Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt nem értem. Összefossa magát az autóm hengerfeje. Oké. Ma meg maga alá sz*rt az 550W-os 3 hónapos tápom, ami szintén nem kis összegbe került. :) Mi következhet még... :D

Szerk: megvan. Ha a táp elvitte az alaplapot is az örök vadászmezőkre, becsődöltetem az FSP nevű céget. :D

Link to comment
Megosztás:

Ciki ha én nem is nézem a kígyó11-et? :D Olyan autós BarátokKözt szagú valami, csak még annyi újítás van benne hogy a német roncstelepek készletét folyamatosan szinten is tudják tartani egy TV műsorral :D

Olyan sz.rul vagyok hogy barátnőmet hazavittük haverral, de már nem is én vezettem... :D Alig láttam ki a fejemből. Hazatettük, akkor még a hugica szokásos "jajhamárittvagyagépnemjátszalea...." némi kodektelepítés, meg vistaszidás után jöttünk haza. Nem bírtam ki hogy csak úgy hazajövök az egész hétvégén nem történt semmi az autóval, úgyhogy a tanksapkaajtó cserélve, meg az ablakmosó szivattyú is kiugrott, egy sedan-é meg beugrott. Már ablakot is tudok mosni, meg kívülről egy színű az autó :) :D minnyá jobban alszom. ;)

Valaki próbálta már a mézet melegtejet, hohesC-t, neocitrant, és mebucaint egyszerre? :D :D (má' hogy rajtam kívül. Érdekelne reggelre élek -e még :D )

Link to comment
Megosztás:

..és összeszedhetsz egy-két ledesitési ötletet is belőle.. :D :D

Holnapra már az ezüst kocsin króm villám is fog vigyorogni meg kék ledek a kipuffvégben... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, visszapörgették a filmet. :D

..........

szerk.: Azért ez se semmi! :D

Az se volt semmi amikor egy néni (Suzukis) a vízbe tolatott a kompról, közben elszakítva a végét lezáró láncot. Volt kábé 4-5 méter a vízig az összes matróz üvöltött mint állat, ö meg csak ment rükiben. :D

Valaki próbálta már a mézet melegtejet, hohesC-t, neocitrant, és mebucaint egyszerre? :D :D (má' hogy rajtam kívül. Érdekelne reggelre élek -e még :D )

Nem vészes, a szobád közel van a budihoz? :) Vagy legalább a bilit készítsd elő, húzd ki az ágy alól.

Link to comment
Megosztás:

Az se volt semmi amikor egy néni (Suzukis) a vízbe tolatott a kompról, közben elszakítva a végét lezáró láncot. Volt kábé 4-5 méter a vízig az összes matróz üvöltött mint állat, ö meg csak ment rükiben. :D

Nem vészes, a szobád közel van a budihoz? :D Vagy legalább a bilit készítsd elő, húzd ki az ágy alól.

Áhh kemény vagyok :D :D

Én arra a suzukis nénire emlékszem aki lazán belement a csőtörésbe, és ott úsztatta a kék suzukit. :) :D aztán ott úszkált körülötte :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm doktorúr :D Amúgy valami emberi ötleted nincs szenvedésmegszüntetésre? :D én már kilőttem mindent ami bárki is mondott, aztán most vegyítem :D :D

Egy kötél majd egy gödör és néhány lapát föld. :) :D (hogy egy kicsit én is morbid legyek)

...........

Hallottam már a meleg sörről, hogy az jól kiizzaszt és másnap kutya baja az embernek...na, de amikor megissza az ember akkor meg még kutyábbul érzi magát tőle, gondolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy kötél majd egy gödör és néhány lapát föld. :D :D (hogy egy kicsit én is morbid legyek)

...........

Hallottam már a meleg sörről, hogy az jól kiizzaszt és másnap kutya baja az embernek...na, de amikor megissza az ember akkor meg még kutyábbul érzi magát tőle, gondolom. :)

Én is, amikor lementünk a strandra, és valamelyik hülye bennehagyta a kocsiban... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ciki ha én nem is nézem a kígyó11-et? :D Olyan autós BarátokKözt szagú valami, csak még annyi újítás van benne hogy a német roncstelepek készletét folyamatosan szinten is tudják tartani egy TV műsorral :D

Olyan sz.rul vagyok hogy barátnőmet hazavittük haverral, de már nem is én vezettem... :D Alig láttam ki a fejemből. Hazatettük, akkor még a hugica szokásos "jajhamárittvagyagépnemjátszalea...." némi kodektelepítés, meg vistaszidás után jöttünk haza. Nem bírtam ki hogy csak úgy hazajövök az egész hétvégén nem történt semmi az autóval, úgyhogy a tanksapkaajtó cserélve, meg az ablakmosó szivattyú is kiugrott, egy sedan-é meg beugrott. Már ablakot is tudok mosni, meg kívülről egy színű az autó :) :D minnyá jobban alszom. :P

Valaki próbálta már a mézet melegtejet, hohesC-t, neocitrant, és mebucaint egyszerre? :D :D (má' hogy rajtam kívül. Érdekelne reggelre élek -e még :D )

Hát tudsz élni! ;) Jobbulást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.