Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

van rajta egy biztosító fém félgyűrű

csavarhúzóval ki tudod pattintani és akkor már le is jön

ha nem akarsz vele sokat szórakozni, akkor csináld úgy, ahoy én: pajszerral :P

A Pajszeros megoldást inkább nem. ;)

Nincs esetleg valami rajzod erről? Mert én nem találtam a gyűrűt :D

De lehet hogy csak béna vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

oksa! Köszi DU. megpróbálom.

Apropó lehet egyáltalán javítani a kilincset?

Lehet, van egy rugó a kilincs tengelyén, az szokott eltörni. Én nemrég javítottam a Caravanon (mielőtt eladtuk). Ha lejött a kárpit, és a védőfóliát lehúztad a zár környékéről (feltéve,hogy van) egy lámpával bevilágítva meglátod. Két csavar fogja a kilincset, azokat letekerve kifelé némi ügyeskedéssel kijön a kilincs. Én nem tettem rá másik rugót, hanem letekertem egy menetet, így lett elég füle, hogy be lehessen akasztani.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, van egy rugó a kilincs tengelyén, az szokott eltörni. Én nemrég javítottam a Caravanon (mielőtt eladtuk). Ha lejött a kárpit, és a védőfóliát lehúztad a zár környékéről (feltéve,hogy van) egy lámpával bevilágítva meglátod. Két csavar fogja a kilincset, azokat letekerve kifelé némi ügyeskedéssel kijön a kilincs. Én nem tettem rá másik rugót, hanem letekertem egy menetet, így lett elég füle, hogy be lehessen akasztani.

Szuper Köszi a segítséget!!!

:D

Link to comment
Megosztás:

Nemrég levettem a leömlőt védő lemezt (zörgött meg egyebek), ami azzal jár, hogy a légszűrőházon maradt egy csonk aminek ugye eredetileg a leömlöhöz kellene futnia, és szívnia, ha hideg a motor.

Mivel már nem nagyon tud meleget szívni, kell valamit kezdeni a dologgal vagy maradhat így ahogy van és nem csinál bajt?

Link to comment
Megosztás:

Nemrég levettem a leömlőt védő lemezt (zörgött meg egyebek), ami azzal jár, hogy a légszűrőházon maradt egy csonk aminek ugye eredetileg a leömlöhöz kellene futnia, és szívnia, ha hideg a motor.

Mivel már nem nagyon tud meleget szívni, kell valamit kezdeni a dologgal vagy maradhat így ahogy van és nem csinál bajt?

a motortérben eleve meleg van :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy egy haverom állítólag torrenten akart letölteni egy olyan programot amiben az összes létező Opel benne van, benne van minden egyes alkatrésze, magyarázatokkal, a szétszedés és összerakás menete...stb, tehát minden! Csak végül azért nem töltötte le, mert állandóan megállt a letöltés...

Tud valaki ilyen programról? Mert az most nekem jól jönne az F Astrámhoz... :D

Ha tudtok segíteni, azt megköszönném! :D

Szép estét!

Gabi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.