Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

....most az hogy van a debreceni klubb, meg a többi ahhoz mi kelet a lelkes tagokon kivül???

ismerek errefelé pár F est és lehet benne is lennének a dolgokba....

http://opelclub.hu/index.php?option=com_co...view&id=105

Leírtaktól függetlenül jó lenne ha szólnál neki, hogy jöjjenek fórumozni, hátha kedvet kapnak a klubozáshoz :huh:

Link to comment
Megosztás:

most az hogy van a debreceni klubb, meg a többi ahhoz mi kelet a lelkes tagokon kivül???

ismerek errefelé pár F est és lehet benne is lennének a dolgokba.

Minimum 4 vagy 5 klubtagnak kell egy alapító iratot írni!Megalakítani,vezetőt választani,ilyesmi...

információ kluboknak

ui. Mire kikerestem már Pista be is írta! :huh:

Ja és tényleg jó lenne,ha kezdésnek benéznének ide a fórumra!

Köszi Gergolabs ,hogy megnézted a kocsit!Tényleg nem is rossz!

Vajon ezt a narancssárga színt lehet szépen festeni,hogy ne nagyon látszódjon a javítás?

Link to comment
Megosztás:

Biztos van valami olcsó, teszkóparkolós, sárkányosmatrica-tuner karsztajlingon szerveződő "klub" :huh: :lol:

jajj nemár

sok klub kezdte szerintem igy.

és ha csak olyanra telik??

nekünk pl még tesco parkolora se futi még pár évig, csak pennys vagy profis..., vagy spáros.. az meg annyira kicsi hogy a képen faltol falig lenne :D

Link to comment
Megosztás:

ennyi

fu mostnéztem aképeidet mi történt??

eddig csak olvasgattam hogy roncsodat igy meg ugy ha eladod, de nem láttam az aláírásodat, nagyon durva mi törént?

egyik imserősömnek küldtem egy levelet amiben felhivtam figyelmét a forumra, meg kimondottan erre a klubalakításra.

Link to comment
Megosztás:

Az alsókonzol alatt a kézifékkar mögött a hátsó hamutartónál van 1 doboz (10x10cm). Az mii?? Vezetékek mennek hozzá a középkonzol alól. A kérdésem az, hogy el lehet tenni máshováá mondjuk a váltó és a kézifék közé az aprópénz tartó tál alá? Kell-e neki erős rögzítés? Ahogy látom 4 db 5-ös csavar fogja a karosszériához.

Link to comment
Megosztás:

....Biztos kapok a fejemre érte, de én nem értem mi a jó ebben a szekcionálásban. :huh:....

Csodálkozom, hogy pont te kérdezed ezt :lol:

Miért nem jó az, hogy az opel gazdik lokális szinten kisebb-nagyobb társaságokat alakítanak.

Esetleg együtt csinálnak ilyen-olyan programokat, segítik egymást, ahol tudják ?

Link to comment
Megosztás:

Csodálkozom, hogy pont te kérdezed ezt :huh:

Miért nem jó az, hogy az opel gazdik lokális szinten kisebb-nagyobb társaságokat alakítanak.

Esetleg együtt csinálnak ilyen-olyan programokat, segítik egymást, ahol tudják ?

Nem mondtam hogy nem jó. Nem értem miért kell ehhez szekció. Akivel/akikkel akarok találkozni azzal fogok enélkül is, ahhoz meg hogy ne csak ilyen összeverődött társaság legyen ott van keretnek a MOTE.

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam hogy nem jó. Nem értem miért kell ehhez szekció. Akivel/akikkel akarok találkozni azzal fogok enélkül is, ahhoz meg hogy ne csak ilyen összeverődött társaság legyen ott van keretnek a MOTE.

Szekció azért jó, mert sokak számára "megfoghatatlan" nagy egység a MOTE.

Viszont így van van egy lokális kisebb-nagyobb társaság, amely létrehozásában, működtetésében közreműködik az adott személy. Jó dolog valamit magadénak tudnod, van valami amire "jó ránézni", esetleg egy megszervezett tali után azt olvasni : köszi mindet, jól éreztük magunkat.

Szerintem :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem rossz dolog a szekció(vagy mindegy hogy nevezzük),összefogja az egymáshoz relatíve közel levő Opelosokat,fórumozókat.

Pl. ugye Pécs körül is többen vannak,és mindenki beír hol ide hol máshova,nem is tudnak teszem fel egymásról,pedig lehet ,hogy naponta mennek el egymás mellett az utcán,egy felé laknak,egy suliba jár a gyerek mittudomén ilyesmi.

Viszont,ha van egy olyan hely -szekció ,vagy bármi a neve akkor könnyebben egymásra találnak ,megismerik a másikat,segíteni tudják egymást ezzel-azzal.

Te is pl,ha mennél teszem fel Gyöngyösre vagy Salgótarjánba és Hatvanban elromlik(ne adj isten)a géped ,valami kis hülye alkatrész miatt,nem sok mindent tudsz tenni,de ha ismernéd a szekcióból az ottani(mert ott is van Hatvanban is meg pl. Turán is)fórumozó Opelosokat,akkor csak csörögsz neki,hogy:hozzál már lécci egy kis benyát vagy gyertyakulcsot vagy vontatókötelet vagy ami kell vagy ajánljon neked szerelőt ,autómentőt akit ismer!Szóval valahogy ez lenne itt a lényeg!

Link to comment
Megosztás:

Az alsókonzol alatt a kézifékkar mögött a hátsó hamutartónál van 1 doboz (10x10cm). Az mii?? Vezetékek mennek hozzá a középkonzol alól. A kérdésem az, hogy el lehet tenni máshováá mondjuk a váltó és a kézifék közé az aprópénz tartó tál alá? Kell-e neki erős rögzítés? Ahogy látom 4 db 5-ös csavar fogja a karosszériához.

Ha az amire gondolok,hogy gondolsz, és jól tudom, akkor az ABS elektronyikája... ha jól tudom... régen mintha azt mondta volna Ákos, hogy ott van...

szerk: őőő.. vagy lehet inkább a lufi vezérlője.. mert nekem annak nem megy a lámpája, és akkor beszéltünk róla.. szal asszem inkább a lufi vezérlője..

Majd jól megaszondja valaki.. vagy ha valamelyik nincs a kettő közül a teidbe, akkor már egy kiesik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.