Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem szar csak korilag többnek gondoltam :lol: úgyhogy ne aggódj... ;)

tehát szar az állapota esztétikailag :lol:

am jah nem ártana egy nem horpadt mocitető, egy nem repedt hűtőmaszk, illetve a műanyag elemeket illene már átkenni ápolószerrel.

de ami késik nem múlik max elmarad :lol:

Link to comment
Megosztás:

tehát szar az állapota esztétikailag :lol:

am jah nem ártana egy nem horpadt mocitető, egy nem repedt hűtőmaszk, illetve a műanyag elemeket illene már átkenni ápolószerrel.

de ami késik nem múlik max elmarad :lol:

Tán nem a motorháztetőre kéne feldobni a csajt akció közben. Mosógépetek nincs?! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma volt nálam egy munkatársam most volt a rutinvizsgálya vezetésből, mindenképpen BMW-t akar venni azokat nézegettük a neten. Tök meg van kergülve, hiába magyaráztuk neki, hogy rámegy a gatyájja is a törlesztésre, meg a fentartásra (2500-3000ccm) nagyon odavan érte. Hazavittem az Astrával amikor kiértünkk a faluba, vissza 2-be tiltásig aztán meg 3.-ban olyan 120-ig. Vigyorgott mint tejbetök, de nem szólt semmit. Aztán amikor kiraktam a házuk előtt azt mondta, hogy a báttyának is ilyen van, de nem tudta, hogy így is tud menni, meg hogy lehet hogy mégiscsak ilyet vesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma volt nálam egy munkatársam most volt a rutinvizsgálya vezetésből, mindenképpen BMW-t akar venni azokat nézegettük a neten. Tök meg van kergülve, hiába magyaráztuk neki, hogy rámegy a gatyájja is a törlesztésre, meg a fentartásra (2500-3000ccm) nagyon odavan érte. Hazavittem az Astrával amikor kiértünkk a faluba, vissza 2-be tiltásig aztán meg 3.-ban olyan 120-ig. Vigyorgott mint tejbetök, de nem szólt semmit. Aztán amikor kiraktam a házuk előtt azt mondta, hogy a báttyának is ilyen van, de nem tudta, hogy így is tud menni, meg hogy lehet hogy mégiscsak ilyet vesz. :lol:

és ha mondjuk olyan lenne mint EPK-é és vagy a 16v-s :lol:

am rutinvizgálya tuti nem lett meg a sráccnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki. De a fehér index sokat dobna rajta.

Ez a kép is sokat dob rajta, ha el kell adni ezt a képet teszem ki :lol: A fehér index-project meg már izzik, szerintem is szépet lépne előre ha rajta lenne. Már keresési fázisban van :lol: (arról nem is beszélve hogy már érzem a seggem alatt az új üléseket pedig még ki se találtam mikor kezdem tisztítani őket, nem hogy betenni) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez a kép is sokat dob rajta, ha el kell adni ezt a képet teszem ki :lol: A fehér index-project meg már izzik, szerintem is szépet lépne előre ha rajta lenne. Már keresési fázisban van :lol: (arról nem is beszélve hogy már érzem a seggem alatt az új üléseket pedig még ki se találtam mikor kezdem tisztítani őket, nem hogy betenni) :lol: ;)

Nézd meg itt a fehér indexeket. 1200Ft/db

Link to comment
Megosztás:

Te mindig panaszkodsz hogy milyen csúnyán néz ki a "Ribi"!? Ezen a képen tök jól néz ki. Az enyém ehhez képest roncs. :lol: Be sem merném ide rakni. Még szerencse hogy az avataron olyan kicsiben látszik csak. ;)

Dolgoztam rajta hogy lehessen róla egy ilyen kép is :)

Keresek róla egy "ilyen volt" című képet is :lol: Most meló van, majd este töltök egyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valahol már hallottam ilyet. :) Te felvetted a ribi hangját?:( :P Jah, dobok fel egy képet is minnyá. Ma lőttem a drágáról, már kezd autóként kinézni :P ;)

ő az

1-5 -ig skálán hányasok vagyunk? :P B)

"Fiatalosnak mondott nyugdíjas" :lol: :lol: :lol:

De szép igazán, és ne hallgass másokra! Nem kell az a fehér index! Képzavart okoz és aki azt hiszi, hogy egy indexbúrával letagadhat 3 évet, az nevetséges.

Link to comment
Megosztás:

Ma volt nálam egy munkatársam most volt a rutinvizsgálya vezetésből, mindenképpen BMW-t akar venni azokat nézegettük a neten. Tök meg van kergülve, hiába magyaráztuk neki, hogy rámegy a gatyájja is a törlesztésre, meg a fentartásra (2500-3000ccm) nagyon odavan érte. Hazavittem az Astrával amikor kiértünkk a faluba, vissza 2-be tiltásig aztán meg 3.-ban olyan 120-ig. Vigyorgott mint tejbetök, de nem szólt semmit. Aztán amikor kiraktam a házuk előtt azt mondta, hogy a báttyának is ilyen van, de nem tudta, hogy így is tud menni, meg hogy lehet hogy mégiscsak ilyet vesz. :lol:

És a munkatársad gályázása sikerült? ;)

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud debrecen környékén egy jó bontót ahol csomagtartó ajtót lehet OLCSÓN kapni? 93as Caravan.

Nézd meg a mikepércsi úti bontóban, ott múltkor volt vagy 4 caravan de fehér asszem nem volt.

tehát szar az állapota esztétikailag :(

Ööö, volna miket javítgatni rajta... :)

Az nem jó, az nagyon ugrál, az már a szadó-mazó határát súrolja. Meg szar érzés ha közben víz folyik a lábamra. ;) B)

Te aztán már csak tudod... :P :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.