Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bjúdapeszt, 12 óra 8 perc, napsütés, 12 fok, és a hajam még mindig tart. :lol: :lol:

Eelvileg kééész a drágám, ma este megyek érte B) Tegnap telefonon beszéltem az egyik emberkével, aki csak hallott róla hogy a szervízben motorcsere folyik. Asszongya kimegy megnézi hogy állnak:

- áhh, úgylátom még tepsin van a motor, az autó viszont emelőn, de szép tiszta motort hoztatok.

-neeem, a tiszta volt benne, a koszosra kell cserélni. :D (mielőtt odavittem az autót, motormosáson átzavartam a régi mocit hogy ne fulladjon bele szegény gyerek az olajba ;) :lol: , amit vettünk az poros, koszosabb)

-jaaah, akkor már bentvan... őő... tényleg most kötözgetik befelé, holnapra meglesz.

És ma van holnap :P de virulok... keresek majd egy orvost aki leműti az arcomról a folyamatos vigyorgást, mert én nem tudom abbahagyni :lol: :)

ui.:

Hogy a retekbe lehet ennyit írni nélkülem is?!? (látod Hening, nem is kellek hozzá, nem miattam van :D :) ) :P

Link to comment
Megosztás:

bjúdapeszt, 12 óra 8 perc, napsütés, 12 fok, és a hajam még mindig tart. :D ;)

Eelvileg kééész a drágám, ma este megyek érte :P Tegnap telefonon beszéltem az egyik emberkével, aki csak hallott róla hogy a szervízben motorcsere folyik. Asszongya kimegy megnézi hogy állnak:

- áhh, úgylátom még tepsin van a motor, az autó viszont emelőn, de szép tiszta motort hoztatok.

-neeem, a tiszta volt benne, a koszosra kell cserélni. :lol: (mielőtt odavittem az autót, motormosáson átzavartam a régi mocit hogy ne fulladjon bele szegény gyerek az olajba :lol: :lol: , amit vettünk az poros, koszosabb)

-jaaah, akkor már bentvan... őő... tényleg most kötözgetik befelé, holnapra meglesz.

És ma van holnap :P de virulok... keresek majd egy orvost aki leműti az arcomról a folyamatos vigyorgást, mert én nem tudom abbahagyni :lol: :)

ui.:

Hogy a retekbe lehet ennyit írni nélkülem is?!? (látod Hening, nem is kellek hozzá, nem miattam van :D :) ) :D

Jó neked. Nekem még az a f*szfej szerelő azt mondta hogy nincs ideje...és jövőhétvégén kapom vissza. B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek mivel másabbak a gyárinál?

Úgy emlékszem hogy azok nem spriccelnek mint a dzsári, hanem porlasztanak. :)

Most beszéltünk a népekkel. Megdícsérték a mocit :) Aztmonda hogy leengedték az emelőről, pöccre indult szépen ketyeg. :D most állítják a futóművet, és délután már hozom is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy emlékszem hogy azok nem spriccelnek mint a dzsári, hanem porlasztanak. :)

Jó lenne Gizire is megoldani, hogy ne spriccoljon, hanem porlasszon. :)

Most beszéltünk a népekkel. Megdícsérték a mocit :D Aztmonda hogy leengedték az emelőről, pöccre indult szépen ketyeg. :lol: most állítják a futóművet, és délután már hozom is :lol:

Akkor majd ezek után is Ribinek fogod hívni? B)

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne Gizire is megoldani, hogy ne spriccoljon, hanem porlasszon. :)

Akkor majd ezek után is Ribinek fogod hívni? :lol:

persze hogy persze. Nevet nem változtatunk B)

Ezután már luxusk*rva lesz aki kényezteti :)

áhh... kényelmesebb nem lett tőle ;) :D (de még nem végeztem vele. Lesz egy kis pénzem, és irány Debrecen :lol: :P )

Link to comment
Megosztás:

Úgy emlékszem hogy azok nem spriccelnek mint a dzsári, hanem porlasztanak. :)

Most beszéltünk a népekkel. Megdícsérték a mocit :D Aztmonda hogy leengedték az emelőről, pöccre indult szépen ketyeg. :lol: most állítják a futóművet, és délután már hozom is :lol:

Aztán kezdheted a vezérléscsere, olajcsere, termosztát. :)

Amugy grat. a motorhoz. Sok sikert hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Aztán kezdheted a vezérléscsere, olajcsere, termosztát. :)

Amugy grat. a motorhoz. Sok sikert hozzá.

már be is van fejezve. Ebben az autóban 120 volt az órában, nem 90 ahogy emlékeztem. Szal amúgy is valszeg cserés lenne minden, ha új autót-motort veszünk akkor alap hogy ezek csere, úgyhogy ez bele lett számolva. (meg vízpumpa, mert az előző moci ette-fújta a vizet, úgyhogy nem kapott csak desztvizet folyamatosan, az meg ugye kicsinálja a vízpumpát előbb utóbb. Ha már szét volt szedve akkor mönnyen bele az is. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom, tán alszanak? :) Szerinted ez milyen?Klikk ide! :D

ha tényleg ujszerű, akor jó... de én keresnék erősebbet, ha már van co akkor jólenne erősebb anyagokat is hegeszteni vele..., de hacsak kasztnizni kell, akkor szerintem jó lenne.

Érdemes máshol is megnézni, mert lehet, hogy találsz a unixnál olcsóbbat is. B)

bezony, ezek a sárvédő árak duplá vannak számolva :lol:

Felánk is frankón süt a nap, csak ereje nincs! :) 7 fok körül van.

most kiültem egy kicsit a lépcsőre, itt meleg is van :lol:

Link to comment
Megosztás:

már be is van fejezve. Ebben az autóban 120 volt az órában, nem 90 ahogy emlékeztem. Szal amúgy is valszeg cserés lenne minden, ha új autót-motort veszünk akkor alap hogy ezek csere, úgyhogy ez bele lett számolva. (meg vízpumpa, mert az előző moci ette-fújta a vizet, úgyhogy nem kapott csak desztvizet folyamatosan, az meg ugye kicsinálja a vízpumpát előbb utóbb. Ha már szét volt szedve akkor mönnyen bele az is. :)

Ezek után már csak tankolni kell egy darabi és kész! Jó lesz az! Aztán vigyázz rá! :)

Link to comment
Megosztás:

...

Hogy a retekbe lehet ennyit írni nélkülem is?!? (látod Hening, nem is kellek hozzá, nem miattam van :lol: :) ) :D

Megy nélküled is, úgy látom, de a Te kezed is benne szokott lenni vastagon. :)

Ám nem a mennyiséggel van bajom, hanem az egyéb nem odavalóval. A mennyiség "csak" bosszantó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megy nélküled is, úgy látom, de a Te kezed is benne szokott lenni vastagon. :lol:

tudom, de azért jó érzés hogy nem én vagyok a fő felbújtó, és megy nélkülem is :) B) (és igenis javulok. újévi fogadalmam az lesz hogy az offolási szintemet kevesebb mint a felére szorítom vissza :) ((és befizetem az tagdíjt, ha egyszer végre nem felejtem már el))) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudom, de azért jó érzés hogy nem én vagyok a fő felbújtó, és megy nélkülem is :) :lol: (és igenis javulok. újévi fogadalmam az lesz hogy az offolási szintemet kevesebb mint a felére szorítom vissza :) ((és befizetem az tagdíjt, ha egyszer végre nem felejtem már el))) :D :lol:

mondokjobbat B)

nélkülem is megy ;)

tegnap se voltam sokat, de főleg tegnap előtt, és vissza se olvastam inkább :P

Link to comment
Megosztás:

mondokjobbat :D

nélkülem is megy :lol:

tegnap se voltam sokat, de főleg tegnap előtt, és vissza se olvastam inkább :lol:

Én is mondok mégjobbat! Nélkülem is megy az OFF! B) Mostanság vagyok sűrűn, de amikor nem vagyok, nem győzök olvasgatni! ;)

én is szavaztam, és terjesztem a linket :)

már én is megtettem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.