Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mindenképp kell másoltatnom egy immo-t.

Szerinted/szerintetek egy ilyen milyen minőségű? Link.

Még egy kulcs mindenképp kell, márkaszervizben gondolom horror áron adják az újat és akkómá bicskakulcs legyen. Mert amúgy úgy akartam, mint Sanci, hogy csak egy távszabot vett hozzá és kötötte össze a gyári kulcsos központihoz, de az most már felejtős, kivétel, ha valaki tud olcsón gyári nyers kulcsot. ^_^

Én rácsapnék B) ha nem lenne a jelenlegim. És sajnos biza a kulcsszár a befogató kis csavarjával együtt lötyög mint "khm" a helyén.. :huh:

De szerencséd, hogy www nélkül is bejön az oldal. :lol:

nagylol.gif

Link to comment
Megosztás:

bazz... nem fogok tudni aludni.... qrva szííp. :lol: mi pénzbe van ez a karika jelenleg? :huh:

Vaterán multkor volt 4000 ért ilyen kormány. Igaz az nem bőr volt.De én ott rendeltem erre ezt a bőr kormányvédőt, ami felrakva olyan mintha bőrözve lenne. Ez 2200 volt. És igazi bőr, jó vastag. Lehet markolni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gótikus betű , vagy ékezetes domain.! :D

Domainbe nem szokás nagybetű és az ékezet. :D De szerencséd, hogy www nélkül is bejön az oldal. :lol:

Jáááj, nem arra mentem hogy mi szokás, hanem arra hogy nekem hogy tetszik :D Az én hátam mögött lóg az ablakon, úgy nézzen ki ahogy nekem tetszik. (különben megnéztem ékezetek nélkül is, kisbetükkel is, és azt nem ragasztottam volna föl ^_^ )

A "Dáwid" is ki lett vágva, csak elfelejtettem hogy valami marha tett egy ablaktörlőt hátra, és az már nem fért föl B) :P Majd keresek neki valami helyet :huh:

cééép :D

köc :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor küld el a számod, mert tom, hogy te mész, meg hening meg gabi

gyüjtöm a jó opeles emberek számát, mert még az is lehet, hogy szombat délután este lemegyek...

Szombat estére már a krém lent lesz! :lol: Ugyhogy csipkedd magad regglere érjé oda! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Károly bának még megvan a mattig juditfelni....ha lenne pénzem megvenném :huh:

Nem válaszolsz msn-en eszért itt írok. Hallod olyat álmodtam hogy nálatok voltam. És durván nézett ki az autód. Gyönyörű fekete volt az egész, olyan fekete felnikkel, amiknek piros pereme volt. Egyszer csináld meg.

Link to comment
Megosztás:

Nem válaszolsz msn-en eszért itt írok. Hallod olyat álmodtam hogy nálatok voltam. És durván nézett ki az autód. Gyönyörű fekete volt az egész, olyan fekete felnikkel, amiknek piros pereme volt. Egyszer csináld meg.

valami rohadt fűszereset ehettél baszod! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem válaszolsz msn-en eszért itt írok. Hallod olyat álmodtam hogy nálatok voltam. És durván nézett ki az autód. Gyönyörű fekete volt az egész, olyan fekete felnikkel, amiknek piros pereme volt. Egyszer csináld meg.

azé nem válaszolok mert melóban leledzem.

sztem most is gyönyörű, de legalább a kosz nem látszik rajta :huh:

valami rohadt fűszereset ehettél baszod! :lol:

^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.