Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szevasztok,

Friss Astrás vagyok (nem a járgány friss (96), hanem hogy nálam van).

kissé rendbe kellene raknom. Ha tudtok segíteni, hogy hol érdemes alkatrészt venni és szervízeltetni, annak nagyon örülnék.

Olyan helyeket mondjatok, amelyről személyes (jó) tapasztalatotok van.

Kösz,

Ödy

Link to comment
Megosztás:

Olyan helyeket mondjatok, amelyről személyes (jó) tapasztalatotok van.

Hello,

Kb az egész fórum erről szól, frankón szétválogatott topikokkal. Ami téma érdekel olvass vissza, nagyon-nagyon sok szivást megspórolhatsz.

Sok useful info összegyült már, nehéz lenne összeszedni most ebben a topikban...

Link to comment
Megosztás:

Én tudom mire gondol, mert megnéztem egy cabrio ######tra prospektust. A mikor kinyitja a tetejét, akkor az besüllyed a hátsó üléssor mögötti részbe, és ahogy be van csukva, oda van egy gyári takaróponyva ami nagyon gusztusossá teszi a lenyitott tetőt és nem látszik a lenyitott tető.

Link to comment
Megosztás:

És valaki nem tud egy jó bontót,vagy valamit ahol cabriohoz lehetne kapni cuccokat.Mert ami bontót én találtam ott minden van,csak cabrio cucc nincs.Ez a tető takaró ugy látszik fogós kérdés.Sajos az a baj,hogy amikor vettem a gépet nem kaptam hozzá,de most már tetszene ha lenne.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megfordult a fejemben, hogy kellene fordulatszammero az oreg Astramba. Nyilvan a legelegansabb megoldas egy muszerfal csere, egy olyan gyarira, amiben megvan ez is. Idaig OK, megveszem bontoban, de a mocirol honnan kap jelet?

Egy C14NZ tip. moci figyel benne, igazi bivaly gep. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megfordult a fejemben, hogy kellene fordulatszammero az oreg Astramba. Nyilvan a legelegansabb megoldas egy muszerfal csere, egy olyan gyarira, amiben megvan ez is. Idaig OK, megveszem bontoban, de a mocirol honnan kap jelet?

Egy C14NZ tip. moci figyel benne, igazi bivaly gep. :)

Szerintem be van már kábelezve ...

Link to comment
Megosztás:

Nah lehet megtaláltam az "álmaim" kátyúját.. (futómű topik),csak az zavar, hogy elötte kicsivel van egy tábla.

Mondjuk az ha jól emlékszem a kreszre, de majd elöszedem a könyvet, nyomvájúra figyelmeztet, és nem kátyúra..

Szitu: Hungária.. befelé az Árpád felé.. nem is tom pontosan hol. de már ha jól emlékszem a Thököly után.. a második sávban..(kivűlről) egy akkora akna figyel, hogy az csak Na!!! Pont a bal kerék magasságába esik.

Elötte kint a 70es tábla.. (szupííííííííííííííí :twisted: )

Viszont van kint egy "cicis" tábla is egy felkiáltójellel. :?

Ugye jól emlékszem hogy az a nyomvájút jelzi? két dudor rajta egy kocsival...

Most itt a dilema.. ha beadom FKF-hez,vajon nem tudnak kimászni a felelőség alol e táblára hivatkozva? :roll: :shock:

Bár nemsokkal van elötte.. ha ott el kezd fékezni az ember 70ről, sztem akkor is elkaphatja a kátyút....

Jó lenne tudni, mielött betömik.. elég brutál....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.