Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem ide vág de megkérdezném, hogy a fényszóró-magasság állíthatósága extrának számított akkoriban????? (95' Julius).....nekem ien izém nincsen, a haver 92-ben van..mi ez az egész???

Elviekben igen. Ha a fényszórón (a mocitér felől kis fekete akármi a fényszóró izzó foglalata mellett) nem találod meg akkor a motor sincs benne, esetleg a helye.

Link to comment
Megosztás:

Elviekben igen. Ha a fényszórón (a mocitér felől kis fekete akármi a fényszóró izzó foglalata mellett) nem találod meg akkor a motor sincs benne, esetleg a helye.

Ezesetben??? Csak manuálisan lehet?...Kutyát, macskát bevág az ótóba s akkor gépháztetô fel, kettôt csavar, továbbmegy, bevág még nagymamát, megint gépháztetô fel, megint csavar 2, továbbmegy.......igy néz ki a játék???? Vagy csak lesz@rom ha kisütöm a szembejövôk szemét??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezesetben??? Csak manuálisan lehet?...Kutyát, macskát bevág az ótóba s akkor gépháztetô fel, kettôt csavar, továbbmegy, bevág még nagymamát, megint gépháztetô fel, megint csavar 2, továbbmegy.......igy néz ki a játék???? Vagy csak lesz@rom ha kisütöm a szembejövôk szemét??? :lol:

Ha nem elektromos akkor csak kézzel lehet. Vidd el egy olyan helyre ahol beállítják rendesen, ha te kezded el csavargatni nem feltétlen lesz jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem ide vág de megkérdezném, hogy a fényszóró-magasság állíthatósága extrának számított akkoriban????? (95' Julius).....nekem ien izém nincsen, a haver 92-ben van..mi ez az egész???

Szerintem felszereltség függő. Nekem 92-es, GLS, és van benne :lol: . De inkább ne lenne, mert össze-vissza kolbászol a világítás, pedig már szétszedtem-kipucoltam a magasság állítóját :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Kerestem egy csatlakozót aztán megoldódott.

A középkonzol világítása nem működött.

Az első hamutartót,hogyan lehet kiszedni? :lol:

Nem működik a világítása.

Hali.

Azt az izzót elég szar kicserélni ha nem veszed ki a kardán boxot.

Én másodszorra inkább kivettem és ugy egyszerübb mint az anyosoldali lábtérben fetrengve.

A szivargyujtó mellett van az izzója, és van egy kis pöcök amit ki kell akasztani ugy birod kihúzni az izzó foglalatját

Link to comment
Megosztás:

Megint leállt a taliga. (ez a leálloknemindulokbecsakfélóramúlva)

Hazafelé jövet a balcsiról meg elkezdte megint a kuplungbenyomésleáll dolgot.

Tehát mostmár 2 (szerintem)egymástól független dolog miatt szokta pihentetni magát.

Nekem már nem áll le kuplungbenyomáskor :D . Ha akarod próbáld ki te is. Lehet hogy nem túl elegáns, de nekem működik :lol: . 1mm-t támaszd ki a pillangószelepet, hogy ne tudjon teljesen bezárni. Már több mint egy hónapja bírja. Vagy ha megnézeted szerelővel, akkor légyszi írd le a megoldást, mert tudom hogy ez nem a legjobb megoldás amit csináltam :lol: (de ingyen volt). Amúgy kezdek arra gondolni, hogy az ECU-m döglődik :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.