Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pontosan erre gondoltam aztán meg elmentél volna kiméretni. Nem tudtam kitől akarod venni, ha havertól akkor miért ne? :rolleyes:

Bontó. Ha odamennék autószerelő haverommal, szerintem megoldható lenne, de kitudja mennyi km van benne és meddig bírja. Lehet a LIP tovább bírná, mint az. <_<

Link to comment
Megosztás:

Autószerelő haverral? 2 kulcs kell hozzá, egy emelő meg 10 perc. <_<

Azért, mert ismerik egymást, én meg annyira még nem vagyok jóban a bontóssal. Igaz, múltkor is simán megengedte, hogy kimenjek a kocsimhoz, kipróbálni a tetőkárpit bolhát, hogy jó-e bele... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért, mert ismerik egymást, én meg annyira még nem vagyok jóban a bontóssal. Igaz, múltkor is simán megengedte, hogy kimenjek a kocsimhoz, kipróbálni a tetőkárpit bolhát, hogy jó-e bele... :D

Könnyelmű csávó. És mit csinált volna ha meglépsz velük fizetés nélkül? <_< Ha a Karcsival mentem a bontóba akkor az ilyen apróságok a "vidd csak" kategóriába tartoztak. B) Ha egyedül mentem akkor már nem. :rolleyes: -_-

Link to comment
Megosztás:

Könnyelmű csávó. És mit csinált volna ha meglépsz velük fizetés nélkül? <_< Ha a Karcsival mentem a bontóba akkor az ilyen apróságok a "vidd csak" kategóriába tartoztak. B) Ha egyedül mentem akkor már nem. :rolleyes: :D

Kaptam volna egy negatív értékelést vaterán. -_-

Link to comment
Megosztás:

Feleségem nagynénje hazatelepült ámerókából '90-ben, de nem tudott itt autót vezetni, mert csak az óttomattátt ismerte....

Más:

Asszem Totálkárban volt pár éve egy cikk egy amerikai nőről, aki bérelt Budapesten a reptéren egy Citroént. Aztán elment vele Pécsre.

EGYESBEN!!! :rolleyes:

Ott aztán kifolyt, és elégett belőle minden olaj, és még a motorháztetőről is leégett a szép új festék... A tűzoltók oltották el.

Majd beszartam a röhögéstől <_< :D -_-

Link to comment
Megosztás:

csőtök :rolleyes:

vége a heti melónak <_<

de egész hasznos volt a mostani hét.

szeméttelep létére marha sok használható cuccot találtam.

lényegesebbek:

fordszámos veki km óra.. kísérletezgetni jó

pár magashang autóba,

mennyezetvilágítások,

elektromos ablak kapcsolók,

volt pár astrás cucc is, mint pl a váltóbox, meg a km óra körüli műanyag, meg egy hátsó ajtókárpit

egyszóval most begyüjtöttem pár cuccot :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a párásodás dolog hogy van?

Most hoztam haza a hugom buliból. Kellett pár perc 4-5 míg bemelegedett és valamennyire lepárátlanodott. Ez mennyire normális? Jó lenne ha beindítom 3-ason a ventit akkor fél perc alatt lefújná a szélvédőt. Ráadásul most cseréltem pollenszűrőt is.

Bár úgyis csak addig lesz ez a relatíve nagy párásodás, míg a nappal és éjjel közt nagy a hőmérsékletdifferencia, legalábbis szerintem.

Link to comment
Megosztás:

csőtök <_<

vége a heti melónak :D

de egész hasznos volt a mostani hét...

Akkor te a héten összekötötted a kellemest a hasznossal. -_- Ha így megy tovább, akkor 3hét múlva komplett autóval mész haza. B)

Ez a párásodás dolog hogy van?

Most hoztam haza a hugom buliból. Kellett pár perc 4-5 míg bemelegedett és valamennyire lepárátlanodott. Ez mennyire normális? Jó lenne ha beindítom 3-ason a ventit akkor fél perc alatt lefújná a szélvédőt. Ráadásul most cseréltem pollenszűrőt is.

Bár úgyis csak addig lesz ez a relatíve nagy párásodás, míg a nappal és éjjel közt nagy a hőmérsékletdifferencia, legalábbis szerintem.

Ez a párásodás ez astrabetegség. :rolleyes: Én már megszoktam. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a párásodás dolog hogy van?

Most hoztam haza a hugom buliból. Kellett pár perc 4-5 míg bemelegedett és valamennyire lepárátlanodott. Ez mennyire normális? Jó lenne ha beindítom 3-ason a ventit akkor fél perc alatt lefújná a szélvédőt. Ráadásul most cseréltem pollenszűrőt is.

Bár úgyis csak addig lesz ez a relatíve nagy párásodás, míg a nappal és éjjel közt nagy a hőmérsékletdifferencia, legalábbis szerintem.

Cseréld ki a pollenszűrőt, megszűnik a párásodás.

Link to comment
Megosztás:

Ez a párásodás dolog hogy van?

Most hoztam haza a hugom buliból. Kellett pár perc 4-5 míg bemelegedett és valamennyire lepárátlanodott. Ez mennyire normális? Jó lenne ha beindítom 3-ason a ventit akkor fél perc alatt lefújná a szélvédőt. Ráadásul most cseréltem pollenszűrőt is.

Bár úgyis csak addig lesz ez a relatíve nagy párásodás, míg a nappal és éjjel közt nagy a hőmérsékletdifferencia, legalábbis szerintem.

Cseréld ki a pollenszűrőt, megszűnik a párásodás.

:rolleyes: Azért a pollenszűrőnek sem végtelen a kapacitása, ha órákon keresztül párás levegő jut bele előbb-utóbb megtelik.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Azért a pollenszűrőnek sem végtelen a kapacitása, ha órákon keresztül párás levegő jut bele előbb-utóbb megtelik.

Ezt most nagyon nem értem. Mi köze a párás levegőhöz? Tudom hogy nem azt kell szűrnie.

De ha el van tönődve, nem tud elég levegő átmenni rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nagyon nem értem. Mi köze a párás levegőhöz? Tudom hogy nem azt kell szűrnie.

De ha el van tönődve, nem tud elég levegő átmenni rajta.

Hát szerintem a külső levegőt szívja be, és ha az párás akkor elkezd megtelni nedvességgel, ha megtelt akkor meg már a párát fújja befele is nem? Mentünk a Balcsira aztán a dombok között voltak olyan párás szakaszok hogy alig láttam, egyből elkezdtek párásodni az ablakok is, ahogy kiértem a "felhőből" pár perc után meg is szünt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.