Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem bírtam a seggemen maradni és mentem egy kört a kocsival és beugrottam egy pizzáért is. :D Nagyon vad és rájöttem, hogy nem kell állítani a lámpákon, jól világítanak. :) Talán a balon kell egy kicsit emelni, mert nagyon lefele világít, pedig így is tekertem rajta egy halom menetet. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem bírtam a seggemen maradni és mentem egy kört a kocsival és beugrottam egy pizzáért is. :D Nagyon vad és rájöttem, hogy nem kell állítani a lámpákon, jól világítanak. :D Talán a balon kell egy kicsit emelni, mert nagyon lefele világít, pedig így is tekertem rajta egy halom menetet. :D

Az oké hogy ezek világítanak mint ahogy az atom villan, de azon kívül hogy facásan látni vele, a szembejövőt nem vakítja? :) Csak hogy ha a szervek kiszednek érte hogy kszenon-e, akkor valami nekik is feltűnik szemből gondolom. Valaki jött már szembe saját magával? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem bírtam a seggemen maradni és mentem egy kört a kocsival és beugrottam egy pizzáért is. :D Nagyon vad és rájöttem, hogy nem kell állítani a lámpákon, jól világítanak. :) Talán a balon kell egy kicsit emelni, mert nagyon lefele világít, pedig így is tekertem rajta egy halom menetet. :D

mikor összeraktam műszaki elött gyári lámpákkal be akartam állítani, de aztán elfelejtődött, nomeg a jobbos fél cm beljebb van mint a rács bajsza...na mind1, de am tök jó helyre világít :D

Link to comment
Megosztás:

Az oké hogy ezek világítanak mint ahogy az atom villan, de azon kívül hogy facásan látni vele, a szembejövőt nem vakítja? :D Csak hogy ha a szervek kiszednek érte hogy kszenon-e, akkor valami nekik is feltűnik szemből gondolom. Valaki jött már szembe saját magával? :) :D

Én megnéztem, mármint az autótól elsétáltam 30-40m-re és nem vakít. Csak túl fehér egy szokványos izzóhoz képest.

Link to comment
Megosztás:

ezt azért kikérem magamnak

kérdezd meg purpit, hogy vele mennyit msneztem... ;)

Hát ezt rögtön gondoltam! :D

Velem nem beszélgetsz. :D Jó, értem én: vén vagyok, ez van. :D Valahogy majd csak túlélem. :D :D :D :D

(Leszállnék rólad, de olyan jó ugratni! :) )

Link to comment
Megosztás:

Az oké hogy ezek világítanak mint ahogy az atom villan, de azon kívül hogy facásan látni vele, a szembejövőt nem vakítja? :D Csak hogy ha a szervek kiszednek érte hogy kszenon-e, akkor valami nekik is feltűnik szemből gondolom. Valaki jött már szembe saját magával? :) :D

mondom

olyan mintha távolságival mennél, annyira kitölti a fény a lámpát, de nem vakít.

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt rögtön gondoltam! :D

Velem nem beszélgetsz. :D Jó, értem én: vén vagyok, ez van. :D Valahogy majd csak túlélem. :D :P :D ;)

(Leszállnék rólad, de olyan jó ugratni! :) )

hát ez az

purpival is annyit msneztem, hogy :

szia

pill

szia joéjt

szia aludj jól

kb ennyi

:D

mlost olvasom: leszállnál rólam, hm már itt tartanánk? :D ;) :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt rögtön gondoltam! :D

Velem nem beszélgetsz. :D Jó, értem én: vén vagyok, ez van. :D Valahogy majd csak túlélem. :D ;) :P ;)

(Leszállnék rólad, de olyan jó ugratni! :) )

Ilyen ez a novy gyerek. :D Én beszélgetnék veled az tuti, ha már egyszer felvettelek volna, csak nem vagyok rámenős.. :D

Ugrasd nyugodtan. :D

Link to comment
Megosztás:

én is beszélgetnék vele, ha eddig felvettem volna, meg lenne msnen... most meg ha visszaigazolna... :D

Mindjárt Neked is írok, csak /pill. beszélgetek. Kis türelem. :D

Idáig vártam, hogy vegyetek fel, mit csináljak ha most egyszerre ketten is megtettétek?

Mindjárt...:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.