Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vaterára én már nem rakok semmit, most már azért is pénzt vonnak le, ha feltöltesz egy terméket.

rohadékok.

Ez elég szűklátókörű hozzállásmód. ;) Bár én sem örülök neki, azért van pozitív oldala is bőven. Persze leginkább vevői részről, de egy átlagos felhasználónak nem lesz havi 1-200 forintnál több pluszköltsége, ami a mai világban bevallhatjuk hogy nem olyan nagyon sok.

Egyébként még nincs ez a díj, másrészt pedig egy szolgáltatás, senkinek nem kötelező igénybe venni.

A vatera egy profitorientált cég, miért ne próbálhatna meg profitot maximalizálni oly módon ahogy ő gondolja? Ha nem jön be neki majd bukik.

Link to comment
Megosztás:

Ez elég szűklátókörű hozzállásmód. ;) Bár én sem örülök neki, azért van pozitív oldala is bőven. Persze leginkább vevői részről, de egy átlagos felhasználónak nem lesz havi 1-200 forintnál több pluszköltsége, ami a mai világban bevallhatjuk hogy nem olyan nagyon sok.

Egyébként még nincs ez a díj, másrészt pedig egy szolgáltatás, senkinek nem kötelező igénybe venni.

A vatera egy profitorientált cég, miért ne próbálhatna meg profitot maximalizálni oly módon ahogy ő gondolja? Ha nem jön be neki majd bukik.

a vatera nem csak ettől rohadék egy cég.

és nem csak én panaszkodtam már rá.

előferdült itt többektől is hogy panaszkodtak ellenük.

nyereségorientált az tuti, és nem is kötelező használni, nem is használom többet.

szép lenne az a fekete caravan, én már láttam jó állapotót, és nekem tetszett.

halottas fíling, de nekem bejön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reméltem, hogy vannak akik tudnak olvasni a sorok közt. ;)

Ugyan, ne gyártsatok már utópiákat... :lol:

vaterára én már nem rakok semmit, most már azért is pénzt vonnak le, ha feltöltesz egy terméket.

rohadékok.

Hát igen, megvette a teszveszt, megszűnt a verseny, amíg nem indul egy újabb jelentős online piactér, addig kvázi azt csinál, amit akar :lol: Amúgy a költségek meg tényleg nem jelentősek, és úgy tudom, ha elmegy, akkor beleszámolják a jutalékba.

A kínai autókat eddig a töréstesztjük eredményei miatt nem engedték be Európába :lol:

Pedig nem is annyira csúnyák. És szerintem nem sokkal veszélyesebbek, mint egy swift, vagy egy matiz, trabant, wartburg, stb.

http://belsoseg.blog.hu/2008/10/27/kinai_a...ultem_is_bennuk

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, megvette a teszveszt, megszűnt a verseny, amíg nem indul egy újabb jelentős online piactér, addig kvázi azt csinál, amit akar ;) Amúgy a költségek meg tényleg nem jelentősek, és úgy tudom, ha elmegy, akkor beleszámolják a jutalékba.

...

na ja ha eladod, de ha nem sikerül eladni, és van mondjuk egy olcsó cuccod, pl ilyen 200Ftos akkor az az 5 ft is jeelntős, mondjuk negyedik eladásra.

Link to comment
Megosztás:

Kösz, de látom sokat ittál, kóvályogsz itten a topikok között ;)

Kóválygok, ja. De éppen az a legszörnyűbb az egészben, hogy ma még nem is ittam. Kezem is azért remeg :lol:

Volt egy tanárom, aki egyszer rajzolt a táblára, húzott egy szép hosszú egyenest. Majd megszólalt: " De szép egyenes. Pedig ma még nem is ittam pálinkát!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt egy tanárom, aki egyszer rajzolt a táblára, húzott egy szép hosszú egyenest. Majd megszólalt: " De szép egyenes. Pedig ma még nem is ittam pálinkát!" ;)

Nekem fősulin egyik tanár a kivetítő képén mutogatott a pálcájával, aztán elkezdett kergetni egy nagy pókot a pálcával,

majd kis idő múlva, mikor már nagy volt a röhögés, rájött, hogy az egy légy a kivetített fólián :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem fősulin egyik tanár a kivetítő képén mutogatott a pálcájával, aztán elkezdett kergetni egy nagy pókot a pálcával,

majd kis idő múlva, mikor már nagy volt a röhögés, rájött, hogy az egy légy a kivetített fólián :lol:

az se mostanában lehetett, már nem ismeri senki az írásvetítőt ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem fősulin egyik tanár a kivetítő képén mutogatott a pálcájával, aztán elkezdett kergetni egy nagy pókot a pálcával,

majd kis idő múlva, mikor már nagy volt a röhögés, rájött, hogy az egy légy a kivetített fólián :lol:

Régi szép idők...

( Szerintem ivannorbi miattam jött... ;) Mindjárt elvisznek bilincsbe verve... :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.