Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csatlakozom a többiekhez. Boldog névnapot Karcsi!

Más - ha már szóba került az oltás. A "sertésinfluenza" H1N1, zotya.. Én a múlt héten voltam a körzetinél és mondtam, hogy oltsanak be influ ellen, de akkor már ez ellen a rémisztő új influ ellen is egyúttal. Nem tudom mennyire vagytok képben ezért hozzáteszem, hogy Szlovákia "le se szarja" ezt az új, világszerte pánikot okozó virust, még nem is rendelt oltóanyagot. Szóval, a nővérke meg azt mondja, hogy ez a törzs már benne van 3 éve a védőoltásban - mutatta az oltóanyag dobozát és valóban fel volt tüntetve a "madárinfluenzával" együtt. Nem tudom, hogy az most milyen oltóanyag volt, hogy honnan volt nekik, de államilag nem döntöttek még ezekről és ezen meg rajta volt államnyelven vagyis már korábban engedélyezett cucc(sajna nem hoztam el a dobozát, pedig átnéztem volna részletesebben is). Nálunk a biztositó tériti, vagyis nem fizettem érte.

Bocsi, az offért! :) :)

Nekem itt van az oltóanyag a hűtőben, az asszony pénteken beadja a szurit. :lol:

Nézzétek, beköszöntött már a tél is de Opelfalva még mindig kong az ürességtől :lol:

Vagy talán megfeledkeztetek róla ?

Ja, válság van, bukott a projekt. :D

Link to comment
Megosztás:

Most nem tudom hol, linketek be egy elnéptelenedett falut, aztán poénkodtunk, odamegyünk, és az lesz Opel falva. Már volt mentősönk, asztfaltozott útjaink, meg egyéb. Ki mit tud azt hoz. :)

Ja, arra emlékszem én is, csak most nem értettem, hogy hogyan került szóba.. Az lehetne a "MOTE-üdülőközpont". :)

Link to comment
Megosztás:

Nna, kiszámoltam már normálisan a biztosításom:

Negyedéves ütemű biztosítás

Éves ütemű biztosítás

:)

Amúgy lesz holnap az egyik alagsori helyiségben előadás az Allianzostól, aki itt lakik a házban. Erről lesz szó és mindenkinek kiszámítják a kötelezőjét. Valszeg lenézek muterrel.

Amúgy durva, ha éves fizetési ütemet kérek, akkor még 16%-kal olcsóbb az éves díj. :D

Szerintem az évest választom és levan róla a gond 2010-ben. :)

Link to comment
Megosztás:

Nna, kiszámoltam már normálisan a biztosításom:

Negyedéves ütemű biztosítás

Éves ütemű biztosítás

:)

Amúgy lesz holnap az egyik alagsori helyiségben előadás az Allianzostól, aki itt lakik a házban. Erről lesz szó és mindenkinek kiszámítják a kötelezőjét. Valszeg lenézek muterrel.

Amúgy durva, ha éves fizetési ütemet kérek, akkor még 16%-kal olcsóbb az éves díj. :D

Szerintem az évest választom és levan róla a gond 2010-ben. :)

Én is azt választottam. 13850 ft lesz 2010-ben.

Link to comment
Megosztás:

Én sem.. ;) :)

De az enyém jobban bírta a jelek szerint... :D :lol: :lol:

Nem rossz. :)

De én száraz aszfalton, és legalább 3-4 szer ennyi ideig pörgettem. Ami ezen a videon látszoot, az volt a bemelegítés. És előtte a slaomversenyen párszor ilyen padloval végigmentem:) Csóri dizel. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.