Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:sowwy:

Én meg nézem, milyen szoknyás csaj elérhetőségét küldöd te... :lol:

Má megint a gatyában az eszed! :lol:

Amúgy nem tom ezt a váltószoknya kérdést miért kell túlmisztifikálni! :lol: Én bementem az első autós boltba,amikor megvettük a gépsast és aszem 2000Ft körül vettem bőrt.Nem műbőr.Azóta is az van benne.

Link to comment
Megosztás:

Nézzek neked?Jösz vadkertre?

azóta már szereztem

vadkertre sajnos nem tudok menni, építkezünk meg jön a család

ami igazából érdekelne: caravanba elektromos ablak

jó állapotú GSI rugók

jó állapotú GSi vagy veki első ülések

ha ilyeneket tudsz, szólj és megyek értük

Link to comment
Megosztás:

vettem utángyári lámpát indexet... az hogy a kasztnihoz be lehet állítani szépen még hagyám, mert tényleg jol be lehet állítani... de az fény beállítássánál már vannak bajok, szétesett az a mechanika, ami azt állítaná,hogy ne a szembejövőkre világítson a lámpa, hanem az út széle felé.. :S

egyet tekertem rajta kattan, másik irnyba eggyet megint kattan, de ráadásul alig birtam tekerni, szét is ment a csavar feje...szal vissza nem veszik...most vagy ennyire szarok, vagy pont egy hibás darabot fogtam ki :S

most kézzel behúztam a foncsort annyira amennyire csak lehet, szal nem kellene neki szembevilágítani a szembejövőket...

most kell az auto, szal musz visszatenni igy, de hétvégén lehet szétszedem, és kivágom körbe azt a mechanikai részt, és összerakom ujra, és jol visszaragasztom majd kétkomponensűvel.

Link to comment
Megosztás:

Ma ment előttem egy Astra.

Feketített hátsólámpája volt.

Baró jól nézett ki, és baró szar volt!

Amíg nézegettem, észre sem vettem, hogy indexel.

Majdnem belezúgtam, mert hirtelen fékezett.

És a féklámpája is alig látszott!

Hogy megy át ez egy vizsgán? Vagy rögtön visszacsere?

Link to comment
Megosztás:

vagy egy kis pénz....

utángyári nak más is az átka...

elég nehéz passzosra állítani mindennel:S

legalábbis nekem nemigazán sikerült... vagy ennyire elment volna a zárhidam??

ahol láttam gyűrődést, ott kihuztam, kiütöttem, és olyan lett mint a másikoldalon... hűtőmaszk passzol, mocitető záródik nyilik stb... de az a lámpa annyir anem lett jo...:S

elvileg összerakható?? és hogy?? szerintem csak ugy ha kivágom belőle összerakom, és utána visszaragasztom...

de ha nem mozdul el akkor igymarad ahogy van

Link to comment
Megosztás:

Ma ment előttem egy Astra.

Feketített hátsólámpája volt.

Baró jól nézett ki, és baró szar volt!

Amíg nézegettem, észre sem vettem, hogy indexel.

Majdnem belezúgtam, mert hirtelen fékezett.

És a féklámpája is alig látszott!

Hogy megy át ez egy vizsgán? Vagy rögtön visszacsere?

Na én ezért nem festettem itthon,hanem inkább szerváltam gyári GSi-t! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

elvileg összerakható?? és hogy?? szerintem csak ugy ha kivágom belőle összerakom, és utána visszaragasztom...

de ha nem mozdul el akkor igymarad ahogy van

Nem kell kivágni. Ha már asztalon van, és körbenézted, majd te is rájössz szerintem a megoldásra :sowwy:

Bár konkrétan az astráét még nem láttam belülről, omegánál könnyen vissza lehet akasztani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.