Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Háá' nemtom, fúrkálni nem szeretnék, de hetente ragasztgatni se :lol: ;) Monnyuk biztos van valami ragacsi ami fog is meg az ajtót se bántja. (meg a festést se. Nem szeretném elkezdeni rohasztani amiatt a takaró miatt)

ha lepucolod, és teljes felületbe felragasztod az soha se jön le :lol:

Link to comment
Megosztás:

őőő... mármint felül az a két izé? ;) nekem nincs olyan benne. Csak a két műanyag ami ott van, hogy be lehet illeszteni azokat a valamiket. ( Bocsi, ha értelmetlenül írtam, de biztos értitek )

Értjük hát. Nem sínes vagy, hanem ilyen eltolható kis műanyag takarós bizbazos, amire olyan csomitartót lehet felcsinálni, mint az 5 ajtósokra. (legalábbis nekem ez jött le) Ha kell tetősín akkor van egy pár. Tavasszal cserélem őket szebbekre, mert erről valami tök elődöm leb.szta a feketét, és néhol világít alóla az alu. (unokatesómé amikor kiégett, lesült a tetősínje is, és qrva jól nézett ki full alu-ban :lol: :lol: Lehet hogy lemaratom róla a feketét, és lesz egy pár design-sínem tarcsiba :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan butuskán néz ki, tetősín nélkül. ;)

nekem így is bejön. Tényleg ha van rajta az úgy olyan Astrásabb, markánsabb, de nem használnám. Daykiller! Tiedről tudsz feltenni valami linket vagy képet? Kiváncsi vagyok rá. Meg a Caravanok nagyrészén van. Nekem nincs és így kicsit különbözik :lol: De szeretem mindenhogy. Annó németországból ( bochumi a gép ) így vettünk

Link to comment
Megosztás:

Értjük hát. Nem sínes vagy, hanem ilyen eltolható kis műanyag takarós bizbazos, amire olyan csomitartót lehet felcsinálni, mint az 5 ajtósokra. (legalábbis nekem ez jött le) Ha kell tetősín akkor van egy pár. Tavasszal cserélem őket szebbekre, mert erről valami tök elődöm leb.szta a feketét, és néhol világít alóla az alu. (unokatesómé amikor kiégett, lesült a tetősínje is, és qrva jól nézett ki full alu-ban :lol: ;) Lehet hogy lemaratom róla a feketét, és lesz egy pár design-sínem tarcsiba :lol: :)

Hűűű. Én is meg akarom csináltatni, hogy ezüst színű legyen. Akkor csak festék eltávolítás és megvan az öröm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem így is bejön. Tényleg ha van rajta az úgy olyan Astrásabb, markánsabb, de nem használnám. Daykiller! Tiedről tudsz feltenni valami linket vagy képet? Kiváncsi vagyok rá. Meg a Caravanok nagyrészén van. Nekem nincs és így kicsit különbözik ;) De szeretem mindenhogy. Annó németországból ( bochumi a gép ) így vettünk

Tessék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

őőő... mármint felül az a két izé? ;) nekem nincs olyan benne. Csak a két műanyag ami ott van, hogy be lehet illeszteni azokat a valamiket.

Dehogyis, a hátsó ablaktörlő mociról van szó... :lol:

Abban az üregben elől 3 hátul 2 átmenő csavar fogja le a sínt (vagy épp fordítva -a fene se tudja mán :lol: )

Link to comment
Megosztás:

deszép :lol: Sok van belőlük de mindegyiket megbámulom, tetszenek nagyon. Amúgy nézem azt a tető izét és enyémre is ott lehet csatlakoztatni azon a helyen ahol ezen van. Van 1 műanyag be lehet nyomni és előretolni. Aztán abba az üregbe gondolom beletenni. Vagy Tévedek?? ;) :lol:

És még nem mutattam képet a beltérről. :lol:

Igen, ode kell felrakni, de úgytudom, hogy csavarozni is kell.

Link to comment
Megosztás:

Dehogyis, a hátsó ablaktörlő mociról van szó... :lol:

Jaaaaaaaaaaa ;) :lol: :lol: Azt hidtem hogy a tetőn azok a valamik. Szóval az ablaktörlő motor. ááá nem szedem ki, jólvan az. úgyis cserélve lesz aztán had üljön benne. Amúgy dizelesek! Nektem most hideg és tél idején a légszűrőnek a kis dobozkája oldalt... nem csörög? mert nekem zöröd a műanyag dobozka. Nem idegesítő mert belülről nem hallatszik annyira. Csak amikor fel van nyitva gépháztető aztán jár a motor akkor kúúvár@ idegesítő mert nagyon nagyon zajos :S

Link to comment
Megosztás:

Ismerős a rendszám. Egyszer mintha Téged előztelek volna meg a nyolcason Veszprém előtt és bementem eléd, majd folytattam utam a Tesco felé, aztán mentem tovább a házgyárin, Te meg a Haszkovó felé fordultál. ;) Mondjuk ez nem mostanában történt. :lol:

Igen, ez az útvonal gyakran játszik nálam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap lesz Opel találkozó Fehérvárott, de inkább Astra tali lesz, mert eddig csak Astrások jelezték, hogy jönnek. ;)

KOMBIK? :lol:

am egyre többet gondolok egy caravan megvételére...

lassan közeledve a 30hoz :lol: :lol: :) :( na azé még 5 év, de akkor is.

Caravanok is néha olyan szépen néznek ki.

csak ez a köcsög fóliázási törvény ááá

Link to comment
Megosztás:

KOMBIK? :lol:

am egyre többet gondolok egy caravan megvételére...

lassan közeledve a 30hoz :lol: :) :( B) na azé még 5 év, de akkor is.

Caravanok is néha olyan szépen néznek ki.

csak ez a köcsög fóliázási törvény ááá

Nem kombi, hanem Caravan! Jegyezd meg kisfiam. Amúgy lesz Sedan, coupé és Caravan. :lol:

Uhh, jövőre én is negyed évszázad éves leszek. ;)

Amúgy Fehérvárott már kinéztem egy fóliázással foglalkozó céget. Szépen befóliáztatom hővédő fóliával. Sancitól kérdezném, hogy azokat sem lehet az elsőkre rakni?

Link to comment
Megosztás:

Nem kombi, hanem Caravan! Jegyezd meg kisfiam. Amúgy lesz Sedan, coupé és Caravan. :lol:

Uhh, jövőre én is negyed évszázad éves leszek. ;)

Amúgy Fehérvárott már kinéztem egy fóliázással foglalkozó céget. Szépen befóliáztatom hővédő fóliával. Sancitól kérdezném, hogy azokat sem lehet az elsőkre rakni?

értem én

kombi :)

kisfiam. hát...

fulfekete gyári caravan létezik?

opeles90 Sanya debreceni, és ő volt tokajba, sőt nekem is ő szolt hogy lesz és mennyek.

nem volt nagy durranás az idő is kaka volt még kevesen is voltunk, de majd a többi már biztos jobblesz :lol:

sátoros beájulós buli jaaajjjdejólenne már :lol:

csak kár hogy hölgy fórumozók kevesen vannak...

Link to comment
Megosztás:

értem én

kombi :lol:

kisfiam. hát...

fulfekete gyári caravan létezik?

opeles90 Sanya debreceni, és ő volt tokajba, sőt nekem is ő szolt hogy lesz és mennyek.

nem volt nagy durranás az idő is kaka volt még kevesen is voltunk, de majd a többi már biztos jobblesz ;)

sátoros beájulós buli jaaajjjdejólenne már :lol:

csak kár hogy hölgy fórumozók kevesen vannak...

Egyszer hirdetésben láttam egy tökfeketét. Amúgy mindig is fekete autóra vágytam, de a sötétkék is megteszi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

értem én

kombi :lol:

kisfiam. hát...

fulfekete gyári caravan létezik?

opeles90 Sanya debreceni, és ő volt tokajba, sőt nekem is ő szolt hogy lesz és mennyek.

nem volt nagy durranás az idő is kaka volt még kevesen is voltunk, de majd a többi már biztos jobblesz :lol:

sátoros beájulós buli jaaajjjdejólenne már :lol:

csak kár hogy hölgy fórumozók kevesen vannak...

Jaja... jó autók jó emberek. Aztán valami kaját összehajítani aztán mehet az opeles buli hajnalig. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.