Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tojásnyi jégdaraboknál? Végülis ja, akkor még nem tért volna magához, és nem tudná mi lett a kocsival. :lol:

Mi is gondoltunk rá, hogy paplanokkal letakarjuk, de nem igen volt időnk rá! A sógorom nagybátyjáék kimentek megpróbálták letakarni, de nem jött össze, cserébe ő is meg a felesége is most úgy néznek ki, mint akiket megrugdosott egy rakás ember! Tele vannak tenyérnyi kék, lila, bevérzett foltokkal!

Link to comment
Megosztás:

garázsról nem is hallotatok még??

én szinte bármikor, ha hazajövök, állok be a gariba.

jó az egészbe, holnap medárd... aztán ha akkor is esik, akkor 40 nap

Van, de nem volt idő bemenni, mert a hugomék udvara 2 hektáros és ott nehéz gyorsan cselekedni! Az enyém amúgy sem fért volna be!

Link to comment
Megosztás:

Mi is gondoltunk rá, hogy paplanokkal letakarjuk, de nem igen volt időnk rá! A sógorom nagybátyjáék kimentek megpróbálták letakarni, de nem jött össze, cserébe ő is meg a felesége is most úgy néznek ki, mint akiket megrugdosott egy rakás ember! Tele vannak tenyérnyi kék, lila, bevérzett foltokkal!

hát az kemény akkor :S

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenkor nem kímélném magam és vmi pokróccal rohannék ki.

Olvastam a hsz.-okat és én is ezt gondoltam,

van 2-3 paplan ami ilyenkor egy eső kedvéért feláldozható...

nekem sincsen garázsom, de ilyenkor beállok a mások elé, a féltető alá. plusz takaró ami már régen ramaty...

Link to comment
Megosztás:

Nincs egy fölös takaróműanyagod egy biztonsági övhöz? Ami a B oszlopon van, ami takarja azt a bazinagy 12-s csavart, arra kéne. :D Írtam Dáwidnak, hogy olyat is küldjön nekem a gumikéderrel együtt, de asszem leközelebb postázok neki egy doboz Cavington-t. :lol: :lol:

Háde ha eCCer már nem vót benne ;) :D Tudom vehettem volna bele egyet hogy aztán kiszedjem és elküldjem :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt pont nem akarok, mert így is könnyen kiugrik, kézzel lehet nyomkodni érezni, hogy kotyog, lehet ki van kopva a lyuk, bár nem értem miért nem a bollha kopott meg, miért a lemez. Próbáltam már a bollhát szélesíteni a két vágatba benyomott gyu######állal, de nem lett tökéletes.

A piros meg a fehér bolha nem ugyanolyan. A piros kell a sarkokhoz, az vastagabb. Csergőnél vettünk még tavaly nyáron egy zacsival, fehéret, de az ajtógomb melletti az állandóan lehullott. A múlt héten bementem és vettem pirosat. Amíg egy parkolóban volt szabad 5 percem, lekaptam a problémás darabokat, beküldtem a pirosakat, és azóta is a helyükön vannak :lol: :D (jah a bolha feszítésre és tictac-os doboz tetejéből vágtam egy darabot amit félbehajtottam és úgy toltam be a bolhába. Az is tart :lol: :D )

Link to comment
Megosztás:

hát akkor nem értettem, de ha mindegy akkor mindegy, bár elmondhatnád.

Ha volt már baleseted,belédjöttek vagy bármi ilyesmi,nem az az első gondolatod,hogy levered az illetőt,hanem olyan sokk ér és olyan ideges leszel,hogy örülsz,hogy eszednél vagy.Kell pár perc mire megnyugszol...Sajnos 3x már megtapasztaltam...

Másfelöl egy cigó gyerekhez én sem nyúlnék,kicsi az ország,elég gyorsan megtalálnak...

Link to comment
Megosztás:

Ha volt már baleseted,belédjöttek vagy bármi ilyesmi,nem az az első gondolatod,hogy levered az illetőt,hanem olyan sokk ér és olyan ideges leszel,hogy örülsz,hogy eszednél vagy.Kell pár perc mire megnyugszol...Sajnos 3x már megtapasztaltam...

Másfelöl egy cigó gyerekhez én sem nyúlnék,kicsi az ország,elég gyorsan megtalálnak...

sajna volt már balesetem nem is egy... llehet rutinos vagyok...

a cigókkal meg túl bátor...??

én nemtudom, de ha egy csicska kis gennyes visszaszól, azt leverem... a nagy állatok meg többnyire nem szoktak kötekedni.

az lesz a szép baleset, ha Tiv kap egy idézést majd :lol:

Link to comment
Megosztás:

sajna volt már balesetem nem is egy... llehet rutinos vagyok...

a cigókkal meg túl bátor...??

én nemtudom, de ha egy csicska kis gennyes visszaszól, azt leverem... a nagy állatok meg többnyire nem szoktak kötekedni.

az lesz a szép baleset, ha Tiv kap egy idézést majd :D

Az az egy, az nem egy. Egy van amikor elkezdődik a játék, de mire befinganál hogy hogy lett ebből hirtelen 3, addigra már 6-an van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az az egy, az nem egy. Egy van amikor elkezdődik a játék, de mire befinganál hogy hogy lett ebből hirtelen 3, addigra már 6-an van :lol:

na jó azért ekkora hatással nins rám a T1-4, szóval egy csordának nem szólok be, meg azért előtte megnézem, hogy a kanyarba nem jön e a sit( és nem diszkósit) csőztes bátyja. :D

és nyé tudtam Dáw után hsz-t írni, smeili törlés nélkül :lol:

na de most lépek, mert nembírom már ezt a délben kelést, állandóan lemaradok a friss üde délelőtti időről, és csak a fülledt, aztán beborult délutáni időbe csodálkozhatom :D

Link to comment
Megosztás:

Ha volt már baleseted,belédjöttek vagy bármi ilyesmi,nem az az első gondolatod,hogy levered az illetőt,hanem olyan sokk ér és olyan ideges leszel,hogy örülsz,hogy eszednél vagy.Kell pár perc mire megnyugszol...Sajnos 3x már megtapasztaltam...

Hát pedig nekem,a mikor kitolattak elém ez volt az első gondolatom. Szerencsére az öv megfogott.

Bár ahogy viselkedett utána a szemét, jobb lett volna megcsapkodni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát pedig nekem,a mikor kitolattak elém ez volt az első gondolatom. Szerencsére az öv megfogott.

Bár ahogy viselkedett utána a szemét, jobb lett volna megcsapkodni. :D

Ofkorsz Te voltál a hibás, mi? Szerinte. ;)

Nekem is már kétszer beintett ugyanaz (!) a csaj, mikor majdnem nekimentem mert kijött elém egy kereszteződésben, ami nekem lejtős is, a toyotája meg nem bírja az emelkedőt. Még neki állt feljebb, hogy majdnem elcsaptam, mér megyek gyorsan. Öreg, 40-t mutatott a mutató, ami kb 32kmh... :lol: és még indexeltem is. MEg ügye ott van neki az a baromi NAGY STOP tábla. :D

Némelyik embert úgy megruháznám, elvenném a jogsiját és leadnám az okmányirodában "nem tud vezetni" indoklással. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ofkorsz Te voltál a hibás, mi? Szerinte. ;)

Nekem is már kétszer beintett ugyanaz (!) a csaj, mikor majdnem nekimentem mert kijött elém egy kereszteződésben, ami nekem lejtős is, a toyotája meg nem bírja az emelkedőt. Még neki állt feljebb, hogy majdnem elcsaptam, mér megyek gyorsan. Öreg, 40-t mutatott a mutató, ami kb 32kmh... :lol: és még indexeltem is. MEg ügye ott van neki az a baromi NAGY STOP tábla. :D

Némelyik embert úgy megruháznám, elvenném a jogsiját és leadnám az okmányirodában "nem tud vezetni" indoklással. :lol:

Rengetegen vannak, akik nem tudnak vezetni! Az ilyen idióták okozzák a balesetek 50%-át! Láttam olyat, akinek 30-nál halálfélelme volt! :D Az egyik ismerősömnek a felesége már 5. alkalommal indul neki, hogy letegye a jogsit! Mondtam neki, hogy szerintem felesleges erőltetni!

Link to comment
Megosztás:

Bazzz...az este majd bele tojtam.

50-es táblánál, útkereszteződésben, folytonos vonalon 110-el előztem egy keményet. Kb 150m haladhattam mikor pillantok a tükörbe és látom, hogy 2 villogó rendôrautó nyomatja utánam. ;) Mondom mellettem a csajenak, hog ma este gyalog foglak hazakísérni. :lol: Ujból tükör, látom az egyik lelépett de a másik iszonyatosan közeledik felém. Mikor már annyira közel volt indexeltem s férehúzódtam, vártam, hogy jön a végzet. Hát egyszercsak elvillogtak mellettem s elhúztak a sunyiba.

Áááááááááááááááááááááááááá.........nem tudjátok mit éreztem.. :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg kaptam egy szép sárgát 5e-ről mert nem vettem figyelembe a zárovonalat! ;)

óóó, 5e Ft egy záróért az nagyon baráti, szerintem rebegj el egy üdvözlégyet ;) ( azzal együtt, hogy bírságra még 100Ft-ot is szar érzés kifizetni )

Hisz'irja, digit klima.. :) :lol: Én még ilyen középkonzolt nem is láttam, jééééé :D

Nekem az Astra digit klímás volt :D Talán az A Vectrájé volt belekendácsolva... :D

Sikerült megismerkednem a habpisztollyal, meg a magasnyomású mosóval. :lol: Ez volt életem első autó/motormosása.

Melegen motortmosni? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az Astra digit klímás volt :D Talán az A Vectrájé volt belekendácsolva... :lol:

A vekiben sem volt még digit,max a B vekijé lehetett belekendácsolva,de nem hiszem,hogy van olyan állat,aki nekiállna berakni a holland elvetemült állatokon kívül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.