Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A szikrázással kapcsolatban, pont a héten történ.

Kocsiból kiszáll, felmegyek a lakásba, folyosón ég a villany, bemegyek a sötét szobábal öltözni. Cippzáras pullóver volt rajtam, meg valami műszálas divatnadrág :) , és ahogy vettem le már hallottam a pattogást. Egyik kezemben fogom a pulcsit, a másikkal meg közelítek felé, és láttam ahogy az ujjamból egy kb. 2cm-es villám belecsap a pulcsiba. Na, hülyegyerek effektus, csináljuk meg mégegyszer. :D Zeus hozzám képest zöldfülű amatőr, az összes ujjamból szórtam a villámokat. :lol:

Ha meg végighúztam az ujjaimat a pulcsi, akkor meg az ujjam végei világítottak...

(de ez már majdnem "Égessük le magunkat" topic... :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

HELLO MINDENKI!!!

HOSSZÚ SZÜNET UTÁN ÚJRA ITT!!!!Sok dolog történt mióta nem jártam erre , talán a leglényegesebb változás egy f28-as (6-sebességes) váltó beépítése a sasmadárba :twisted: ! Na megyek és visszaolvasok, lesz mit, úgy látom :-))

Hellóóó rég nem látott GSi gazdi :)

Ezt is feltétlenül olvasd majd el: http://www.opelforum.hu/viewforum.php?f=71 :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát én mennék, de meló van... :roll:  

Üdv.: Atommanó

ÁÁ! Csak nem kell azt ilyen komolyan venni! :D

Holnapra +6 fokot mondanak... :)

Reggel közülünk volt egy srác fehér GSivel a Szentmihályi környékén? Vicces dolgokat csinált elöttem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.