Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem erről van szó.

akik "ismernek" már egy ideje, tudják hogy apúúé :lol: de eddig se szolt egyikőjük se.

én ugy vagyok vele ha majd sajátom lesz, akkor arra fogok klubozni stb.

erre meg örülök ha ezt azt fel tudok rakni... és nem kapok ki :D

pont erre irtam a 3 évet.....a klub nem autókhoz, hanem emberkhez köthető :huh:

Link to comment
Megosztás:

ez itt nem a Cstyling, hogy feltétlen top vagy extrém autód legyen ahhoz, hogy jól érezd magad a többiek között(illetve ne nézzenek le, mert csak egy gyári állapotú autód van, vagy a fater kocsiját használod). :huh:

Ha nincs autód, de szereted az opelt, attól még jól érezheted magad, csak rajtad múlik. Nem nézzünk ki magunk közül.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy Hening is írta, akár! :huh:

Most egy kicsit beindult felétek az élet, és szerintem nem bánod meg. :lol:

Nem vagyok semmi jónak elrontója, ha tudok ezzel segíteni, örülök neki. Nekem is sokat segített pár trükk, pl.: középső konzol izzócsere, a 2db (gombok le, két csavar ki, műa. cső égőre, erős csipesz .v hosszúcsőrű fogó, és vissza) Remélem jól írtam, mert ezzel kezdtem 2005-ben, és az nem most volt. Egyszerűbb és olcsóbb is mint szervízbe vinni.

Utalni tényleg csak OTP Bank-ból lehet? Akkor marad a Posta. Várthatóan Cs. v. P. előbb nem érek oda egyik helyre sem.

Más: Próbáltam a régi felhasználó nevemet is amire még emlékszem, de a jelszóm nem jut eszembe. Meg is dorgált a fórummotor, hogy "Most 3 percre ki vagy tiltva ..." mikor próbálkoztam. Az elfelejtett jelszó opciót azért nem használtam, mert nem tudom annak idején töröltek-e felhasználót, és esetleg más bejelentkezett így.

A mail-t valószínű azért nem kaptam meg, mert az akkori címem megszűnt.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok semmi jónak elrontója, ha tudok ezzel segíteni, örülök neki. Nekem is sokat segített pár trükk, pl.: középső konzol izzócsere, a 2db (gombok le, két csavar ki, műa. cső égőre, erős csipesz .v hosszúcsőrű fogó, és vissza) Remélem jól írtam, mert ezzel kezdtem 2005-ben, és az nem most volt. Egyszerűbb és olcsóbb is mint szervízbe vinni.

Utalni tényleg csak OTP Bank-ból lehet? Akkor marad a Posta. Várthatóan Cs. v. P. előbb nem érek oda egyik helyre sem.

Más: Próbáltam a régi felhasználó nevemet is amire még emlékszem, de a jelszóm nem jut eszembe. Meg is dorgált a fórummotor, hogy "Most 3 percre ki vagy tiltva ..." mikor próbálkoztam. Az elfelejtett jelszó opciót azért nem használtam, mert nem tudom annak idején töröltek-e felhasználót, és esetleg más bejelentkezett így.

A mail-t valószínű azért nem kaptam meg, mert az akkori címem megszűnt.

Átutalni a saját bankodból is tudsz, amit a club honlapján látsz számlaszám, arra kell átutalni, csak ne felejtsd el, hogy az OTP számla számok is 3db 8-as csoportból állnak, ott csak az első 2 van feltüntetve. Ezért a 3.-ba végig 0-t kell írni.

Link to comment
Megosztás:

így van, duplatenyeres rásózás, és le is ugrik :D

Ezzel a módszerrel se jött le, csak a kezem fájdult meg. Elvittem szerelő ismihez, ő se tudta lecibálni, erre hozott egy aluminium dornit meg egy kalapácsot, rásózott a tengelyre vele, és leugrott :lol: Szépen beállítottuk egyenesbe, de azóta forgatáskor hozzáér a mögötte levő műanyag burkolathoz (ami két darabból áll, az alsó a sluszkulcsrészt takarja, alulról 3 csavar tartja). Előrébbcsúszhatott a kormánytengely valahogy? :huh:

Link to comment
Megosztás:

kár összefuthattunk volna...

na majd eccer talán igy is :lol:

szepi ha boltbajárós kedvedben lennél, akkor ilyenekután is érdeklődhetnél, hogy műgyanta pl.

itt nálunk a literes olyan 2700 Ft

Kedvem nem sok,de nekem is izzókat kell vennem a középkonzolba!

Ha nem felejtem el,megnézem azt is!

Persze,majd egyszer én is csak eljutok vmi Opel-talira! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Átutalni a saját bankodból is tudsz, amit a club honlapján látsz számlaszám, arra kell átutalni, csak ne felejtsd el, hogy az OTP számla számok is 3db 8-as csoportból állnak, ott csak az első 2 van feltüntetve. Ezért a 3.-ba végig 0-t kell írni.

Köszi, erre nem is gondoltam.

Arra, hogy a másik felhasználó nevet hogyan érhetem el, van vmi javaslatod? Ha tudmám az enyém volt-e, az egyiket lehetne törölni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.