Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A gagyibb wifiket 1-2 fal már hazavágja.Ha nem muszáj nem ajánlatos használni.

ez igaz, nekünk 2 tartó fal van, és eleinte tök jó volt 80% os jellel, aztán lecsökkent 45% ra, akkor már szar volt a net is a wifis gépen.

nemtudom mitől lehetett, de az is lehet, hogy 2 méterrel odébhurcoltam a modemet...és azért.

a probléma megoldását az jelentette, hogy a régebbi netem, ami ilyen rádiós net volt vagy mi, annak a kinti antennája lett rádugva a gépre :)

azóta 90%os jel van :huh:

Link to comment
Megosztás:

ez igaz, nekünk 2 tartó fal van, és eleinte tök jó volt 80% os jellel, aztán lecsökkent 45% ra, akkor már szar volt a net is a wifis gépen.

nemtudom mitől lehetett, de az is lehet, hogy 2 méterrel odébhurcoltam a modemet...és azért.

a probléma megoldását az jelentette, hogy a régebbi netem, ami ilyen rádiós net volt vagy mi, annak a kinti antennája lett rádugva a gépre :D

azóta 90%os jel van :huh:

Nekem már négy éves a wifis routerem, de még mindig tökéletesen adja.:)

Két notival vagyunk rajta, a mult héten kiváncsiságból kipróbáltam mit tud. Panelben, a harmadikon lakom.

Elindultam a lépcsőházban felfelé a notival, és még a hatodikon is közepes volt a jel erőssége. Akárhogy is nézem, az több mint egy méter tömör vasbeton.

Azért ez a cucc nem gyenge.:D

Amugy erről van szó.:

Router

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek nem kéne már visszadobni a nyári gumit? Itt hetek óta 10 fok körül van.

Ne a napi maximumot nézd, hanem az átlagot és a legkisebbet, amikor jársz az autóval.

Én mindig március végén - április elején cserélek, szerintem akkor optimális. Addig nagyon

is jól érzik magukat a taknyos utakon pár fokban a téligumik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ne a napi maximumot nézd, hanem az átlagot és a legkisebbet, amikor jársz az autóval.

Én mindig március végén - április elején cserélek, szerintem akkor optimális. Addig nagyon

is jól érzik magukat a taknyos utakon pár fokban a téligumik :)

Milyen isteni,amikor 3-4fokban vizes úton vészfékezel és úgy csúszik,mintha taknyon fékeznél. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ne a napi maximumot nézd, hanem az átlagot és a legkisebbet, amikor jársz az autóval.

Én mindig március végén - április elején cserélek, szerintem akkor optimális. Addig nagyon

is jól érzik magukat a taknyos utakon pár fokban a téligumik :huh:

Én visszaraktam - igaz kényszerből - a nyárikat. Jó a'.

Legközelebb április elején tudtam volna cserélni, oszt' ha bejön egy +20, én akkor már nem szeretnék télivel járni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.