Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ennyi???? :lol:

Szerintem igen!

De jobban utánna kell járni, hogy ugyan az a motor felépítése.

Most látom, hogy a C18XE és C18XEL lóerőben nem tér el! Lehet, hogy nincs is értelme cseréln az ecu-t.

Kép

Amúgy, ha át akarod építen bal kormányosra akkor szerintem cseréld ki az autó egész elejét. Lehet, hogy egyszerübb mint itt ott farigcsálni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen!

De jobban utánna kell járni, hogy ugyan az a motor felépítése.

Most látom, hogy a C18XE és C18XEL lóerőben nem tér el! Lehet, hogy nincs is értelme cseréln az ecu-t.

Kép

Amúgy, ha át akarod építen bal kormányosra akkor szerintem cseréld ki az autó egész elejét. Lehet, hogy egyszerübb mint itt ott farigcsálni.

Vagy költözhet Londonba is. Lehet hogy úgy jár a legjobban :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat mindőtöknek! worship.gif

(elnézést, hogy nem idézek be senkit sem de tartok tőle, hogy összeomlik a kernel a szerveren :lol: azt nem lesz fórum egy darabig :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Áá, hova gondoltok gyerekek? A zárt platform nem biztos, hogy maximálisan jól teljesít.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jah, közben megnősültem.. :D :lol: :P

http://img3.tar.hu/anubys/size2/38807534.jpg

hinnye, gratula.

Rossz lépés volt, nem tudod mit vállaltál.

A nejem mondja, zajos menetnél, hogy ők biztos majd dudaszóval mennek majd válni is..... :lol: :lol: :lol:

Bocs, bocs...hülye és lökött vagyok...

Link to comment
Megosztás:

hinnye, gratula.

Rossz lépés volt, nem tudod mit vállaltál.

Köcce.. :lol:

Attól, hogy más melléfogott még nem biztos hogy én is :lol: :lol: 10 év alatt azért már megismertük egymást -veszekedés nélkül... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak ismételni tudom önmagamat.: sovány. :lol: Amúyg emg 106 kép egy csajról, kicsit önimádó, nem veled fog foglakozni, hanem.: jajj, összegyűrted a rucim! A hajam ne most voltam fodrásznál! Vigyáz a körmömre! Ne kend össze a ....(+18). :lol:

Azért meghúzkodnám a haját :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak ismételni tudom önmagamat.: sovány. :D Amúyg emg 106 kép egy csajról, kicsit önimádó, nem veled fog foglakozni, hanem.: jajj, összegyűrted a rucim! A hajam ne most voltam fodrásznál! Vigyáz a körmömre! Ne kend össze a ....(+18). :D

Azért ha összegyűrődött a rucija és ledobná előtted, azért nem küldenéd el! :lol:

Azért meghúzkodnám a haját :D :D :lol:

Összemocskolnádazarcát? :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen!

De jobban utánna kell járni, hogy ugyan az a motor felépítése.

Most látom, hogy a C18XE és C18XEL lóerőben nem tér el! Lehet, hogy nincs is értelme cseréln az ecu-t.

Kép

Amúgy, ha át akarod építen bal kormányosra akkor szerintem cseréld ki az autó egész elejét. Lehet, hogy egyszerübb mint itt ott farigcsálni.

Pedig de, nézd meg itt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.