Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy zavar be, hogy amikor gyújtáson van az autó, kap egy 12V-ot, ami azt mondja a kijelzőnek, hogy kapcsoljon át rádió üzemmódba. Ha elvágod, marad dátumkijelzés módban. Sztem :D

ezt értem, de ha nincs bedugva se? de majd ha odajutok, akkor ugyis meglátom majd.

Link to comment
Megosztás:

Úgy zavar be, hogy amikor gyújtáson van az autó, kap egy 12V-ot, ami azt mondja a kijelzőnek, hogy kapcsoljon át rádió üzemmódba. Ha elvágod, marad dátumkijelzés módban. Sztem :D

Nem a rádió mondja meg? :lol: Mert ha kikapcsolom a rádiót, akkor átvált dátumra, ha bekapcs, akkor meg rádió üzemmód. Vagy ez is lehet hogy a ráncfelvarrás miatt van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Feladom! :D Nem sikerült a kijelző vezetékét visszarakni, felidegesített és átküldtem a másvilágra! :lol: Visszateszem, hogy ne legyen ott olyan üres és megnézem, hátha tudok olcsón venni egyet! :lol:

a műanyag keretet le lehet róla venni, úgy, hogy utána vissza is lehet tenni?

Link to comment
Megosztás:

Nem a rádió mondja meg? :lol: Mert ha kikapcsolom a rádiót, akkor átvált dátumra, ha bekapcs, akkor meg rádió üzemmód. Vagy ez is lehet hogy a ráncfelvarrás miatt van. :D

bitti, hogy nem csak a rádíó, mert nekem se gyári, és váltogat, holott a legfelsőre nincs semmi dugva

Link to comment
Megosztás:

bitti, hogy nem csak a rádíó, mert nekem se gyári, és váltogat, holott a legfelsőre nincs semmi dugva

Jócsak azért kérdeztem, mert ha manuálisan kapcsolom ki a rádiót és utána veszem ki a kulcsot, amivel ügye lekapcsolná a rádiót, utána visszarakom a kulcsot, elfordítom és akkor nem kapcsol be a rádió, hanem szépen mutatja a dátumot. :D

Link to comment
Megosztás:

a műanyag keretet le lehet róla venni, úgy, hogy utána vissza is lehet tenni?

Persze! A panelt kiszedtem a kijelzővel együtt! Csak az volt a bibi, hogy a kijelzőnek a vezetékei gyárilag rá voltak ragasztva a nyákra! Na az nekem felvált és nem tudtam visszarakni! Nem értem, miért nem tudták azokat odaforrasztani! Mindegy, nézek másikat!

Link to comment
Megosztás:

Persze! A panelt kiszedtem a kijelzővel együtt! Csak az volt a bibi, hogy a kijelzőnek a vezetékei gyárilag rá voltak ragasztva a nyákra! Na az nekem felvált és nem tudtam visszarakni! Nem értem, miért nem tudták azokat odaforrasztani! Mindegy, nézek másikat!

Tudom, kicsit merész ötlet és nem is könnyű, de átvezetékezni forrasztással nem lehetne, a szalagkábel szerint?

Link to comment
Megosztás:

sztem az első se, de a hátsó tuti nem

Hát a hátsó biztos nem, de az első, miért ne? Asszem a vectráé is belemegy.

Persze! A panelt kiszedtem a kijelzővel együtt! Csak az volt a bibi, hogy a kijelzőnek a vezetékei gyárilag rá voltak ragasztva a nyákra! Na az nekem felvált és nem tudtam visszarakni! Nem értem, miért nem tudták azokat odaforrasztani! Mindegy, nézek másikat!

Van olyan kétkomponensű fémtartalmó ragasztó, amivel a hátsóablakfűtés feljött füleit szokták visszaragasztani. Most pont nem találtam sehol hozzá linket.

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy csorogjon a nyálatok. :lol: :lol:

Ez övön alluli volt, ezt igazán nem vártam tőled Károly! :D :lol:

sztem, ahogy én emlékszem az B ominak akkora az ülése, hogy nem fér be az astrába.

de ettől függetlenül lehet.

Végülis én konkrétan nem tudom, csak nem gondoltam volna, hogy akkora az ülése, hogy fizikailag nem fér bele. Meg nem tudom a rögzítés passzol-e, vagy átt lehet-e könnyen alakítani.

Link to comment
Megosztás:

váltóbox felé se nagyobb a hely ....

Na igen. Nekem kb 10 centi hely van a két ülés között. Egyszer megjegyezték már, hogy nem szokványos ülések vannak az astrámban, volt aki azt mondta, hogy recaro ülések, de nem hiszek ebben, hogy ilyet raktak volna gyárilag astrákba.

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Nekem kb 10 centi hely van a két ülés között. Egyszer megjegyezték már, hogy nem szokványos ülések vannak az astrámban, volt aki azt mondta, hogy recaro ülések, de nem hiszek ebben, hogy ilyet raktak volna gyárilag astrákba.

De ennek könnyen a végére járhatunk, ha megkérünk egy B omis cartársat, hogy fogjon egy centit, és mérjen egy szélességet az ülésen.

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Nekem kb 10 centi hely van a két ülés között. Egyszer megjegyezték már, hogy nem szokványos ülések vannak az astrámban, volt aki azt mondta, hogy recaro ülések, de nem hiszek ebben, hogy ilyet raktak volna gyárilag astrákba.

van vmi olyasmi pedig... nagyobb oldaltámaszokkal...

nekem azért 10 cmnél több hely van a két ülés közt, de ahogy emlékszem a B omi ülésére, sztem nem fér be az astrába, vagy ha be is fér, lehet az ajtót nem tudod bezárni, meg mozgatni se lenne egyszerű...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.