Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem én vezettem?? vicceltek?? hol kell itt vezeni????

http://blog.makezine.com/2fc2_12.jpg

:rolleyes:

Mennyi biztosíték Májkül :D ......kiváncsi lennék a villanyszerelő búrájára ha beállítanál hozzá, egy "lehet szálszakadás van a bal hátsó rakéta kilövő második és harmadik generátorának az oszcilloszkópos vezérlési elektronika másodlagos számítógépének kis áramkörében" dumával... <_<

Link to comment
Megosztás:

Mennyi biztosíték Májkül <_< ......kiváncsi lennék a villanyszerelő búrájára ha beállítanál hozzá, egy "lehet szálszakadás van a bal hátsó rakéta kilövő második és harmadik generátorának az oszcilloszkópos vezérlési elektronika másodlagos számítógépének kis áramkörében" dumával... :rolleyes:

Jó helyre kell vinni :D

Bonnie_03.jpg

Link to comment
Megosztás:

szerintem fogadjuk örökbe azt a falvacskát, és kereszteljük át opel várossá <_<

behajtás csak opellel :D

Jaja. Ha már ugysem kell senkinek, csinálnánk mi belőle Opel vidéket. Lenne ott minden...fényező (Brekeke), karosszériás (Zotya), az alkatrészszám adatbázis (FPepe) az aszfaltot Sanci biztosítaná, Novy most ugyis kényszerszabin van így segítene Ő is valamiben, JOhnny rakettyázna és kritizálna, Epk lenne a tiszteltbeli polgármester és Hening moderálna mindenkit -_- .... milyen jó kis társaság lenne :rolleyes:

(Persze akik nincsenek megemlítve azoknak is ott a helyük Opelfalván)

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Ha már ugysem kell senkinek, csinálnánk mi belőle Opel vidéket. Lenne ott minden...fényező (Brekeke), karosszériás (Zotya), az alkatrészszám adatbázis (FPepe) az aszfaltot Sanci biztosítaná, Novy most ugyis kényszerszabin van így segítene Ő is valamiben, JOhnny rakettyázna és kritizálna <_< :D -_- , Epk lenne a tiszteltbeli polgármester és Hening moderálna mindenkit B) .... milyen jó kis társaság lenne :rolleyes:

(Persze akik nincsenek megemlítve azoknak is ott a helyük Opelfalván)

sancival eldolgoznánk, én dózerolnám az egész falut, utakat stb, na meg persze parkolót :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Ha már ugysem kell senkinek, csinálnánk mi belőle Opel vidéket. Lenne ott minden...fényező (Brekeke), karosszériás (Zotya), az alkatrészszám adatbázis (FPepe) az aszfaltot Sanci biztosítaná, Novy most ugyis kényszerszabin van így segítene Ő is valamiben, JOhnny rakettyázna és kritizálna, Epk lenne a tiszteltbeli polgármester és Hening moderálna mindenkit B) .... milyen jó kis társaság lenne :rolleyes:

(Persze akik nincsenek megemlítve azoknak is ott a helyük Opelfalván)

Lalee-val, és Novy-val sztem bevállaljuk a kivilágítás részleget :D Hening-ség pedig simán elmenne helyi rendőrségnek. Még az autójának a színe is jó, csak a kék csík kell rá. Egy jó barátom autófóliákkal foglalkozik megcsinálja szívesen :D -_-

Amúgy viccen kívül is, ha valakinek kell reklám, vagy egyéb felirat, autóra szóljon, mert nem nagyon van munkája mostanság szegény gyereknek <_<

Link to comment
Megosztás:

Lalee-val, és Novy-val sztem bevállaljuk a kivilágítás részleget <_< Hening-ség pedig simán elmenne helyi rendőrségnek. Még az autójának a színe is jó, csak a kék csík kell rá. Egy jó barátom autófóliákkal foglalkozik megcsinálja szívesen :D :D

Amúgy viccen kívül is, ha valakinek kell reklám, vagy egyéb felirat, autóra szóljon, mert nem nagyon van munkája mostanság szegény gyereknek :rolleyes:

Ledesített utcavilágítás! ;) Még a holdat is beledezzük! -_- Én meg majd szántok, vetek, aratok, hogy tudjuk etetni az állatokat (Winkler R. és társai malacokat)! Egyszóval a baromfikat! B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ahogy a többiek is írták nem lesz baja, de azért hosszútávon nem a legegészségesebb.

A szimmeringeket meg a tömítéseket kinyomhatja egy idő után, főleg, ha egészségesen pörgetve is van.

Egyébként (jó esetben) meg a kartergázcsövön keresztül bekerül a szívórészbe és szépen elég apránként (igaz ez sem feltétlenül jó pl. a lambdaszondának meg ha van, akkor a katalizátornak -de így egyszer simán kibírja), úgyhogy nem kell aggódni, de legközelebb azért tartsd a min. és a max. között! :D

Már akinek. :D

Én is jönnék mint rohammentős azt lenne lefödöttségetek halál ellen :D

Azért szerezzünk egy sírásót is? <_<

Jaja. Ha már ugysem kell senkinek, csinálnánk mi belőle Opel vidéket. Lenne ott minden...fényező (Brekeke), karosszériás (Zotya), az alkatrészszám adatbázis (FPepe) az aszfaltot Sanci biztosítaná, Novy most ugyis kényszerszabin van így segítene Ő is valamiben, JOhnny rakettyázna és kritizálna, Epk lenne a tiszteltbeli polgármester és Hening moderálna mindenkit B) .... milyen jó kis társaság lenne :rolleyes:

(Persze akik nincsenek megemlítve azoknak is ott a helyük Opelfalván)

Lenne gumisunk is ha Kojak is jön. -_-

Link to comment
Megosztás:

Há' hogyne... Majd a Doktorúr belső-vizsgálatot folytathat, én inkább passzolom -_-

LED-ek mehetnek mindenhova, még az út szélét jelző karókra, meg a felezővonalra is :rolleyes: <_<

A templomban az oltár körül is jo lenne...ledes müvirágokkal díszítenénk fel az egész ámen clubot. :D Ki lenne a pap?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.