Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szép estét Mindenkinek!

Szeretném megköszönni minden érintettnek, Akik ismét nyilvánossá tették a Fórumot.

Amikor 2004-ben megvettem az Opel-ot, akkor találtam rá erre az oldalra. Sok hasznos dolgot találtam itt, de előbb csak regisztrálás után lehetett olvasni :huh: , kicsit később azzal se :D . Egy idő után sokáig nem néztem erre, de a napokban örömmel láttam, hogy ismét nyilvános a fórum :D Szerintem sokat jelent ez mindenkinek, akár azért van itt, hogy segítséget kérjen vagy mert :lol: az autóját.

Mégegyszer: Köszi

Link to comment
Megosztás:

Én pedig köszönöm minden érintettnek, akik évek óta akár technikailag, akár rendszeres hozzászólásokkal működtetik, életben tartják, sőt felvirágoztatják ezt a fórumot.

Most mondjam azt, hogy Mi meg köszönjük a támogatóknak és a klubtagoknak, hogy tagságukkal támogatják a fórum fenntartását és a találkozók rendezését? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha sajátom lenne a vas, már én is perkáltam volna.

Hmm, nem is a tiéd a kocsi? Na ezt pl nem is tudtam... Ha nem kapott volna el a vezetési láz annyira, még én is fater Ignis-ével vezetnék... De nem akartam tőle függni.

"Fiam ma nem mehetsz sehova kocsival mert megyek horgászni." Kb ez lett volna minden nap, főleg nyáron... Most is horgászni van, csak nemtom mire... Talán halkockára. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hmm, nem is a tiéd a kocsi? Na ezt pl nem is tudtam... Ha nem kapott volna el a vezetési láz annyira, még én is fater Ignis-ével vezetnék... De nem akartam tőle függni.

"Fiam ma nem mehetsz sehova kocsival mert megyek horgászni." Kb ez lett volna minden nap, főleg nyáron... Most is horgászni van, csak nemtom mire... Talán halkockára. :lol:

hát jah ez van nekem is... arrol nem is beszélve, hogy nem kell bele se az se az....

aztán meg jön haza remeg a rendszámtábla, ég a lábtérvilágítás... :huh:

:D

Link to comment
Megosztás:

nem erről van szó.

akik "ismernek" már egy ideje, tudják hogy apúúé :huh: de eddig se szolt egyikőjük se.

én ugy vagyok vele ha majd sajátom lesz, akkor arra fogok klubozni stb.

erre meg örülök ha ezt azt fel tudok rakni... és nem kapok ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.