Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem ezek miatt kell belépni... hanem szem előtt lehet tartani azt is, hogy amikor Te itt ütöd a billentyűzetet, azt azért teheted, mert más vette a fáradtságot/pénzt, és belépett, ezzel is támogatva azt, hogy ez működhessen...

A kártyával amúgy még számos kedvezményt igénybe lehet venni...alkatrészek stb...

Persze...adott a lehetőség...lehet INGYEN használni a fórumot... lehet offolni...stb... de ez nem jelenti azt, hogy ez a helyes út... de hát ezért tart itt ez az ország... mert ilyen a hozzáállása az embereknek...

Na off vége... bár itt lehet bármit...szal nem is vége... :P

Na B+ most nagyon felhúztál, ha nem eszek egész hónapban akkor is belépek! :) Csak még ezt a rántott husit..... :D DE most komolyan azóta szándékomban áll amióta fórumozok.

Hogyne lehetnél :D

Én meg inkább azon aggódnék nehogy szétverjék a verdát a .hu-ért ott nálatok, ahogy olvasgatom nem egy tuti dolog madzsarként megcsippanni, az a tamagocsi baba se sípol sokáig.. :lol:

Én kint melózok április óta, soha egy rossz szót nem hallottam, ja de mégis az egyik helyen a munkavezető kiszállt a bömösből, és nem akart megszólalni magyarul, nade ez nem számítt, a burzsujok itthon is lenézik a munkásembert. :D

Szerintem aki egy autót fent tud tartani, annak nem nagy érvágás egy 3500 vagy 5000Ft-os esetleg 10000Ft-os tagsági díj évente.

Hé-hé ez nem árverés, hogy rálicitáljál!!! :( :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Én vagy 2 éve nem nézek tv-t. :( :P :hiya:

ezt valhogy nem értem sose, hogy is van??

nem nézel se egy híradót, se egy filmet, se egy sportműsort??

nekem megy egész nap szinte.

Én sem nézek TV-t és nem vagyok buta. :lol:

Max forma 1, de minden más műsort, pl showder klub, azokat mindig gépen nézem meg, miután valaki felvette és közzétette interneten. :) Meg minden mást, ami érdekel.

Azt szeretem nézni, amit szeretnék nézni és nem azt, amit épp adnak a TV-ben. :D

Link to comment
Megosztás:

Én sem nézek TV-t és nem vagyok buta. :(

Max forma 1, de minden más műsort, pl showder klub, azokat mindig gépen nézem meg, miután valaki felvette és közzétette interneten. :) Meg minden mást, ami érdekel.

Azt szeretem nézni, amit szeretnék nézni és nem azt, amit épp adnak a TV-ben. :P

nekem csak 24 csatorna van, de mindig találok olyat ami érdekel

most épp azt nézem a rönőék hogybaszták el :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nagy Hello !

Tegnap lagziban voltam, mostanig aludtam és figyelmesen végigolvastam az utóbbi 5 oldalt. Furcsa, hogy egyesek miért akadnak ki azért ha megszólítják, érdekesnek találtam azt is, hogy egyeseknek 5000 Ft nehézséget jelent. Ha meg jól belegondolunk nem volt semmi értelme a tollfosztásnak. Én itt lakom egy románokkal körbevett Erdély nevü medencében, ahol a magyar zászlóért szinte szétverték a fejem. Ennek ellenére a szélvédômön ott figyel az opelforum.hu matrinya amit igaz, hogy én bütyköltem fel, de legalább ott van. Belépnék én is, de találkozókra is alig tudnék menni, a kedvezményt itt nem tudnám kihasználni, de ha valamilyen módon perkálnom kéne a fórumon való irogatásért simán megtenném mert jó a társaság és sokat segítettetek rajtam. Ne elégedetlenkedjen senki és ne lépjen más szájába ha nem ért egyet valamivel. :)

Link to comment
Megosztás:

Nagy Hello !

Tegnap lagziban voltam, mostanig aludtam és figyelmesen végigolvastam az utóbbi 5 oldalt. Furcsa, hogy egyesek miért akadnak ki azért ha megszólítják, érdekesnek találtam azt is, hogy egyeseknek 5000 Ft nehézséget jelent. Ha meg jól belegondolunk nem volt semmi értelme a tollfosztásnak. Én itt lakom egy románokkal körbevett Erdély nevü medencében, ahol a magyar zászlóért szinte szétverték a fejem. Ennek ellenére a szélvédômön ott figyel az opelforum.hu matrinya amit igaz, hogy én bütyköltem fel, de legalább ott van. Belépnék én is, de találkozókra is alig tudnék menni, a kedvezményt itt nem tudnám kihasználni, de ha valamilyen módon perkálnom kéne a fórumon való irogatásért simán megtenném mert jó a társaság és sokat segítettetek rajtam. Ne elégedetlenkedjen senki és ne lépjen más szájába ha nem ért egyet valamivel. :(

most kiszűröm a lényeget. én is lagziban voltam :)

Link to comment
Megosztás:

Nem ezek miatt kell belépni... hanem szem előtt lehet tartani azt is, hogy amikor Te itt ütöd a billentyűzetet, azt azért teheted, mert más vette a fáradtságot/pénzt, és belépett, ezzel is támogatva azt, hogy ez működhessen...

Előrebocsájtom, hogy én nem vagyok tisztában egy oldal és/vagy egy klub működ(tet)ésével és annak anyagi vonzatával, de ezt nem a reklámokból szokták finanszirozni?

Na akkor elmondom Laci, hogy mi is úgy dobáljuk össze a lóvét, hogy a Hungarian Kadett Klub fóruma működjön, az 1 évre épp nincs egy 10es, plusz örülünk ha nem látunk egy reklámot sem tehát az plusz még asszem 8-9 ropi volt tavaly (ja, meg mellette az 5000 Mote tagsági) :( igaz az ettől egy lényegesen egyszerűbb fórum ésatöbbi na de itt azért vannak komolyabb költségek -pont emiatt bár én nem látok bele a dolgokba :) és őszintén szólva nem is nagyon akarok de tény, hogy nincs ingyen... :P

Link to comment
Megosztás:

Itt van egy fontos szempont...az pedig például a Blitz Weekend... Ez egy olyan nagy volumenű találkozó amikhez egyértelműen kell szponzor... a mostaninak is mint írtam több mint 9 kiló a költsége... amit nem fedez a klubtagságikból befolyó összeg... ami nem is annyi mint amennyinek tűnik... Mert ha valaki befizeti a klubtagságit, akkor abból még lejönnek a következők: Szerver, klubkártya készítés, rendszámkeret, matricák, könyvelő, ügyvéd stb... ellenben ezekre mind szükség van, hogy hivatalos legyen az egyesület, és mint ilyen tudjon számlát adni a támogatásokról amik nélkül a Blitz Weekend például nem jöhetne létre...

Ez amolyan valamit valamiért dolog... Ha csak egy szerver (fórum/web) fenntartása lenne a kérdés, akkor nem lenne szempont még a klubtagsági összege sem...Egy ilyen találkozó levezényléséhez is kell jó pár dolog amiket meg kell venni, meg kell finanszírozni...és ezek sem két fillérbe kerülnek... soxor a vezetőség egyes tagjai nyúlnak zsebbe, és támogatják ezzel azzal a rendezvényt vagy a klubot...

Vegyük például a kupákat egy ilyen BW alkalmával... 100.000 HUF-os nagyságrendről beszélünk... ezekre mind elő kell teremteni a pénzt... ami lássuk be...ma sajnos egyáltalán nem egyszerű dolog...

Szóval ez olyan sokrétű, hogy így leírni nem is igazán lehet... ha BW-n valaki odajön és érdeklődik a felépítésről, a hogyanról nagyon szívesen elmesélem...

De említésre méltó még az is, hogy itt egy rendezvény amit páran szervezünk az elejétől a végéig...ez 4-5 főt jelent... mindig mindenki jártatja a száját, adja a tanácsokat... mi ilyenkor mindig elmondjuk, hogy okés, köszönjük, lehet jönni segíteni... érdemes megnézni, hogy mennyien jelentkeztek a "segítőket keresünk" topikba a BW-re... sajnos kevesen...vagyis még sok program gazdája nincs meg... és ilyen támogatottság mellett nehéz sajnos maradandót alkotni...

Persze sokan így is felajánlották a segítségüket, nekik ezúton is köszönjük... :)

Link to comment
Megosztás:

Nagy Hello !

Tegnap lagziban voltam, mostanig aludtam és figyelmesen végigolvastam az utóbbi 5 oldalt. Furcsa, hogy egyesek miért akadnak ki azért ha megszólítják, érdekesnek találtam azt is, hogy egyeseknek 5000 Ft nehézséget jelent. Ha meg jól belegondolunk nem volt semmi értelme a tollfosztásnak. Én itt lakom egy románokkal körbevett Erdély nevü medencében, ahol a magyar zászlóért szinte szétverték a fejem. Ennek ellenére a szélvédômön ott figyel az opelforum.hu matrinya amit igaz, hogy én bütyköltem fel, de legalább ott van. Belépnék én is, de találkozókra is alig tudnék menni, a kedvezményt itt nem tudnám kihasználni, de ha valamilyen módon perkálnom kéne a fórumon való irogatásért simán megtenném mert jó a társaság és sokat segítettetek rajtam. Ne elégedetlenkedjen senki és ne lépjen más szájába ha nem ért egyet valamivel. :(

Hát végülis elmondtál mindent, éghet pár ember pofája, pölö az enyém is a szaros 5 ezerért. :) Mentségemre legyen hogy az OFF-oláson borult ki a bili, hogy erre ott a megfelelé topic a klubtagog részére, de ha én belépek, hogy tudjak megfelelő helyen csevegni pont azokat az embereket nem fogom ott találni, akikkel a legtöbbet beszélgettem/hűháztam/OFF-oltam.

Link to comment
Megosztás:

Hát végülis elmondtál mindent, éghet pár ember pofája, pölö az enyém is a szaros 5 ezerért. :( Mentségemre legyen hogy az OFF-oláson borult ki a bili, hogy erre ott a megfelelé topic a klubtagog részére, de ha én belépek, hogy tudjak megfelelő helyen csevegni pont azokat az embereket nem fogom ott találni, akikkel a legtöbbet beszélgettem/hűháztam/OFF-oltam.

Erről beszélek én is. Talikra nem járok, kedvezményeket nem használok ki, de ha becsengetem (nyugivan, becsengetem. többet is megér nekem ez a fórum :) ) akkor elérhetek olyan funkciókat amiket nem használnék és beszélgethetek olyanokkal akikkel spec nem akarok. Nem arról van szó hogy bajom lenne azokkal akik ott offolják szét a világot, mert nem is ismerem őket, de azokat akiket innen ismerek, Azokkal Itt szeretnék szájtépni a semmiről, meg a mindenről is. Elismerem hogy nem lehet egyszerű ezt az egész témát irányítgatni-szervezgetni-életben tartani, és ezért max respect. De abból kezdődött az egész hogy az "egyéb-csevegés" topicban nem kéne offolni, mert nem azért van. Én egyedül ezzel nem értettem egyet. Mindegy, kussolok, elbújok az Opelfórum.hu-s felirat mögé a kocsiban és offmentes életet élek. :P

Link to comment
Megosztás:

Na akkor elmondom Laci, hogy mi is úgy dobáljuk össze a lóvét, hogy a Hungarian Kadett Klub fóruma működjön, az 1 évre épp nincs egy 10es, plusz örülünk ha nem látunk egy reklámot sem tehát az plusz még asszem 8-9 ropi volt tavaly (ja, meg mellette az 5000 Mote tagsági) :D igaz az ettől egy lényegesen egyszerűbb fórum ésatöbbi na de itt azért vannak komolyabb költségek -pont emiatt bár én nem látok bele a dolgokba :lol: és őszintén szólva nem is nagyon akarok de tény, hogy nincs ingyen... :D

Nem tudom, hogy úgy értettétek-e amit irtam ahogy gondoltam, de én tényleg nem látom át a dolgokat és halvány lila fingom sincs az egészről ami a fórumot illetve a klubo(ka)t körülveszi, mitől és mennyiből működik! :hiya: ..puszta érdeklődésből kérdeztem bele... És, Dáwid cartárs szavaival élve, részemről is max. respect mindazoknak akik ezt életben tartják! Béke! :P

Másrészt lenne még egy kérdésem(egyelőre). Ha meg szeretnék győzni egy bolto(s)t, hogy adjon kedvezményt klubtagságra, akkor az a számára mivel jár(na)? Úgy értem, a kedvezmény sincs "ingyen", mit kap(hat) ezért cserébe ő? :) ..vagy simán jószándékból teszik azt akik adnak kedvezményt? Nem hinném... :(

Link to comment
Megosztás:

Azt kapja, hogy itt jó fényben lesz feltüntetve (már ha érdemes rá...) reklámot kap cserében, és mivel ad kedvezményt, így ott fox nála vásárolni... ergo kap vevőkört...kaphat egy topikot, ahol ő tud válaszolni a kérdésekre pl...ilyesmi... de mindig megegyezés kérdése... sok mindenünk van a pííízt kivéve... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor írok én is pár sort.

2003 óta vagyok klubtag, azota füzetem a klubtagságit, ami azota nem emelkedett semmit. Vagyis azota 5000. Ne mondja senki hogy ennyi pénzt nem lehet egy évben rááldozni arra, hogy egy jó társaságnak teljeskörű tagja legyen. Én ezalatt a hat év alatt semmilyen kedvezményt nem vettem igénybe, nem is ezért léptem be. De azt tudom hogy nagyon sok barátot szereztem a klubbon belül, és nagyon sok segítséget kaptam tőlük. Itt a fórumon, és élőben is. Persze sok találkozón vettem részt, így tudtam velük személyesen megismerkedni. Tudom ez nem mindenkinek megoldható. De aki csak azért lépne be a klubba, mert

akkor kedvezményesen vásárolhatna,, hátttt,,,,, na de hagyjuk. Persze ez is hozzátartozik.Ez egy baráti társaság, legalábbis annak indult, és remélem az is marad. Semmi értelme itt marakodni. Azt azonban a nem klubtagoknak tiszteletben kéne tartani, hogy a klubtagság igenis előnyökkel jár, itt a fórumon is.

Link to comment
Megosztás:

én mg azt mondom, mint egyik fő OFFER, hogy fejzzétek már be ezt a klubtémát, mert ez egy akkora OFF it hogy a legjobb hűhán is túltesz, és ahogy már kedves modi is rábólintott, érezzük magunkat jól, és fejezzük be ezt a klub így kulb úgy témát, akit ennyire érdekel, az keresse fel prviben, és faggassa ki ott, én már unom olvasni.

szerintem az egyébb csevegés azért egyébb, mert nem futómű nem elektromos nem karosszéria stb stb...

a holnap esti msnpartit ne tegyük át ide, ez tény, de hűha kell, vicces videó kell, élmnybeszámoló kell

szerintem

jaaa ésén már azelőtt is itt voltam, mielőtt zártkörü lett

sajnos pénz hiányában egy jóideig csak lubtagok látogathatták a fórumot, de aztán jött a levél, és ujra tudtam fórumozni.

jó érzés volt, és amint módom lesz rá, én is be fogom fizetni, de egyenlőre munkám nincs, így nem tudom sajna.

Link to comment
Megosztás:

Anti csak felvillantotta 1 szeletét annak, hogy mennyi teeendő van egy klub kapcsán, mert talán sokan nem is gondolnak bele mi kell ahhoz, hogy véssenek itt vagy eljöjjenek egy találkozóra, nem terem a fán nem csak úgy lesz :(

Amúgy most te is megtetted :P

Hááát ha ez felhánytorgatás 25 év után, akkor legyen igazad! Gyanítom, hogy akkoriban még alsó tagozatos elemista is csak alig lehettél amikor én már befejeztem.

Node mindegy, én csak független ombucmanóként próbáltam egy fizetős tag jogaiért kiállni, de befogom a pofámat! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.