Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

unatkoztam ma

nemröhög, mert csak probálkozás :sowwy:

http://novy.5mp.eu/web.php?a=novy&o=GRuEuXTjpn

Az Opel igyekszik minél nagyobb világító felületet biztosítani, hogy jobban láss az éjszakában, te meg igyekszél abból a felületből a lehető legtöbbet leragasztani, hogy minél kevesebbet láss az útból! :lol: Ez is egyfajta koncepció!

Link to comment
Megosztás:

nah a nagy unatkozásomnak meglett az eredménye... vagyis jobban mondva nem fogok egy darabig unatkozni.

na este jöttem haza barátnőmtől, és 60al elkaptam egy őzet:S félreértés ne essék, nem volt rajta amit csináltam délelőtt.

eredmény:

balos lámpa index, hűtőmaszk, meghajlott zárhíd, kis horpadás a mocitetőn.... hűtő is kapott, de rem nem lukadt ki nem folyik a víz, és még 20kmet jötte vele haza de nem vettem észre erősebb melegedést....

valakinek estleg elfekvő cucca ezek közzül???

Tiszaujba irtam mailt Ferinek, neki van e cucc... várom az ő reakcioját is... ha nem lesz akkor uj valeo elektromos állítású 15 ezer körül...vagy bontokba el kell néznem majd ...

tiszta jo levezettem 120km, et és az utolsó+20km en ez lesz:S

pedig vasuti átjáró után kezdtem gyorsítani szép nyugisan 40ről, és felraktam 3ba, és pont elémugrik:S

hát eddig nem akartam elhinni, de tényleg a semmiből terem ott:S

Link to comment
Megosztás:

...balos lámpa index, hűtőmaszk, meghajlott zárhíd, kis horpadás a mocitetőn.... hűtő is kapott, de rem nem lukadt ki nem folyik a víz, és még 20kmet jötte vele haza de nem vettem észre erősebb melegedést....

:lol: :lol: :sowwy: Részvétem. Még jó, hogy a szélvédőd nem kapott belőle... Őzzel mi lett, elszaladt? Az megússza egy futómű állítással jobb esetben...

Link to comment
Megosztás:

ott fetrengett a földön...

nemhiszem hogy kell már rajta valamit is állítani.

És legalább elhoztad? Egy hétre meglenne belőle a kaja... :sowwy:

Én múltkor majdnem egy rókát csaptam el, a sztrádán (!) szaladt át előttem. Nem sokon múlt, a farka végét még talán el is érte a lökhárító.

Link to comment
Megosztás:

Én múltkor majdnem egy rókát csaptam el, a sztrádán (!) szaladt át előttem. Nem sokon múlt, a farka végét még talán el is érte a lökhárító.

És akkor az én vadászgörényem + nyulam , egy szegedi éjszakai vezetésnél smafu ? :lol: Igaz, egyiket sem ütöttem el, mindkettő éppen átszaladt előttem :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

És akkor az én vadászgörényem + nyulam , egy szegedi éjszakai vezetésnél smafu ? :lol: Igaz, egyiket sem ütöttem el, mindkettő éppen átszaladt előttem :lol:

Igen smafu, mert egyiket sem találtad el. :lol:

Amugy "ha vadászni mész, válaszd a legjobb fegyvert" . 4 éve én az előző F caravanommal egyszerre két őzet ütöttem el.

Nem szenvedett egyik sem. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

bardinál 18 ezer körül vana lámpám....

facelift elektromos amugy

most megyek bontóba, érdeklődni, ha ott semmi jo,a kkor van egy srácc aki elég olcson hozza a cuccokat.

Ferinek sincs most semmije:S

am a mocitetőmön 3 darab horpadás van, kettőt tuti ki lehet huzni ezzel a ragasztgatós tapancsokkal, a 3. az kérdéses...

zárhidat már egyengettem, kezd visszaálni rendesen a helyére...

ragasztgatni is kell, pl a elektromos fényszóró állító motorjának a foglalatát, meg a hűtőmaszkot... rem egy darabig kitart majd...

am igen azok a percek... amivel hamarabb vagy korábban... a barátnőmnél csak egyí fél perccel maradtam volna tovább:S

na de mindegy akkor lehet mást kaptam volna a sorstol...

üdv

Link to comment
Megosztás:

Megtudná nekem valaki mondani hogy a vészvillogó kábelei a középkonzolból hova mennek???????Mert szereztem középkonzolt,szinte teljesen szétszedtem,de a vészvillogó kapcsoló mögött lévő vezetékeket nem tudom kiszedni.....Létezik hogy az fixen ott van a kapcsoló mögött?????????

Kapcsolót elöröl kiszedtem...az egyszerü volt,de nem tudom a csatit kipattintani :sowwy:

DSC02159.jpg

Hátúlról is hogy teljesen egyértelmű legyen mit szaretnék kiszedni :lol: :lol: :lol:

DSC02160.jpg

Ha innen nem lehet akkor ez a vezeték hova megy???????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.