Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ilyen érvekkel szemben nem tudok vitába szállni :)

Illetve csak egy kicsit :huh:

huha vahol egy ponton ez se kizárt,hogy napos ldalon volt épphogycsak 20 fok...

de ettől függetlenül itt akkor is havazik még most is, ami 20fokba nemszokása :D

mindegy semmi vitát nem akartam,é sztem nem is indítottam el, mert te kijelentetted hogy 20 fok volt már, én meg azt hogy nem hiszem el :D hol itt a vita? :lol:

és csak rávilágítottam, hogy bizony "aigner" Gábor bácsinak volt igaza hogy fog még itt havazni is :D

és igaza volt.

jó nektek ha ennyire meleg volt, küldhetnél ide is vagy 5 fokot.. már azzal is megelégednék :D

Link to comment
Megosztás:

huha vahol egy ponton ez se kizárt,hogy napos ldalon volt épphogycsak 20 fok...

de ettől függetlenül itt akkor is havazik még most is, ami 20fokba nemszokása :D

mindegy semmi vitát nem akartam,é sztem nem is indítottam el, mert te kijelentetted hogy 20 fok volt már, én meg azt hogy nem hiszem el :) hol itt a vita? :D

és csak rávilágítottam, hogy bizony "aigner" Gábor bácsinak volt igaza hogy fog még itt havazni is :huh:

és igaza volt.

jó nektek ha ennyire meleg volt, küldhetnél ide is vagy 5 fokot.. már azzal is megelégednék :lol:

Volt 20 fok Szegeden, vagy sem?

Link to comment
Megosztás:

huha vahol egy ponton ez se kizárt,hogy napos ldalon volt épphogycsak 20 fok...

de ettől függetlenül itt akkor is havazik még most is, ami 20fokba nemszokása :lol:

mindegy semmi vitát nem akartam,é sztem nem is indítottam el, mert te kijelentetted hogy 20 fok volt már, én meg azt hogy nem hiszem el :D hol itt a vita? :D

és csak rávilágítottam, hogy bizony "aigner" Gábor bácsinak volt igaza hogy fog még itt havazni is :)

és igaza volt.

jó nektek ha ennyire meleg volt, küldhetnél ide is vagy 5 fokot.. már azzal is megelégednék :D

De rá vagytok izgulva erre a havazásra. :huh:

Tartósan plusz van az a lényeg. És nem plusz 1-2.

Link to comment
Megosztás:

Nemigazán cserélnék. Hétfőtől nyugdíjas vok. :huh: :lol:

Akkor szóljon az Il Silenzio, eresszük félárbocra a lobogókat, mindenki morzsoljon el egy könnycseppet a szemében :)

És akkor most? Olvasgatás a hintaszékben, kandalló melletti üldögélés, dolgok elfelejtése, szép öregkor? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az mitől lehet, hogy elől, mindkét oldalon vizes a padlókárpit a gumiszőnyeg alatt? :) Már egy ideje így van és nagyon idegesít és nem tudom, hogy hol kezdjek neki! :huh:

polenszűrő szélvédő alja sok vizes cipő :D

elsőkörben ezeket kell megnézni

pollenszűrűrűl olvashatsza GYIK ban is már :lol:

ja nem 1-2 fok hanem 2,5 (:D

Link to comment
Megosztás:

Az mitől lehet, hogy elől, mindkét oldalon vizes a padlókárpit a gumiszőnyeg alatt? :) Már egy ideje így van és nagyon idegesít és nem tudom, hogy hol kezdjek neki! :huh:

Attól van, hogy víz éri! :D

Kárpitot felhajtva nem látsz semmit? Repedés, tömítetlenség, semmi? Esetleg az ablaknál folyhat még be, a szigetelésnél. Vagy lyukas a tető :D

Napfénytetőd nincs?

Link to comment
Megosztás:

polenszűrő szélvédő alja sok vizes cipő :)

elsőkörben ezeket kell megnézni

pollenszűrűrűl olvashatsza GYIK ban is már :D

ja nem 1-2 fok hanem 2,5 (:huh:

Pollenszűrő most nincs benne, de azt már leellenőriztem, és nem folyik oda víz. Sok vizes cipő nem lehet, mert száraz időben is vizes. A pollenszűrőt még tavaly eldobtam, mert hulladék volt. Most üres. Először én is arra gyanakodtam, de szétkaptam ott mindent, utána visszaraktam és slaggal locsoltam az autót, majd leellenőriztem és semmi. Ott rendesen tömít minden.

Link to comment
Megosztás:

Akkor szóljon az Il Silenzio, eresszük félárbocra a lobogókat, mindenki morzsoljon el egy könnycseppet a szemében :huh:

És akkor most? Olvasgatás a hintaszékben, kandalló melletti üldögélés, dolgok elfelejtése, szép öregkor? :) :D

lesz ideje Zotyának segíteni :D

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Pollenszűrő most nincs benne, de azt már leellenőriztem, és nem folyik oda víz. Sok vizes cipő nem lehet, mert száraz időben is vizes. A pollenszűrőt még tavaly eldobtam, mert hulladék volt. Most üres. Először én is arra gyanakodtam, de szétkaptam ott mindent, utána visszaraktam és slaggal locsoltam az autót, majd leellenőriztem és semmi. Ott rendesen tömít minden.

kerékjáratban rendben vannak a műamyagok? csak nemver be ott...

és vizes időben erősebb a nedvesség ott?

Link to comment
Megosztás:

Attól van, hogy víz éri! :huh:

Kárpitot felhajtva nem látsz semmit? Repedés, tömítetlenség, semmi? Esetleg az ablaknál folyhat még be, a szigetelésnél. Vagy lyukas a tető :)

Napfénytetőd nincs?

Nincs napfénytetőm! :D Most nem tudom megnézni, mert esik az eső, de ha holnap jó idő lesz, akkor felszedem a kárpitot és megsasolom. A pedáloknál néztem a kárpitot, de csont szárazak. Így arra következtetek, hogy alulról jön a víz. És azért lehet jóidőben is vizes, mert a gumiszőnyeg alatt nem tud kiszáradni. Majd holnap megnézem. Ez akkor tud zavaró lenni, ha süt a nap és fel vannak húzva az ablakok, akkor párásodik az ablak.

Link to comment
Megosztás:

Nincs napfénytetőm! :huh: Most nem tudom megnézni, mert esik az eső, de ha holnap jó idő lesz, akkor felszedem a kárpitot és megsasolom. A pedáloknál néztem a kárpitot, de csont szárazak. Így arra következtetek, hogy alulról jön a víz. És azért lehet jóidőben is vizes, mert a gumiszőnyeg alatt nem tud kiszáradni. Majd holnap megnézem. Ez akkor tud zavaró lenni, ha süt a nap és fel vannak húzva az ablakok, akkor párásodik az ablak.

nem lehet az hogy beáztattad vmikor, és azóta nem bír kiszáradni?

Link to comment
Megosztás:

Ülés alatt a padlólemezen van egy gumidugó az a helyén van? Pollenszűrőt én vennék bele nem használnám anélkül, viszont a szélvédő előtti műanyag és az üveg között is tud vizet kapni ami szépen belefolyik a fűtésboxba. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ventilátor motorhoz és a fűtőtesthez is sokkal több por jut ami rontja a hatásfokot és végül az utastérbe is benyomja...akár faleveleket is. :huh: Igen, mindkét oldalon van ilyen gumidugó ugyanúgy mint a csomitartóban a pótkeréknél igaz ott 4 db van.

Link to comment
Megosztás:

Ventilátor motorhoz és a fűtőtesthez is sokkal több por jut ami rontja a hatásfokot és végül az utastérbe is benyomja...akár faleveleket is. :lol: Igen, mindkét oldalon van ilyen gumidugó ugyanúgy mint a csomitartóban a pótkeréknél igaz ott 4 db van.

Csak mert nálam gyárilag nincs pollenszűrő :huh:

Meg ha mondjuk sétál az emberfia, akkor sincs általában pollenszűrője :D

De akkor a ti opeljeitek olyan konstrukció, hogy még ez is kell neki, hogy mUkodjon :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.