Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pár év és te is leszel ilyen fiatal. :lol: :lol:

Te így jártál?

Éééén? Dehogy! Vagyis igy jobban belegondova, akkor mégsem azért nem hívott vissza mert elvitték az UFO-k!? :lol: :D

Más.: vki elzugott az orrom előtt Győrben a kórháznál NYASGEM-kütyüvel a hátsó szélvédőn. Ki lehetett az? :D

Link to comment
Megosztás:

Éééén? Dehogy! Vagyis igy jobban belegondova, akkor mégsem azért nem hívott vissza mert elvitték az UFO-k!? :lol: :lol:

Más.: vki elzugott az orrom előtt Győrben a kórháznál NYASGEM-kütyüvel a hátsó szélvédőn. Ki lehetett az? :D

Az egy f@c@ manyus lehetett. :lol: :D

Mikor?

Link to comment
Megosztás:

"egy újszülöttnek minden vicc új"

ez mindenhol le van írva, hogy 1-2e km után cserélni

Azért írtam úgy, hogy hátha valakit érdekel :lol:

Ha olyan címszóval tettem volna ugyanezt, hogy MINDEN ÉRDEKELTNEK, akkor jogos lenne a felvetésed :D

Amúgy meg lehet, hogy "mindenki" tudja, de szétvágott szűrőt nem biztos, h mindenki látott. :D

Szóval ezt a hozzászólást most visszautasítom.

Arról nem is beszélve, hogy kezd terjedni az a hozzáállás a fórumon, hogy ha olyat mondanak / írnak, amit én már előzőleg tudtam, akkor minden erőmmel megpróbálom idióta barbárnak feltüntetni azt, aki ezt mondta / írta. Honnan lehet tudni, hogy nem segít senkinek egy olyan, h vezérlést 60.000ként cserélnek? Hogy bioetanol után benyaszűrőcsere? Lehet, hogy valaki épp ezt az információt keresi, annak nagyon is hasznos lehet.

Ennyi, és a végére kipréselek egy smileyt :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam úgy, hogy hátha valakit érdekel :D

Ha olyan címszóval tettem volna ugyanezt, hogy MINDEN ÉRDEKELTNEK, akkor jogos lenne a felvetésed :lol:

Amúgy meg lehet, hogy "mindenki" tudja, de szétvágott szűrőt nem biztos, h mindenki látott. :lol:

Szóval ezt a hozzászólást most visszautasítom.

Arról nem is beszélve, hogy kezd terjedni az a hozzáállás a fórumon, hogy ha olyat mondanak / írnak, amit én már előzőleg tudtam, akkor minden erőmmel megpróbálom idióta barbárnak feltüntetni azt, aki ezt mondta / írta. Honnan lehet tudni, hogy nem segít senkinek egy olyan, h vezérlést 60.000ként cserélnek? Hogy bioetanol után benyaszűrőcsere? Lehet, hogy valaki épp ezt az információt keresi, annak nagyon is hasznos lehet.

Ennyi, és a végére kipréselek egy smileyt :lol:

:lol:

Ez az , ne hagyd magad! Mindenki az alapoktól kezdte, csak sokan elfelejtik. Viszont az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem minden hozzászólás bántó szándékkal írodott, mégha annak is látszik. Részemről OFF. ne engem üssetek! Én mindenkit szeretek! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam úgy, hogy hátha valakit érdekel :lol:

Ha olyan címszóval tettem volna ugyanezt, hogy MINDEN ÉRDEKELTNEK, akkor jogos lenne a felvetésed :D

Amúgy meg lehet, hogy "mindenki" tudja, de szétvágott szűrőt nem biztos, h mindenki látott. :D

Szóval ezt a hozzászólást most visszautasítom.

Arról nem is beszélve, hogy kezd terjedni az a hozzáállás a fórumon, hogy ha olyat mondanak / írnak, amit én már előzőleg tudtam, akkor minden erőmmel megpróbálom idióta barbárnak feltüntetni azt, aki ezt mondta / írta. Honnan lehet tudni, hogy nem segít senkinek egy olyan, h vezérlést 60.000ként cserélnek? Hogy bioetanol után benyaszűrőcsere? Lehet, hogy valaki épp ezt az információt keresi, annak nagyon is hasznos lehet.

Ennyi, és a végére kipréselek egy smileyt :lol:

:lol:

nem neked írtam ...

a tisztelt 'bloggernek' szólt, de nem kívánok nála hozzászólni

egy éve foglalkozik a dologgal és most jön rá, hogy cserélni kell?

nevetséges ...

Link to comment
Megosztás:

nem neked írtam ...

a tisztelt 'bloggernek' szólt, de nem kívánok nála hozzászólni

egy éve foglalkozik a dologgal és most jön rá, hogy cserélni kell?

nevetséges ...

Ok, ez így teljesen más megvilágítást ad a dolgoknak.

Nem akarom a duzzogós, pattanásos képű kisfiú látszatát fenntartani, de:

A hozzászólásom tartalmát a továbbiakban is fenntartom. Mikor elkezdtem itt fórumozni, úgy tavaly augusztus tájékán, teljesen máshogy mentek a dolgok. Kérdezhettél bármekkora sületlenségeket, normális válasz jött, nem lettél leugatva, kiokosítva lettél, nem kiokítva. Lehet, hogy így is - úgy is meg lehet szerezni a tudást, de sokkal jobban érzi magát az ember, ha nem érzi azt, hogy ezt neki tudni kellett volna, és hogy ő mekkora troll is, hogy még ezt sem tudja. Én például pont azért ragadtam meg itt a fórumon - dacára annak, hogy február óta nem is opelem van - mert ezt egy jó közösségnek gondolom, csupa remek emberrel, és mindenhol láttam az önzetlen segítőkészséget.

A végsőkig írtózom attól, hogy személyesítsem mondandómat, se pozitív, se negatív példának nem hozok fel senkit ( akinek inge, az úgyis, akinek nem, az úgysem ), de ha most kezdeném a fórumozgatást, lehet, hogy nem maradnék tartósan annak keretein belül.

És nem hiszem, hogy az én kis lelkivilágom változott volna ekkorát, ilyen rövid idő alatt...

Azt hiszem, ezt már régóta el akartam mondani :lol:

Vétel, vége :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mint pár hónapos újonc a fórumon, én úgy érzem azért annyira nem rossz itt a helyzet. Nem tudom régebben milyen volt, mert idén június előtt nagyon sokáig nem jártam erre, talán akkor utoljára amikor nagyon le volt korlátozva a fórum.

Az ominózus nyári váltóproblémám idején néztem be újra, amit magamnak okoztam, akkor kb. egy órán belül nyolcan segítettek, és ami poén, hogy nyolcan nem nyolcfélét mondtak.

Aztán körülnéztem a többi topicban és egy csomó hasznos technikai infót találtam, amiket alkalmazok is. Azóta is bármit kérdezek, mindig kapok választ. Próbálnék én is válaszolgatni, de technikai tudással nem vagyok túltöltve :lol:

Úgy érzem azért ebben a fórumban annak az embernek van tekintélye, aki ért is a márkához és nem annak akinek vastag a bukszája, félévente veszi meg a legújabb modellt, aztán jaj muti meeg, stb... Normális közösség, viták mindig vannak, dehát hol nincsenek.

Egy szó mint száz, szerintem nem olyan rossz ez.

Link to comment
Megosztás:

És nem hiszem, hogy az én kis lelkivilágom változott volna ekkorát, ilyen rövid idő alatt...

Néha azért te is erősen reagálsz le 1-2 kommentet. Ha nem tetszik valami engedd el a füled mellett, és nincs belőle gond.

Egyébként, ha szorítkoznánk a technikai jellegű beszélgetésekre, akkor nem is lenne egyáltalán ilyen probléma. :lol:

Tudom, már le lettem szavazva...

Link to comment
Megosztás:

"A végsőkig írtózom attól, hogy személyesítsem mondandómat, se pozitív, se negatív példának nem hozok fel senkit" :lol:

Mit értesz ezalatt? :lol:

De ha már itt járunk:

"Minden komoly ember a végsőkig irtózik attól, hogy komoly dolgokban valaha is írásban nyilatkozzék, és azt az emberi nemtetszésnek és megnemértésnek tegye ki"

Mai kultúraadagunkat hallották.

További kellemes napot :lol: :D :D

Visszatérve, lehet, hogy bennem is van a hiba. Túl érzékeny fiú vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit értesz ezalatt? :lol:

"Minden komoly ember a végsőkig irtózik attól, hogy komoly dolgokban valaha is írásban nyilatkozzék, és azt az emberi nemtetszésnek és megnemértésnek tegye ki"

Csak úgy tudnám elmondani ha idéznék, majd írok egy püt, hogy ne hagyjalak kétségek közt. :lol:

Akkor én most komoly ember vagyok? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy érzem azért ebben a fórumban annak az embernek van tekintélye, aki ért is a márkához és nem annak akinek vastag a bukszája, félévente veszi meg a legújabb modellt, aztán jaj muti meeg, stb...

Azok nem mi vagyunk.:lol:

Itt tiz év körüli járgányokkal gurulunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.