Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom, frissítette magát, azóta nem jó. Már csak egy kutyi van, ő marad. :)

Nekem is volt, hogy kötelezően frissítette magát (máskülönben nem engedett volna be), aztán nem ment.

Neten nézelődtem és az egyik fórumon volt egy olyan tipp, hogy a msmsgs.exe fájl kompatibilitását Win2000 -re kell állítani.

Nekem működött.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt, hogy kötelezően frissítette magát (máskülönben nem engedett volna be), aztán nem ment.

Neten nézelődtem és az egyik fórumon volt egy olyan tipp, hogy a msmsgs.exe fájl kompatibilitását Win2000 -re kell állítani.

Nekem működött.

Kösz a tippet, de nem jött be, azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető, próbáljam meg később.

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel,a netrisk.hu-n elindult a 2010-es kötelező számítás.

Ja, már néztem én is. Más.: keresztmaminak meghúzták a Suzukiját a tecsónál, csak aza ajtó horpadt be. A cascó nem foglakozik vele, mert szerintük nincs 50ropis a kár. Most elvitte szerelőhöz, aki szerint 150-lesz a vége. Nem értem, egy nyomorult ajtót cserélek, az hol 150-ropi?

Link to comment
Megosztás:

Ja, már néztem én is. Más.: keresztmaminak meghúzták a Suzukiját a tecsónál, csak aza ajtó horpadt be. A cascó nem foglakozik vele, mert szerintük nincs 50ropis a kár. Most elvitte szerelőhöz, aki szerint 150-lesz a vége. Nem értem, egy nyomorult ajtót cserélek, az hol 150-ropi?

Annál a szerelőnél. :)

Link to comment
Megosztás:

Gyáááá!!! Háásíít a drágááám. Ketyeg mint a svájcióra, jobban indul mint a zafira :P :lol: :lol: qrvajó :D Nah léptem, fél évesek vagyunk a másik drágámmal úgyhogy ma nem a fórumon töltöm az estémet, de ezt muszáj volt leírni :D :) (jah, és kaptam bónuszba egy külső-belső mosás-takarítást, úgyhogy nem kell porszívózni mielőtt barátnőmért megyek ;) :P (jah, azthittem besz.rok. A parkolóba áll a tiszta autó, srác mondja hogy itt a kulcs, mehetek meglesni. Beülök, és egy ezres van a váltóboxban. A takarító srác találta a csomitartóban a szőnyeg alatt. Előretette, és szólt hogy ottvan azt találta. ;) :) Komolyan meglepődtem hogy vannak még ilyen emberek :D ) Jah és a jobb első kerékben van egy süllyesztett fejű facsavar B) Mondtam tekerje beljebb nehogy kiessen :P De inkább a pótkerékre szavazott :D Hétfőn meg megyek a télikért. 4 dayton :lol: Nah jólvan télleg menek már, mert oda kell érni :lol: Jóéjt/hétvégét mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Beülök, és egy ezres van a váltóboxban. A takarító srác találta a csomitartóban a szőnyeg alatt. Előretette, és szólt hogy ottvan azt találta. :D :) Komolyan meglepődtem hogy vannak még ilyen emberek :) )

Lehet 20-ezres volt, csak felváltotta. :lol: Amúgy jó szórakozást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.