, mire felporszívóztam...

egy húzás egy piszkálás a keféről :lol:

Link to comment
Megosztás:

ideiglenesen kivonja pl forgalomból, és nem kerül sokba..

aztán meg lassan múzeális darab lesz :)

igaz pár 10évnek még el kell tellnie...

de szerintem ilyen állapotban már most is jó pénzt érhet...

a kutyának húlik a szőre, vagyis hullott

rendesen bedurrank a két válam, mire felporszívóztam...

egy húzás egy piszkálás a keféről :D

A múltor valaki linkelt egy "szalonállapotú" ladát a használtautó.hu-ról...de annyit nem adnék érte amennyiért ott volt(erre a gondolatomra emlékszem, az árra már nem)

A porszivóval meg vigyázz, nehogy bekapja a kutyust is. :lol: :) ...mint annó amikor a légszűrővel vacakoltál és a végén tele lett a kipuffod valami "kutyaszőrrel"... :lol:

Link to comment
Megosztás:

vigyázz, nehogy bekapja a kutyust is. :lol: :) ...mint annó amikor a légszűrővel vacakoltál és a végén tele lett a kipuffod valami "kutyaszőrrel"... B)

Akkora vákuummal volt az egynégy, hogy elkapott valami csóringer négylábút :) hengerenkénti 1 tappancs hajtóerő-többlet.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

A múltor valaki linkelt egy "szalonállapotú" ladát a használtautó.hu-ról...de annyit nem adnék érte amennyiért ott volt(erre a gondolatomra emlékszem, az árra már nem)

A porszivóval meg vigyázz, nehogy bekapja a kutyust is. :lol: :) ...mint annó amikor a légszűrővel vacakoltál és a végén tele lett a kipuffod valami "kutyaszőrrel"... B)

:)

ladáért nem adnék pénzt

amíg nem vagyok gyüjtő

vagy télére egy csapatósért 10-20ezret.

ha egytéli, akkor 10m ha kettő vagy több akkor 20 :D

megyniyottam a légszűrőház elejét, és utána összeszakadt a kipufogó bele.

fémszövet+rács+üvegszál :lol:

amm lehet küldenem kellene tápinak pár képet... lehet nem venné zokon, mert annakidején neki még nem volt megoldva a légszűrőház elejének áramlásilag igazítása...

Link to comment
Megosztás:

:)

ladáért nem adnék pénzt

amíg nem vagyok gyüjtő

vagy télére egy csapatósért 10-20ezret.

ha egytéli, akkor 10m ha kettő vagy több akkor 20 :)

megyniyottam a légszűrőház elejét, és utána összeszakadt a kipufogó bele.

fémszövet+rács+üvegszál :lol:

amm lehet küldenem kellene tápinak pár képet... lehet nem venné zokon, mert annakidején neki még nem volt megoldva a légszűrőház elejének áramlásilag igazítása...

olyat láttam már ahogy a pufogón lóg ki....1 srác írta még valamelyik témába, és mutatott képet. Nekem legjobban arra hasonlított mintha egy szöszinek 1 tincse lógna kifele a kipufogóból :D kissé megijedtem amikor megláttam...

Link to comment
Megosztás:

nah báááázzzz.

voltam Mádon...

útközben jön vki ködlámpával mögöttem... de jó közel, had basszon a tükör...

megelőz hátul is ég a ködlámpája...köd meg 10kmes körzetben szinte sehol, egy egy foltocska... de ott aztán végképp nem volt semmi köd.

felbaszom rá a távolságit,hátha észreveszi magát, erre lefékez, és miután kikerülöm elkezd jönni mögöttem távolsági+ködlámpával....

mákja volt, hogy egy másik kocsi után kellett mennem, meg időre mentünk, mert ha megálltam volna nem tette volna zsebre..

jaaa nem mondtam??

kajak!!! kalapos suzukis

Link to comment
Megosztás:

nah báááázzzz.

voltam Mádon...

útközben jön vki ködlámpával mögöttem... de jó közel, had basszon a tükör...

megelőz hátul is ég a ködlámpája...köd meg 10kmes körzetben szinte sehol, egy egy foltocska... de ott aztán végképp nem volt semmi köd.

felbaszom rá a távolságit,hátha észreveszi magát, erre lefékez, és miután kikerülöm elkezd jönni mögöttem távolsági+ködlámpával....

mákja volt, hogy egy másik kocsi után kellett mennem, meg időre mentünk, mert ha megálltam volna nem tette volna zsebre..

jaaa nem mondtam??

kajak!!! kalapos suzukis

Vannak ilyen f aszkalapok....Nekem az volt a legutóbb ilyen amikor egy rozzant audi rámdudált mert akadettel nem mentem országúton gyorsabban 80tól...szegény kocsit mi a picsáért forgassam szét..ígyis van elég baja. És mellettem rámdudált. Na akkor amíg el nem hagyott távolságival mentem mögötte :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak ilyen f aszkalapok....Nekem az volt a legutóbb ilyen amikor egy rozzant audi rámdudált mert akadettel nem mentem országúton gyorsabban 80tól...szegény kocsit mi a picsáért forgassam szét..ígyis van elég baja. És mellettem rámdudált. Na akkor amíg el nem hagyott távolságival mentem mögötte :) :) :D

az a baj.. hogy nem jegyeztem meg a rendszámát...

megkellett volna.

Link to comment
Megosztás:

Na ebben a szituban mit lehet csinálni:

Kollegám ma reggel. Klark Á tér jobbra kanyarodó sávban elsőként állt. Lámpa zöldre vált de ő csak előre csorog mert sor áll ahova kar meni. Majd elindul a sor és ő is. Ebben a pillanatban balról az amugy egyenesen menő sávból bevág elé egy autó és az alső sárvédőnél találkoztak. Mindkét sofőr kiugrik az autóból. De mikor a kollegám meglátta, hogy a másik autóból egy benga nagy *** csávó ugrott ki rögtön visszaült az autóba és magárazárta az ajtókat. Pár perc ordítozás után kicsit lehiggad a csávó. Félreállnak és elkezdenek "beszélgetni". Csávó azzal kezdte, hogy örülhet hogy nem ba**ta szét a fejét és hogy a kollegám fizessen neki a kárért. Még a merci hátulján lévő sérülést is ki akarta volna fizetni. Szóval durván és fenyegetően viselkedett. Mint kiderült a srácnak nincs is biztosítása sőt a mercin még rendszám sem volt. A rendőrőket nem is merte kollegám hívni mert ott azonnal leütötte volna a csávó arrol nem is beszélve hogy ha elhúz akkor mit lehet mondani a rendőröknek se rendszám se semmi. Végül mindketten távoztak.

Azért nem semmi, hogy nekedjönnek, fenyegetnek és még tőled kérnek pénzt. Elképzelem ugyanezt a szitut egy nyugdíjassal Hát az azonnal odaönti a benga állatnak a tárcájából az összes pénzt csak hogy ne verjék meg. Tiszta balkán... (ja és péntek 13)

Semmit nem lehet csinálni, az adott helyzetben a legjobban viselkedett a kollégád. Így "csak" a kára van, de ha elkezd szívózni előfordul, hogy félholtra verik, ha rendőrt hív, mászkálhat bíróságra+félholtra verik. Most ilyen világ van. Engem csapkodtak már orrba A6-ból kiszálló emberkék, nem volt nagy darab csávó, csak nem tudtam akik mellette ülnek kiszállnak-e ha leütöm. Sajna ez van. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.