Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

és gyertyából mi vált be nektek? Nekem volt gyári GM, (C14NZ-ben) ,de valahogy nem volt az igazi, aztán visszaraktam a kétpólusú Bosch-t és egészen megélénkült. Szerintem azt fogom megint venni, ha nem tudtok jobbat ajánlani.

Érdekes, mert pont a boschra panaszkodtak sokan. Nekem a gyári GM vált be legjobban, az van a versenygépsasban is B)

(persze nem a made in china B) )

Link to comment
Megosztás:

és gyertyából mi vált be nektek? Nekem volt gyári GM, (C14NZ-ben) ,de valahogy nem volt az igazi, aztán visszaraktam a kétpólusú Bosch-t és egészen megélénkült. Szerintem azt fogom megint venni, ha nem tudtok jobbat ajánlani.

Sokan ajánlják, és sztem is jó az NGK, csak már azt is hamisítják.

Link to comment
Megosztás:

Nincs, maga a műszerek háttérvilágítása a visszajelzés.

Hali.

Köszi FPepe, csak azért kérdeztem mert kilóméteróra spirált cseréltem, és ugy rémlett mintha elötte a tompitottnál lett volna valami sárga visszajelzés.

De közben rájöttem, a hátsó ködlámpának van sárga visszajelzése.

Link to comment
Megosztás:

na de egy b vectra nehezebb is. :lol:

Meg Viktor sem pehely.

Nekem tetszik. Na persze egy C20XE GSi nem lenne rossz.

Sokkal nem nehezebb,és a Viktor meg pláne nem..... ;) B) Jobb a c18xe és kész.....Nagyon nyomatékos,alul is elég jól húz.....Akkor is ha 3 ülünk benne,közük a Lanti ;) B) :D Tényleg meglepő,mert sokkal rosszabbra számítottam....Sőt,szerintem jobban megy mint a coupem (z18xe)És ami a legjobb hogy 8 literrel el lehet menni vele.....Klímával.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Motorháztetö belsö felén lévö szigetelést, kárpittisztitóval ki lehet takaritani?

Vagy valami más modszerrel kell?

Valahogy felcsapodott oda sár, és csak simán körömkefével, nem nagyon akar kijönni belölle.

Le szeretném venni ezt a szigetelést, azok a tartó lapocskák, csak törve fognak lejönni?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megrepedt / eltört / kilyukadt a benzinszűrőm. Tudom, hogy nem sokakat érdekel, csak gondoltam, elmondom B)

Poén az, hogy ma készültem volna haza ( kaputól-kapuig, odavissza cca 900km ), ráadásul mire rájöttem, h valami nem ok az autóval, szerintem elfolyt vagy 5L benya..

Ráadásul még az autó sincs kész.

Adjatok erőt! B)

Link to comment
Megosztás:

valszeg követ kaphatott, mert magától csak nem lyukad ki B)

nem tudom.

lehetett éppen gyártásihiba, anyagfáradás, bármi.

persze a kőfelverődés sincs kizárva, de ehhez azért jó szerencsétlennek kellett lennie, h a sok vezeték között pont beletrafáljon a szűrőbe :D

du. csere ;)

ööö. már nem opelem van... baj ??? B)

Link to comment
Megosztás:

Képet nem tudsz a vasról felrakni? Hogy el tudjam képzelni, hogy nézz ki fekete fóliával? Nekem 4 ajtós van, sedan

Hello zoli100! Azt ígértem, hogy rakok fel képet a gépről, de sehogysem sikerül felvarázsolni. Ha adsz egy e-mail címet, el tudom küldeni a képet. Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Hello zoli100! Azt ígértem, hogy rakok fel képet a gépről, de sehogysem sikerül felvarázsolni. Ha adsz egy e-mail címet, el tudom küldeni a képet. Üdv!

Ide feltöltöd. Amikor írsz ide valami hozzászólást, akkor fent a "Betűtípusok" alatt van 5 kis négyzet, ott balról a másodikra katt, és beilleszted a kép linkjét B) .

Link to comment
Megosztás:

Alapjáraton járó motornál, remeg a kormány, ez a motortartóbakok gyengülése miatt lehet?

Semmilyen mechanikai kapcsolat nincs a motor és a kormánymű között.

Ha az egész kasznit rázza a motor, akkor valami nem stimmel az alapjáratban.

A rossz motortartó bakot ki tudod szűrni azzal, ha megmozgatod kézzel a motort.

Ha ki tudod mozdítani 1-2 cm-t, akkor tuti cserések a bakok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.