Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na ebben a szituban mit lehet csinálni:

Kollegám ma reggel. Klark Á tér jobbra kanyarodó sávban elsőként állt. Lámpa zöldre vált de ő csak előre csorog mert sor áll ahova kar meni. Majd elindul a sor és ő is. Ebben a pillanatban balról az amugy egyenesen menő sávból bevág elé egy autó és az alső sárvédőnél találkoztak. Mindkét sofőr kiugrik az autóból. De mikor a kollegám meglátta, hogy a másik autóból egy benga nagy *** csávó ugrott ki rögtön visszaült az autóba és magárazárta az ajtókat. Pár perc ordítozás után kicsit lehiggad a csávó. Félreállnak és elkezdenek "beszélgetni". Csávó azzal kezdte, hogy örülhet hogy nem ba**ta szét a fejét és hogy a kollegám fizessen neki a kárért. Még a merci hátulján lévő sérülést is ki akarta volna fizetni. Szóval durván és fenyegetően viselkedett. Mint kiderült a srácnak nincs is biztosítása sőt a mercin még rendszám sem volt. A rendőrőket nem is merte kollegám hívni mert ott azonnal leütötte volna a csávó arrol nem is beszélve hogy ha elhúz akkor mit lehet mondani a rendőröknek se rendszám se semmi. Végül mindketten távoztak.

Azért nem semmi, hogy nekedjönnek, fenyegetnek és még tőled kérnek pénzt. Elképzelem ugyanezt a szitut egy nyugdíjassal Hát az azonnal odaönti a benga állatnak a tárcájából az összes pénzt csak hogy ne verjék meg. Tiszta balkán... (ja és péntek 13)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ma nagyon péntek 13 van. Épphogy végeztünk délre a melóval, közben háromszor jöttek ki elém szabálytalanul a cégest vezetve, a vonat is majdnem kisiklott, de időben satuzott a mozdonyvezető. :) Valamint mikor jöttem haza, balról kanyarodok be, elsőbbségem van, de egy ford kijött elém... :)

Link to comment
Megosztás:

Egy gömbölyű tükröt nem gondoltál rá? :)

Valahogy nekem ez a kadettes visszapillantó jobban tetszik mint a gömbölyű. Tom mondtad a gömbölyű az jobb minden szempontból de ez mégis jobban tetszik nekem :lol:

Szerintem zsír! :D Élőben is ugyanígy fog kinézni. :)

Reméljük ilyen lesz :lol: elvégre ez 1 kis tervszerűség.B)

Amúgy valaki nem tudja mennyibe kerül lefóliázni az ablakokat? Úgy átlagba mennyi 1 ilyen?

Vannak fejlemények a kocsiról. Ma éccaka ellenőrzés mellett rá lesz kötve egy számítógépre és folyamatosan alapjáraton fogják járatni. ;) Ha minden jól megy holnap délben már hozhatjuk is el! :P :lol: VÉÉÉGRE!!!!!!!!!! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Valahogy nekem ez a kadettes visszapillantó jobban tetszik mint a gömbölyű. Tom mondtad a gömbölyű az jobb minden szempontból de ez mégis jobban tetszik nekem :)

Reméljük ilyen lesz :lol: elvégre ez 1 kis tervszerűség.:D

Amúgy valaki nem tudja mennyibe kerül lefóliázni az ablakokat? Úgy átlagba mennyi 1 ilyen?

Vannak fejlemények a kocsiról. Ma éccaka ellenőrzés mellett rá lesz kötve egy számítógépre és folyamatosan alapjáraton fogják járatni. :lol: Ha minden jól megy holnap délben már hozhatjuk is el! :lol: :) VÉÉÉGRE!!!!!!!!!! ;) :P

és mégis mit fog a számítógép mérni? B)

meg hova lesz rákötve??

Link to comment
Megosztás:

és mégis mit fog a számítógép mérni? :D

meg hova lesz rákötve??

ehez a részéhez én nem értek. Ennyit mondott a szerelő.: erősen ajánlja hogy menjek fel vele pestre egy 80-90es tempóval, meg jöjjek vissza. Meg hogy ennyi járás kötelező neki alapjáraton

Tiv!

Nincs rajta gyárilag. :) De amúgy nem értem miért ilyen ritkaság? én nap mint nap látok ilyeneket... :)

Link to comment
Megosztás:

Valahogy nekem ez a kadettes visszapillantó jobban tetszik mint a gömbölyű. Tom mondtad a gömbölyű az jobb minden szempontból de ez mégis jobban tetszik nekem :)

Reméljük ilyen lesz :P elvégre ez 1 kis tervszerűség.:D

Amúgy valaki nem tudja mennyibe kerül lefóliázni az ablakokat? Úgy átlagba mennyi 1 ilyen?

Vannak fejlemények a kocsiról. Ma éccaka ellenőrzés mellett rá lesz kötve egy számítógépre és folyamatosan alapjáraton fogják járatni. :lol: Ha minden jól megy holnap délben már hozhatjuk is el! :lol: :) VÉÉÉGRE!!!!!!!!!! B) ;)

Átlag 25-30. Helytől, és foliától függ. Nekem 30 volt. Zircen csinálták műbizomylattal, H matricával.

1.

2.

Link to comment
Megosztás:

Mivel meg Tanulok van idom gamelni es van egy jatek ahol ekezet nelkul kell irni es hat megszoktam ekezettel meg 4x lassaban irok :D ;)

Ékezetless testvérem! :lol: Régen én is ékezetmentes huszár voltam, hasonló okból. :lol:

légyszives írj ékezettel :)

át kell állítani game előtt angolra, és akkor nincs ekezet B)

Magyarra állítva is lehet írni ékezetmentesen. :)

Link to comment
Megosztás:

és mégis mit fog a számítógép mérni? :lol:

meg hova lesz rákötve??

BOCSI!!!! Visszaolvastam amit írtam...nem számítógépre, valami más mérőberendezésre. Valami gépre. Nemtudom mire, majd megkérdezem. Tehát nem sz.gépre. Hülyeséget írtam, bocsi. :D Holnap megkérdezem hogy mire is és miért is.

De szerintem olyasmi lehet a dologban, hogy alapjáratot lemérik, meg megnézik hogy egyenletesen jár-e, meg ilyesmik. ( szerintem )

Vazzzeg már a 77-ik képet linkeled be de nem értem, hogy a francba nem lehet megcsinálni, hogy a hátsó kerék ne fél méterrel bennebb legyen... :lol:

jóvanna, há nemsikerült sose :) :) B)

Link to comment
Megosztás:

25 db hsz-t töröltem, 2db-ot pedig szerkesztettem. Nem idavaló téma miatt. Ha ilyen ingerenciátok van, keressetek fel más forumot, és ott vitassátok meg.

"Szerkesztettem..." :D

Egyébként egyetértek. :) Viszont jöhettél volna hamarabb, akkor nem kellett volna annyit olvasnom. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.